0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (805 puan) tarafından
kizlar ben yarin sabah ankaradan istanbula gidecem otobusle 7 saat suruyor 36 haftalik hamileyim dogum icin gidiyorum ailemin yanina ve ben on dakikalik yolu gidince bile cok kotu oluyorum acaba ne iyi gelir yq bildiginiz bir ilac falan var mi yada ne denediysem hic fayda etmiyor bir kac defa ozel aracla da gittim ama ölü gibi gidiyorum kusmakttan

6 Cevaplar

0 oy
(13,886 puan) tarafından
Ilaç var ama gebeler kullanabilir mi bilmiyorum. Keşke doktoruna danişsaydin. 
(805 puan) tarafından
ya normalde annem gelicekti ama ramazan diye babami birakip gelemiyor bugun karar verdik iste ben gidim bari dedim o gelemiyorsa
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Limon ye kuzum mide bulantısını alır bende aynı dertten muzdaribim valla artık otobüse tövbe ettim uçakla gidip geliyorum
(805 puan) tarafından
ucakla gitmeyi cok istiyordum ama kizimin kimligini ariyorum iki gundur yok kaybolmus o yuzden kabul etmiyolar
0 oy
tarafından
Bende cok kotu oluyom kusmuyorum ama midem bulanıyor basim agriyo sakiz cignerim veya ilac alirim mide bulanmasi icin sakiz çiğne tuzlu seyler ye tok ol ki miden bulanmadin
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ben çok yolculuk yapan biriyim. 14 haftalık hamileyim. Doktora yollarda midem bulanıyo dedim Rennie diye bı çiğneme tableti verdi tabi doktorunuza danışın. İstediğin kadar miden bulandikca ye demişti. İlaç olmasın diyorsan keskin naneli şekerler var onlar falan gecirmiyo mu?
(805 puan) tarafından
ya herseyi denedim ama yinede en fazla bir saat dayanabiliyorum naneli sakizda cignedim faydasi en fazla bir saat oluyor
(805 puan) tarafından
peki sen o cigneme tabletini kullandin mi
(1,464 puan) tarafından
Evet kullanıyorum midemi yatıştırıp rahatlatiyo
(805 puan) tarafından
internetten okudum da mide bulantisina iyi gelmiyormus sadece mide yanmasina falan iyi geliyormus canim oyle yaziyor
0 oy
tarafından
Göbek deliğine yara bandı yapıştır. Banada dediler denicem çocuklara da yapılabiliyor bu 

Çapraz şekilde iki tane ile kapat
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Valla bende aynı senin durumunu yaşıyorum. Çaresi yok bunun malesef ki. Ben gece yolculuk yaptım kızımla eşimle birlikte o zaman hiç tutmadı beni çünkü sürekli uyuduk hepimiz. Yolculuğumuz 12 saat sürdü

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 304 göst.
+2 oy
13 cevap 206 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ervaaa (241 puan) tarafından soruldu

380,293 soru

11,386,202 cevap

34,887 kullanıcı

...