0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (2,525 puan) tarafından
Hanımlar sünnet yaptırmayı düşünüyorum 145 günluk oğlum korkuyorum biraz siz nasıl yaptirdiniz nerde genel mi lokal mi dikiş neden atıldı kaç tane bez bagladiniz mi hiçbir fikrim yok nasıl korkuyorum anlatamam evde bildiğiniz birine mi yoksa özelde mi bilemiyorum fikrilerinize ihtiyacım var 

7 Cevaplar

0 oy
(2,357 puan) tarafından
Özelde yaptırdık 2 aylıkken ama keşke yaptormasaydim. Çünkü oğlum kilolu biraz derinin içine girdi pipisi. İleride yine sünnet olacak sanırım yine fazla deri kesilecek.  Sonra internetten arastir karton bardak kesip koyduk üstüne bezi öyle bağladık hiç acımıyor öyle.
(2,357 puan) tarafından
Doktor söylemedi bize maalesef. İnternetten araştırdığım a göre sünnet olması gerekir. Zayoflarsa geçer o zaman inşallah yaaa
tarafından
Onların başka sorunu vardı bilmiyorum ama canım konuşmadım belkide onlar erteledi ama operasyonsuz geçer inşallah sizin
(2,357 puan) tarafından
İnşallah yaaa . Çocuğum ileride korkmasın diye erken yapalım dedik o da kurtulamadik sanırım baksana
(2,525 puan) tarafından
Özel çok para istiyor 2600 dedi çok geldi zam yapmışlar bide genel yapıyorlar genelde o yüzden endiseliyim
(2,357 puan) tarafından
Hadi ya bizim lokal yaptılar özelde. 1000 TL ye yaptırmıştık 3 ay önce
-Reklam-
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Bende bekliyim şurada oğlum 13 aylık yaz gelmeden yaptırmak istiyorum
tarafından
Bence siz gecikmeden yaptırın
(2,525 puan) tarafından
Ya baya büyümüş ben dönmeden yaptırım diyorum
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm lokal oldu dikisliydi kendinden eridi dikisi.bardak kestim koydum bi bedende buyuk bez aldim.korktgm gibi olmadi hic.2 gn parol verdim .cok skur kolay gecti 6 aylikti tam
(2,525 puan) tarafından
Evde mi oldu canim benimde kuzenlerim den var tavsiye ettiler özelde 2600adam yari parasına yapiyor nerdeyse
Dikiş kendi eriyor o zaman hepsinde
(3,101 puan) tarafından
Yok canm ozel bi tip merkezydi cok asiri asiri ozel bise degldi ama tanidik cerrah vardi o ypti
(3,101 puan) tarafından
Bak adanadaymissin omur tip merkezi var orda yaptrdik cerrah civan soyadini hatrlamiyorum.
0 oy
tarafından
Klipsli olduk 3 aylıktı sadece bölgesel uyuşturma oldu ilk gün biraz zordu ikinci gün daha kolay geçmişti bezi büyük olsun ve o bölgeye bolca vazelin sürün canım Bizim doktorumuz çok iyiydi devamlı fotoğraf istedi soru sorduğumuzda hemen cevaplıyodu Ankara daysanız öneririm özelde yaptırdık 
(2,525 puan) tarafından
Adanadayim malaesef inşallah kolay olur dikişleri aldirdiniz mi yoksa kendi mi eriyor kaç dikiş oluyor
tarafından
İnşallah canım biz dikişli olmadık ama sanırım kendi eriyo siz kontrole gidiyosunuz
0 oy
(3,681 puan) tarafından
5 aylıkken yaptırdık lokal dikisliydi İstanbul'da Salih selman hoca var hem hafız hemde cerrah onun özel kliniğinde yaptırdım 1 tane bez kullandım doktor hiç birşey olmaz bardak felan koyma dedi krem verdi papatya suyu ve kantoron yağı kullandık hiç ağrısı olmadı çok rahat geçti ne kadar erken o kadar iyi dikişlerin düşmesi iglesmesi toplaması 1 ayı buluyor ama ilk 2 gün acı oluyor sadece  onda ağrı kesici kullandik
(2,525 puan) tarafından
Bir ay çok uzun degilmi canim ya
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Hanımlar evde yaptıran var mı bir risk mi sizcede 
0 oy
tarafından
Evde yaptırdım bildiğimiz birine. Çok rahat oldu. 
(2,525 puan) tarafından
Nasıl yaptılar canim dikiş filan oldumu ben detaylı konusamdim pek sunetticiyle
tarafından
Oldu 1 haftaya iyilesti. Fucidin krem bide dolven ağrı kesici aldırdı bize ama senin ki ufak calpol verebilirsin sadece. Dikislerini ben kendim aldım elimle. Korkulacak tedirgin olacak pek bisey yok. Bezde çabuk iyileşiyor sadece bir kere ilk çiş yaparken gözlerini kocaman açıp bana sarıldı çok yandı herhalde başka da Bi durum olmadı
(2,525 puan) tarafından
Oyy kiyamam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Eylemm04 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
26 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
0 oy
15 cevap 331 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu

379,814 soru

11,369,715 cevap

34,853 kullanıcı

...