0 oy
1,073 göst.
Diğer kategorisinde (7,607 puan) tarafından

Slm kizceler aklıma lohusayken yaptığım saçma ama bı okdarda komik olan bı anım geldi 

Lohusayim ben oğlum doğduktan sonra 15 gün kuvezde kalmıştı bnm dikişler pataldi normal dikis atlılar neyse oğluşum çıktı aldık geldik eve güzelce emzirdim soydum üstünü degistircem ama nekadar yorgunum dikişler den uyku haram olmuş durumdaydı neyse çocuğun ayaklaeina bı baktım 6 tane :D iki üç kere saydım yine 6 cikiyo neyse ben ağlamaya başladım bu çocuğun 6 parmağı var diye eşim kaynanm geldi saymislar guliyolar bana :woot:ne guluyonuz diye ben onlara bagriyom bida saydım 5 parmak var :woot::D ama nasill korkmustummm hala hatirladikca gülerim halime 

Evetttt sizinnn varmı böle seyleriniz anlatın bakemmm

35 Cevaplar

0 oy
(880 puan) tarafından
Doğum değilde hamilelik döneminin 32. Haftasından 38. Haftasına kadar sürekli altıma kaçırıyordum baskıdan dolayı bir kere eşim.bisey söyledi o sıra dışarıdaydık akşamdı ve ben gülünce komple altıma işemiştim:(
(7,607 puan) tarafından
Aboooo gulsemmi aglasami bı durum vala
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Bende lohusa zamanında annem 15 gun yanımda kaldı gitti eşimde gecede vardouada çalışıyor ilk defa o gun kızımla başbaşamkalacaz kızımda sarılık vardı 1 saatte 1 emzırıyorum gece kalktım 4 5 defa sabah a karşı saat 5 gıbı yıne kalktık emzırdım kızımı beşiğe koymuşum ama ben yine geli memeyi axıp sankı bebek kucagımda gıbı tutuyorum bır kendime geldim yorganı uzerıme atmışım gogusumm dısarda kucagıma baktım kızım yok agladım kızımı ezdim dıye altımda ezildi dıye bırde korkudan kalkamıyorum neyse. Cedartele bır kalktım lambayı açtım ana baktım kız yatagın da mışıl mışıl uyuyor ya çok korkmuştum 
(7,607 puan) tarafından
Abooo o korku tarif edilemez biseydir vala ya
(762 puan) tarafından
Gerçekten öyle babaannem bır bebeğini öyle öldürmüş emzıreyım dıye uzerıne uyumuş bebek ölmüş ondan bayagı kafamda yer etmişti ondan dolayı asla bebegım uzanarak emzırmem
(7,607 puan) tarafından
Ayyy çok kötü bı durum ya
Bende korkarım ondan vala
(762 puan) tarafından
Asla yatak da bile emzırmem kayınvalıdem diyor emzır sana rahat olur diye ama ben yapamam oyle
0 oy
(290 puan) tarafından
Doğumda annem vardı sagolsun 2 ay falan yanimda oldu anneme sen bebeğe bakarsin ben duş alcam dedim kiyafetlerimi çıkarttım ben duş aldığımi sanıp temiz kiyafet giyip annemin yanına oturdum saclarimi ellerken kuru olup yikamadigimi fark ettim esimde ilk dönemler bebegin en ufak sesinden uyanirdi neyse yatıyoruz bebek uyandi annemle Uyandık esim uykuda  yatakta kendini sallayarak eeeee eeee eee diyince koptuk annemle 
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Bebekle değilde eşimle    

Sezeryan gecesi uykusu gelmiş hastahanede yataga uzanmış ... Uyumus .Annemde cekyatta ameliyat tan çıkan ben bebek kucagımda ayakta duruyorum ikiside horul horul uyuyor
0 oy
(7,405 puan) tarafından
Gece surekli kalkan bir sıpam var bir gece bi uyandim kizi yerine koymadim sanim yatakta aradim yok yere baktim yok meger koymusum besigindeymis ama o an aklim cikmisti bide yine bir gece uyandim sıpam emmis doymus arkasini dönüp yatmis benim gogus disarda buz kesmis vaziyette kendimi kullanilmis hissetmistim bu olay surekli tekrarlaninca alismistim artik
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Daha geçen gün altımda tayt vardi biri oradan ağlıyor diğeri birsey söylüyor derken off deyip pijama giymeye gittim içeri geldim oturdum küçük oğlan beni çekiştirip duruyor sokak kapısına doğru birde çocuğa kızıyorum oğlum bu saatte ne işimiz var dışarıda diye içeriye girip oturunca bir gariplik hissettim bir baktım ki pijama yerine kot pantolonumu giymisim oglanda beni pantolonlu görünce bir yere gidiyoruz sanmış :D

