0 oy
807 göst.
Diğer kategorisinde (7,277 puan) tarafından

İyi akşamlar kızlar hastane sancı derken kafamızı dagitalim biraz dimi ama :D sorum yukarda cevapları bekliyorum 

Bizim çok var ama aklimdakini anlatayım eşimle yastık savaşı yapiyoduk adama yastık yerine kafa atmıştım :angel:burnu kanamisti aklıma geldikçe gülerim hala :woot:

Evet sizlerin neler hadi yazın bakalım canım sıkıldı yaww

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Komik sayılır mı bilmem ama ben boş gebelikten kürtaj olduğum zaman doktor kanaman olur bebek bezi al demişti . Moralim çok bozuktu eşimde bana mesaj atıyordu bezlerle işin bitince sakın atma bir sürü para verdik gerekirse ben bağlar altima sıcarımm demişti o halimle çok gülmüştüm :D 
(7,277 puan) tarafından
Hahahah :D özenmiş adam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim komik anıların hep sonu kötü biti anlatmasam daha iyi 
(7,277 puan) tarafından
Üzdü :/
tarafından
Benide)))
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Sjsjja okumaya gelmiş bulunmaktayim 

(7,277 puan) tarafından
Yazarlar şimdi :)
0 oy
(4,040 puan) tarafından

Yatak odasında dedikodu yapıyorduk gorumceler salonda uyuyordu. Telsizin ebeveyn paneli yatak odasında bebek paneli ise salondayfo. Dedikodumuz bitti telsizden sesimiz gitti diye kandırdım beti benzi attı :D bebek paneline ses gitmiyor normalde

(7,277 puan) tarafından
Hahaha hadi gitseydi :D
(4,040 puan) tarafından
Ayvayı yerdik :D
(7,277 puan) tarafından
:D :)
(8,311 puan) tarafından
Ayyy kızzz bizimde annemın yattıgı odada kalmıstı bi ara ses felan geldi esimle o işi yapacaktık annemın kapısı acıldı bı baktım telsizi koymus kanepenın üstüne ay rezaletttt kadına rezil olmustum :D
(4,040 puan) tarafından
Bizim eve misafir gelsin aklıma ilk olarak telsizi takip etmek gelir :D
0 oy
(5,827 puan) tarafından
Evleneli 1 hafta olmuştu ve eşim gecenin 3ünde uykurken kahkaha atmıştı hayatımın korku filmi o 5snde çekildi sabaha kadar uyumadım sonra öğrendimki eşim uykusunda baya baya sohbet ediyo ahshshsh o korkumu hatırladıkça gülüyoruz eşimle :D
(7,277 puan) tarafından
Hahahah :D o çok kötü bişey bnmkide öyle kavga ediyor genelikle
(633 puan) tarafından
Jsjsjsj çok iyi yaaa :)
(5,827 puan) tarafından
Ahshshsh :D en azından sır saklayamıyo gün içinde ne yaşadıysa rüyasında onu anlatıyor ahshhsjs :D
(7,277 puan) tarafından
Evet soruyom soyluyo herşeyi :D
tarafından
Kız o çok kötü ya ben de konuşurum rüyamda :')
0 oy
tarafından

Hahahaha benimde bir gece kalkmışım rüyamda ne gördüysem onu uyandırmışım kalk ablan pencereden geldi pencereyi aç diye kalkıp oda oda gezmiş garibim ablasını aramış ben geri uyumuşum :D

Bu aklıma geldi şimdi de güldük :D

(7,277 puan) tarafından
Ahhahah :D onun araması ayrı bı olay adamı nasıl uyandirdiysan :D
tarafından
Puhahahaaaaa sorma yaa onu uyandırıp geri uyumuşum o da gitmiş arayp gelmiş ☺☺☺
(7,277 puan) tarafından
Yazık kız adama :)
(5,827 puan) tarafından
Koptum buna ay hwhshshshs :D
tarafından
Hahahaha Rabbım hep güldürsün inşallah canim vallahi hala da bana sorup duruyor aradan 2 yıl geçti ne gördün rüyanda beni uyandırdın ne bileyim dedim ☺☺☺
0 oy
(595 puan) tarafından
Komiklik diye bir Kelime yok evliliğimizde 
(7,277 puan) tarafından
Hakinizda hayırlısı olsun cnm bnm nediuim :/
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Yeni evliyiz daha 1 ay olmamış uykuda bizimkine bi yumruk atmıştım göğsüne  hâlâ utanirim  

Birde balayinda gece uyanmisim gözlerim kapalı geziyormusum agliyormusum kuaföre geç kaldım napcam diye 
(7,277 puan) tarafından
Ahahhaha :D ay bn korkardım uyur Gezer den kesin bnm herif konuşuyor ilk zamanlar korkudan uyuyamazdim :D
0 oy
tarafından
Olmaz mi yaaa...

