0 oy
724 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Eve geliyor yemek yiyor çay içene kadar uyuyor uyandırıyorum diyorum çay iç geç oldu den bulaşık yıkayan kadar bende yatıyorum diyor içmicem çay falan diyor sesini yükselterek gidiyor sonra 5 dakika içinde geri gelip özür dilerim diyip kızımıda beni de öpüp gidiyor kızsam mı sevinsem mi anlamadım gitti valla 

31 Cevaplar

0 oy
(2,405 puan) tarafından
Çay içtikten sonra sofrayı mutfağa bırakıp yanına geliyorum birlikte vakit geçiriyoruz ya birlikte uyuyoruz yada o uyuyor ben kızla ilgileniyorum biri bakmadığı sürece benim matmazel durmuyor maalesef vaktimi onlara ayırıyorum iki bardak bi çaydanlık kirleniyor bende 
(7,376 puan) tarafından
Canım sıkıntı uyuması değil biraz tutarsız bu aralar
(2,405 puan) tarafından
Anladım cnm arada bizde de oluyor bizim ki oyun yüzünden genelde
-Reklam-
0 oy
(565 puan) tarafından
Uzandığı yer taş olsa yine uyur başını koydugu yer yatas mondi uykusu hastası Bi kocam var aynısı yani
(7,376 puan) tarafından
Herhalde onlar uykuyu çok seviyorlar yada ciddi çok yoruluyor lar
(565 puan) tarafından
Cok yoruluyolar ya bence hak veriyorum uykusuzlukta zor sabah erken git akşam gel onlarada yazik
(7,376 puan) tarafından
12 saat çalışıyor canım galiba ben biraz kuruntu yaptım
(565 puan) tarafından
Benimki 8 saat çalışıyor böyle kız seninki 12 adamın üstüne gitme yazık
(7,376 puan) tarafından
Valla artık dokunmayacam uyusun ya
0 oy
tarafından
Yoğun ve stresli bir işi varsa ondan belkide bu davranışlari
(7,376 puan) tarafından
Olabilir canım son günlerde böyle
0 oy
(41 puan) tarafından
Benim eşimde öyle yalnız değilim sanırım işten gelir yemek yer bazen kaveye gider gelir ya uyur ya oyun oynar öyle yani 
(7,376 puan) tarafından
Bilmiyom valla canım anlamadım
(41 puan) tarafından
Bir degisikler be bende anlamıyorum
0 oy
tarafından
Uykudan uyanınca agresif oluyo demek ki uykusu açılınca da hatasını anlıyor :) ben de uykuluyken tersliyorum eşimi olabilir bencee anlık kırılıyor insan tabi
(7,376 puan) tarafından
Evet canım galiba
0 oy
(159 puan) tarafından
Benim ki de yemeğine yer sigarasını içer eline telefonu alır televizyonu açar onu seyreder akşama kadar ne yapmışım üzgün müyüm moralim mı bozuk vb. Hiç bir seyi önemsemez sonrada yatar uyur işi düşünce gelirim sadece aklına oda işi bitince sırtını dönüp yatar
(7,376 puan) tarafından
Anladım canım aslında benim eşim ilgili benle yada çocukla sadece hareketleri tutarsız bu aralar
0 oy
(2,474 puan) tarafından
12 saat çalışmak kolay değil cok yorgun oluyo belliki hemen uyuya kalıyor uykusuzluk yorgunlukta sinir yapiyo insanda sonrada pişman olup özür  cikiyo belliki idare et canim ne yapacaksın 
(7,376 puan) tarafından
Valla ben abarttım galiba  canım haklısın
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benimki de yemek yer yatar çay olana kadar 10 buçuk gibi kaldırırım uyanır çay içeriz oğlumla vakit geçirir sonra yatarız oğlum gece geç yatıyor o yüzden eşim de biz kacda yatarsak o zaman yatıyor 
(7,376 puan) tarafından
Anladım canım iyimiş
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benimki uyuyunca gün boşa bitiyo der cok yorgunsa ben ses etmem 1-2 saat uyur koltukta cocugu da alirim sessizlik olsun diye. Yada kizi uyuturum ikisi uyur beraber uyanirlar. Öyle yani. Ben derim yorgunsan uyu diye gece olnadan uzun uykuyu pek sevmiyo he bana kalsa yatabilsem hic uyanmam :D
(7,376 puan) tarafından
Haklısın canım galiba ben biraz abarttım
(7,791 puan) tarafından
Canim  benim esim 8 saat cakisiyo ama senin esinin izni dahi olmadan 12 saat demissin. Yani bide uykuyu seviyosa ben gibi dinlenemiyodur. Sen o isin yerine yenisini bukana kadar destek ol.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Sonunu iyi bagliyormus yorgun ondan  galiba...

Benim ki bensiz uyumaz ayni saattte yatarız 
(7,376 puan) tarafından
Galiba canım ben abarttım sanırım
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Benimki başı yastığa deger degmez bayılıyor 

O yuzden oturuyor zavallım hemwn uyumamak icin☺️☺️
(7,376 puan) tarafından
Yorgun oluyor ben abarttım sanırım

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 812 göst.