Bu da yeni oldu küçük oglan biberonu verdi doldurdum sütünü içeriye geldim tv ye gözüm takıldı o arada biberonu uzatiyorum küçüğü almıyor oğlum alsana diyorum yok kafamı çevirip bakınca biberonu büyük oğlana uzatiyormusum oda bana bakıyor garibim alsammi acaba ne yapıyor bu diye :D

0 oy
(2,401 puan) tarafından

Daha bir aylık bile değildi emzirdim yerine yatırdım tek basimaydim evde neyse televizyon izliyorum dalmıştım birden bebeğim bı sesli güldü wlim ayağım titriyordu resmen neye uğradığıma şaşırdım korkudan sonradan emzirmeye cesaret edemedim :D

0 oy
tarafından
Çok zor bir sezeryan doğum oldu kızım sarılık hiç uyumadim 1 ayda toplasan 10 saat uyumusumdur neyse kız sarılık uykusuzum 10 dk ya bir alarm kuruyorum ki uyukuya iyice dalmayim bebeyi emziriyim diye uyumuşum oturduğum yerden bir kalktım hisimla kızım yok kucağımda ezdim sandım yok bebek arıyorum kızımin babasını uyandırdım bebek yok kalk her yere bakıyorum ama dolaba yatağın altına oda benle arıyor ve en son besige bakmak aklımiza geldi çocuk beşikte mışıl mışıl uyuyor :D bidaha uyumadım ogun :D
0 oy
tarafından
Hahahaha baya güldüm buna
0 oy
(569 puan) tarafından
Yenı dogum yapmıstım her saat alarm kurup emzırıyordum ne kadar uykusuz kalmıssam artık esımın kuzeni de bana yardım ıcın yanımda kalıyordu benım haberım yok kendısı soyledı kızın poposunu piş pişleyıp uyutmaya çalısıyormusum :)) 
0 oy
(120,691 puan) tarafından
simdilik bisi yok
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Canım kocam bebeğin altını değiştirirken tek gözünü açtı baktı yanında gözü açık elini karnına koydu uyutmaya çalıştı bende altını temizliyorum çocuk şok içinde babasını izledi eşim 5. Pış pış tan sonra eli bebeğin karnında geri uyudu :D hala gülüyorum bu olaya :D
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Kızım iki aylık falan olmuştu yaz günü tabi heryer açık ben keraat vakti yatmisim çocukla birlikte normalde kızım çok uyumaz ben akşam ezanı sesiyle bı kalktım çocuk yok yerinde yine baktım yine yok tabo ağlaya ağlaya evin içinde çocuk aradım acaba balkonda mı düştü diye sonra eşimi aradım oda besige bida bak dedi bı baktım orda yatıyor çocuk :D
0 oy
(8,770 puan) tarafından
Ben varda aklıma gelmiyor şuan ama kiziminkini anlatayım kardeşi ili doğduğu zmn pipisini ilk gördüğünde bağırdı çığlık çığlığa anne bundan Muhammetede var dedi Muhammed kuzeni kızım o zmn 3 buçuk yaşındaydi
0 oy
tarafından

Benim ilk çocuğumda varmiydi komik bir anım hatırlamıyorum ama ikinci çocuğumda daha yeni doğum yapmışım oğlum 4 yaşında hala ayağımda uyur bir yandan oğlumu saatlerce sallamak bir yandan kızımla ilgilenmekten zombi gibiydim . Bir gün gorumcemle oturmuş sohbet ediyoruz kızım ağlıyor bende memeyi çıkarmış oğlumu çekiyorum emzirmek için zorla kucağıma aldm memeyi ağzına koyuyorm baktm çocuk bağırıyor mamaaaa (anne ) ne yapıyorsun ben Ahsen değilim dedi kendime geldm gülme krizine girdik :D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 466 göst.
0 oy
8 cevap 330 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 875 göst.
+1 oy
34 cevap 832 göst.

396,406 soru

11,857,648 cevap