Hamileydim  düşük tehlikem vardı yatıyordum, ayaklarımın altına yastık koymuşum..  normalde eşimin yanında hiç gaz kaçırmam ama gece uykuda bi zorlandım ben bile sesime uyandım. Eşim şaşkın şaşkın "" Fatoooosssshhh"" ayyy nekadsr utandım tamam yaaa yat dedim :))) 

Bikeresinde de kızım çok zor bi çocuktu İlki.  Memeyi bıraktım uyanınca emzigi tikiyirdum  ağzına.. nekadar uykusuzmusum meğer. Çocuk uyanmış kıpır kıpır ben emzigj basıyorum o almadıkça sinir oldum ... bianda eşimin sesiyle kendime geldim fatosss napiyon:)))) meğer adama sokuyorum emzigi zorla agzina:)))

Bikere de amcaları yemeğe davet etmiştik eşimle,  kuzenim şekerpare çok sever. Yaptım sireyi  döküp fırına koydum çeksin diye.. ulan karınca sen nasıl girdin o fırına. Neyse tatlıları katcam eşimde yardıma geldi . Anaaamm bide ne görelim serbetinde karıncalar yüzüyor:) eee napim yani bi tepsi tatlıyı atimmi . Karıncayı çıkardık tatkiyi ikram ettik :) tabiki de biz yemedik:)))
(7,277 puan) tarafından
Ahahhah :D ulan emzik olayına haykırdım
tarafından
Ben yazarken bile aklıma geldi güldüm ya... o nasıl bi basma ağzına.  Bide sinir olmaya başladım bu çocuk niye almıyor diyorum
(7,277 puan) tarafından
Ahhahah :D tuturamamisin cnm sen emziği :D
0 oy
(1,946 puan) tarafından

Bir gece sabaha kadar içtik arkadaşlarla üniversite zamani tabi evliyiz arkadaşlarımızdan ayrıldık sırf güneşin doğuşunu izlemek için gittik en tepeye.Baktik çok güzel bir villa var çiçekler var eşime bana çiçek alır misin dedim tel orgulerden atladı aşağıdan beni çekti cicek aldık foto cekindik sabah 5 6 :) tam çıkıyoruz arkamızdan tüfekle bi adammm:) durun orda kımıldamayin dedi.orasi Tekirdağ valisinin eviymis:) üzerimize aradılar telefonlarımız aldılar felan sonra 3 4 tane polis arabası geldi kocaman bi tane daha araba geldi hepsinde de silah bize bakıyorlar sorguya çektiler sonra  birde yaptiklarimizi kameradan izlettirdilwr karakola götürdüler tam 4 e kadar ifade verdik:) karakolda :))) eşimin ifadesi soyle(ESIM BAHCEDEKI CICEKLERI BEGENDJ BENDE ROMANTIKLIK OLSUN DIYE ALMAK ICIN BAHCEYE GIRDIM) 

(7,277 puan) tarafından
Adam bida romantiklik yapmasa yeridir kız kodesi boyluyomussunuz nerdeyse :D
(1,946 puan) tarafından
Ayy sorma valla :) birde kaynanamin evine kağıt geliyorsa ikametimiz İstanbuldayı dava dilekcesi gibi bisi di galiba yaptıklarımız ifadeleriniz felan yazılıydı:) o zaman korktuk xa şimdi her anlattığımda gülerim ya
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Aşılama için İstanbul'un en pahalı hastanelerinden birine sperm veren eşim karışmaz dimi diye sordu verdiği kadına üstüne de çıkarken bunu sana nasıl verecekler dedi bende yutacam herhalde diye karşılık verdim öyle biseydi 
(7,277 puan) tarafından
Ulannn :D bende merak ediyordum onu bı ara:O
(3,259 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ahshdhdh kız adamın burnunu kiricakmissin yapma gözünü sevem burun ameliyatı çok pahalı ashsj :D 

Ayyyy bizim yeni evlensigimiz zaman sabah eşim ise giderken beni öpmüş bende uykudan uyanıp sen kimsin lan demişim ahshd gün boyu bana trip atmıştı telefonla arayıp ben eşinim hatirlatmak istedim falan demişti :D 
(7,277 puan) tarafından
Hahaha :D evlilihin ilk zamanalri oluyor öyle ya
(1,092 puan) tarafından
He ya hiç sorma :D evlendikten sonra ilk zamanlar bara gitmiştik çok içmiştik ikimizde sonra uyurken gece birden eşim beni uyandırdı kalk misafir geliyor demişti bende kalktım ortalığı toparlamistik sonra bidaha yattık ahshdjdf o neydi bilmem :D
(7,277 puan) tarafından
Haahha :D hiç usenmedinizmi kız uykulu uykulu ev temizlemeye
(1,092 puan) tarafından
Kız sarhostuk ikimizde kalktık ortaligi toparladık sonrs yine yattık gece 3 uyandırdı beni birden manyakk kalk kalk misafir gelicek diye bende kalktım :D
(7,277 puan) tarafından
Ahhaha :D kafalar tiriiii
0 oy
tarafından

