0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar benim ilk gebeligim 40 m çıkana kadar kaynanam diyor bizde kalın doğumdan sonra yakın oturuyorum diyor sizin uykunuz ağır olur benim güvenmem lazım 

40n çıkınca gidersiniz ama ben kaynanam gilde 2 gün bile kalsam afaganlar geliyor bana insanın kendi evi gibisi yok her gittiğimde illa bsy oluyor post açıyorum farkındaysanız 

40 gün çabuk geçer mi şimdi benim ilk die hersey e karışacak dicek ben kaç tane doğurdum daha iyi bilirim bilmem ne kesin gelip gider çocuğu yanına alır erkekden ilk torun olduğu için ve ben orda o kadar gün kalsam alışır die korkuyorum bu sefer her Allahın günü ya yanima gelecek yada beni çağıracak 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kendi evimde kalacam diye ısrar et alışırsa daha toparlayamazsin hele de kolik falan olursa zor olur ben kendi evimde kaldim bana da demişlerdi anne zaten yakinsim dedim. Geldi bende kaldi gorumcemle 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kalırsan sütun kesilir soyleyeyim
(278 puan) tarafından
En çokta ondan korkuyorum ya zaten
tarafından
Lohusalık döneminde ruh hali çok değişiyor. Herşeye aglayasin geliyor. Kesinlikle gitme.
(120,779 puan) tarafından
kizlar gelen cvp acilmiyo bende sizdede oylemi
tarafından
Açılıyor bende sıkıntı yok
(198 puan) tarafından
Hahahah Ben Bu yoruma neden güldüm
0 oy
(2,072 puan) tarafından
Bence evinizde kalın. Çok istiyorsa kaynananız sizin yanınızda kalsın. Bide gerçekten kaç tane doğurdum muhabbeti maalesef oluyor.... 
0 oy
(13,840 puan) tarafından
Sıkıntılı biri ise kalma daha çok bunalıyorum yorulursun 
0 oy
(120,779 puan) tarafından
sakiin hele lohusalikda kaynana evinde asla kalma
0 oy
tarafından
Kendi evimde kalfim kimseyide yanımda istemedim ne annemi ne kaynanamı kendim büyüttüm
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Soyle yap anne 40 gn kalamam 3 5 gun kalirim kendime gelince gecerim de.bakarsin iyi olur kalirsin olmazsa gdersin.smdi o sana gelse got dyemezsin ama sen skldgnda evime geciyorum dyeblirsin
0 oy
(2,989 puan) tarafından
Kendimi okudum.. ilk bebegimde tecrübem yok yardım eden olur dedim gittim .. 25 gün kalabildim yardım eden olmadı psikolojim çok bozuldu lohusa aşırı terliyor rahat rahat yıkanamadim bile.. en son eltimle kavga ettik .. hayatımın hatası oldu kayınvalideme gitmek
(278 puan) tarafından
Hadi ya bnde annemi istanbuldan çağırdım gelsin evimde rahat rahat bakarım die annemde bilmiyorum ya bebeği yıkamaya bile cesaretli değil kaynanam desen bi ara diğer torununu banyo yaptırınca ağzına işaret parmağını koydu sadece parmağıyla tuttu neymiş boyu uzun oluyomuş öyle
(2,989 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de öyle saçma inanışları var sürekli aç bu çocuk derdi sinir olurdum..
0 oy
(949 puan) tarafından
Benmkiler bana iyidi ilkinde 30 güne yakın 2.de 20 gün kadar kaldım :) zararları olmadı ben daha rahat ettim aslında.ama sizinker karışan tipse uzak dur üstesinden gelebileceksen bebek bakimindan
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Valla eninde sonunda alışıyorsun. Rahat edemiyorsan gitme kendi evinde kal. Benim annem 3 gün kaldı gitti bende kendim bir şekilde idare ettim.
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Ayy hayır, bu konuyu düşündükçe bile elim ayağım titriyor. Herkes evinde güzel. Yok anam asla. 
(278 puan) tarafından
Ben önceden birlik oturdum evim yakın şimdi 2 gün gitmesek trip atar işte gitsek bu gece burda yatın der
(2,115 puan) tarafından
Olur mu sence  ? Tuvalet banyo temizlik vücut temizliği pansuman emzirme bunların hepsini rahatça yapabileceğini düşünüyorsan kal. İnsanın en aciz ve mahrem anları doğum sonrası oluyor. Faydaları olmayıp bide zararları olacaksa olmaz olsun.
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Aman yok kız benim kendi annem bize geldi 17 gün kaldı Allah razı olsun eşim ölecekti artık ne zaman gitcek deyip duruyodu o beni sıktıkça evimde bile zaman geçmek bilmedi yani kaynanamgilde olaydım çatır çatır çatlardım sitresten sinirden lohusalıkta aşırı terliyosun günde 5 kere duşa girdiğimi biliyorum orda zor olur bunları hep göze al kaynanan sizde kalsın hem bebek var diye diken üstünde oluyorsun istesende derin uyuycağını sanmıyorum şahsen 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Kesinlikle kendi evinde kal o gelsin istiyorsa yanınıza kendi evinde daha rahat edersin 
0 oy
(5,116 puan) tarafından
Bence kendi evinde daha rahat edersin
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Bence otur kendi evinde ya da kal bir hafta 40 gün felan kalma :)))
0 oy
tarafından
Valla ben 1 hafta zor kaldim  40 gun nasil olur bilemiyirum

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 45 göst.
11 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
27 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Tugceee (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Melisa30 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (128 puan) tarafından soruldu

397,183 soru

11,879,362 cevap

35,995 kullanıcı

...