Bız kış gunu neeerden estıyse denız kenarında oturuyoduk, sevgılıydık o zaman sonra kalkarkenn benım ayagım tasların arasına gırdı, ama cıkmıyor cıkarttık ayakkabım orda kaldı, sonra bırak dedım sekerek gıdıcem eve olur mu oyle seu dedı ayaklabıya asıldı dustu denıze dengesını kaybedıp bende onu cekeyım derken dustum, hava da soguk nasıl teknecı abıler cıkarttı bızı battanıye verdıler :D

(7,277 puan) tarafından
Aboooo :D sırılsıklam aşk dedikleri bu olsak gerek :D sjjsjsj
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Ben uyurken eşime şu bardağı tutar mısın diye elimi uzatmısım eşimde bakıyormuş öyle bu ne diyor diye ☺️❤️ aklıma bu geldi ilk
0 oy
(345 puan) tarafından

Acı ama komikk bir hikayemiz :D yeni evliydik daha 10 gunluk falan esim uyurken beni dovmustu :D saka bi yana uyuyoruz birden burnumda bi aci ile uyandim esim donerken dirsegi burnuma carpmis kan olmus her yerim kalktm uyandrdm canim cok yaniyo dye noldu sana dedi ben gulmeye basladm o da gulmeye basladi noldu sakarlk mi yaptn yok dedim sen vurdun yokbyaa yapmamisimdr dyo falan neyse sabaha burnum sisti gozumun altina dogru bi morluk olustu baya herkez ilk gunden kavga mi ettiniz falan dye ustume geldi yok uyurken oldu dedim ama kimse inanmadi annem bayaa aglamstii yalan soyleme bana benden bisey saklama dye :D

0 oy
(1,733 puan) tarafından

Bir ara hamilelik şüphen vardı gıttım gebelık testı aldım banyoya koydum. Onu orda unutmuşum . Ertesı gun yapayım dıye gıttım banyoya bir baktım kullanılmış . Paketi eşim açıp kendısıne gebelık testı yapmış :ermm::D:D Nasıl bir sonuç bekliyordu acaba kendıne gebelık testı yaparken ??:D

tarafından
Hahahahhaha çok güldüm, ya:)
(1,627 puan) tarafından
Ahahahaha buna çok güldüm :D
(1,733 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Bizim için komik bişey olmasına gerek yok yüzyüze gelince tipe bak deyip kahkaha atiyoz .ddd 

Ama en komiklerden birini soyliyim 

Anten bozuldu benim adam dedi ki dama cikcam duzeltcem . Bende çıkma bak sende yükseklik korkusu var inemezsin geri dedim . Saçmalama bende öyle bişey yok cikcam diye tutturdu bende eh dedim napayim çık. 

Bu çıktı dama anteni duzeltti tam incek inemiyo len merdivene bas diyom valla basamam ayağım kayıyor diyo in inemem in inemem derken geçti 1 saat ama ben nasi kahkaha atiyom en son bu inemedi git babamı ara gelsin indirsin beni dedi kayinpederim geldi 2 metre adamsin çatı zaten senin boyun kadar ***** dedi ayağından bı asıldı tak yere düştü ayy ben koma mosmor oldum gülmekten bide garibim babasına şey diyo 

Baba bu kadin benim sictigim bokun rengini bile biliyo bak yukseklik korkum varmis benim 

Ha bide şeyi cok komik en ufak böcek görse tiz bı çığlık atıp karıııımm gel şu pisliği yok et diye bağırıyor 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Her anımjz komik gülmeli sjds ev alıcaz dükkanda benim üstüme evde üstüme olacak eltim kocasına evi üstüme yap yoksa boşanırz demiş bana diyo ben korkmaya başladm beni dolandırırsan diye dedim canımı sıkma sahibindene ilan veririm :D 3 bebeyle nereye sığcam aşk yuvamızdan başka Allah esirgesin :) 
0 oy
tarafından
Mutfakta karşılıklı oturuyorduk üstümde kazak vardı yeni evliydik içime giydiğim atleti eşimle birlikte almıştık o beğenmişti ilk defa giymiştim alırken de hoş bir sohbet geçmişti aramızda kazağı kaldırdım bunu hatırladın mi dedim meğerse atlet düşmüş göğsüm açılmış şansa da sütyen yoktu üstümde çok utanmıştım ve gülmüştük baya :Ddbshshsb
(658 puan) tarafından
Hahdhahshahsha buna çok güldüm ya
tarafından
Kız daha çok var böyle bxjsnsnsnsn ama o an aşırı
Komikti ahahhaha
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ya varda simdi burayada anlatilmaz ki : D sey yani ozel :D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 491 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,695 göst.
0 oy
17 cevap 439 göst.
+1 oy
33 cevap 912 göst.

379,189 soru

11,350,838 cevap

34,819 kullanıcı

...