0 oy
722 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Eve geliyor yemek yiyor çay içene kadar uyuyor uyandırıyorum diyorum çay iç geç oldu den bulaşık yıkayan kadar bende yatıyorum diyor içmicem çay falan diyor sesini yükselterek gidiyor sonra 5 dakika içinde geri gelip özür dilerim diyip kızımıda beni de öpüp gidiyor kızsam mı sevinsem mi anlamadım gitti valla 

31 Cevaplar

+2 oy
(3,859 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim eşim sadece uyuyor bacım
(7,376 puan) tarafından
Sende bendensin
-Reklam-
+1 oy
(17,659 puan) tarafından
Benim eşim böyle değil çok şükür yorgun bile olsa aynı saatte uyuruz 
(7,376 puan) tarafından
Valla canım uyumasına karışmıyom düzeni yok fazla vardiya dönüyor sürekli sesini yükseltip sonra pişman oluyor
(17,659 puan) tarafından
Benim eşimin manavı var ki işi hiç kolay değil gece 2 3 gbi kalkıp mal alıyo dükkana sabah 7 de tekrar gidiyo
(7,376 puan) tarafından
Valla canım bende yatmasına sıkıntı buluyom tutarsız o beni düşündürdü niye böyle diye
(17,659 puan) tarafından
Kansızlık yada b12 eksikliğimi var aceba
0 oy
(13,648 puan) tarafından
Öyle inişli cikisli ssevmiyorum ben ya.

Garibim yorgun geliyo zaten 

Sofra kurarken çayı denliyorum.

Yemeği kaldıran kadar çay demini almış oluyor hemen getiriyorum.

Uyuyo yorgun oluyi
(17,659 puan) tarafından
:D böööööeeee
(25,224 puan) tarafından
Belli belli bu gidişle futbol takımı kurarsın sen:D
(13,648 puan) tarafından
:D napcam sanki bu saatten sonra  iş kadını mi olacam :D battı balık yan gider :D üçüncü de gelsin tamam :D sonra inşallah tüpleri baglatcam .
Normal doğumdan sonra  baglaniyomus ben sadece sezaryenden sonra yapiyolar sanmistim
(25,224 puan) tarafından
Dur la daha yeni başladın:D
(13,648 puan) tarafından
Yok vallah bu son bakalm :)
Daha kan bile veremedim :/
0 oy
tarafından
Benimki uykucu değil canım basima gelmedi böyle 
(7,376 puan) tarafından
O daha iyi kız 12 saat çalışıyor yoruluyor uyuya kalıyor herhalde geç oldu sanıyor sonra pişman olup özür diliyor
tarafından
8 4 çalışıyor benimki 12 den önce uyumaz
(7,376 puan) tarafından
Akşam 7 sabah 7
Sabah 7 akşam 7 1 saat te yol mesafesi var
Pazar günüde 12 saat
tarafından
Zormuş işi kuzum ya
(7,376 puan) tarafından
Evet canım valla bende şaştım kaldım uyandırsam ayrı dert uyandırmasam başka dert
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Amaaan dengesiz bu adamlar bacım napcan.. 
(7,376 puan) tarafından
He ya hiç sorma kız sonra pişman olup geri dönüyor
0 oy
(1,786 puan) tarafından

Ne iş yapıyor kız kafa gitmiş :angel::O:D

(7,376 puan) tarafından
Fabrikada canım  12 saat çalışıyor pazar günlerinde işe gidiyor 1 hafta gece 1 hafta gündüz
(1,786 puan) tarafından
Tamam işte adamın uyku sorunu var denge şaşmış bide uykuya hasret yazık idare et
(7,376 puan) tarafından
Valla canım idare ediyom bakalım düzelir inşallah
(1,786 puan) tarafından
O işi değiştirse inşallah daha iyi işe girerse daha iyi olur vücut kaldırmamış o işi herkesin bünyesi aynı olmuyo canım
(7,376 puan) tarafından
Canım bırakmaz ki 4 yıldır orda tazminatı yanar diyor
0 oy
(692 puan) tarafından
Yok benim kocam oyle değil cok  şükür benimle yer içer yatağa girer uyur yorgun olsa bile bide inşaatta da cok  yoruluyor benim canim sklmasin diye durur hep geç saate kadar uyur sonra 
(7,376 puan) tarafından
Oh ne güzel
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Elleme uyusun yattığı yerde yoruluyo demekki
(7,376 puan) tarafından
Valla bende şaştım kaldım canım
0 oy
(6,164 puan) tarafından
İşten gelir yemek yeriz çay demleyip mutfak toplayana kadar çocukla oynar sonra çay içeriz hep beraber etkinlik yaparız oğlumu yatirdiktan sonra meyve kahve Faslı fln sonra beraber yatarız
(7,376 puan) tarafından
Evet canım pazar günleri de gidiyor 12 saat bende diyorum biraz dinlen yada 1 pazar gitme diyor olmaz gideyim lazım oluyor maaşta bol oluyor diyor
(6,164 puan) tarafından
Çok çalışıyormuş cnm sizin için calisiyo o kadar helal olsun benimkide 12 saat calisiyo ama ertesi gün izinli oluyo hafta boyu 12 saate can dayanmaz
(7,376 puan) tarafından
Full 12 saat gidiyor Bide sıkıntı oldu mu işte dahada daralıyor herhalde
(6,164 puan) tarafından
Kız bunları biliyon da niye dert yaniyon daha:)))
(7,376 puan) tarafından
Ne bilem ya benimde psikolojim bozuldu
0 oy
tarafından

Desene ne b.k yedıgını oda bılmıyor :D

genelde esımde uzanır uyur yemek sonrası kestırir bende cay hazır olana kadar ıslerımı yapar snra uyandırım uyanır oturur tv sohbet cay oglumuz la oyun vs derken oglan uyur cay faslı boter snra kahve faslı başlar genelde ızlıcek bısı kalmaz o saate sohbet eder snra uyuruz 

(7,376 puan) tarafından
Akşam 8 de geliyor canım yemek kızla oynama derken 10 buçuk oluyor bakıyom uyumuş
tarafından
sımdı gordum 12 saat calısıyor demıssın canım bır donem esımde oyle calıstı ustelık o donem lohusaydım yuzunu gormedım desem yerıdır yanı cok zor oluyor onlra da hak vermek lazım sen uykusunu boluyor gıbı oldugundan tepkı vermıstır  bulasıgı falan bosver yemegın hemen ardına cayı hazır et ıcın oturun yarım saat bo saat sonra dırek yatagına yatır bulasıgını topla cocugu uyut sende yat bence boyle bı dene
(7,376 puan) tarafından
Canım bulaşığı sonrada toplurım o sıkıntı değil mesela çay ısınan kadar uyuyor galiba uyku sıkıntısından oluyor canım bende önceden çalışıyordum şimdi oturduk çe bende sıkılıyorum belki ondan abartıyorum
tarafından
Haklısın canım ama onu da dusun zor 12 saat gunun yarısı demek calısırak gecıyor 8 saat uyusa gıttı 20 saate kaldı 4 saat buda yemek cay derken erıyor zaten basını kasıyacak vaktı yok dıyr buna denıyor sanırım onun acısından bakıp elını vıcdanına koy ve malesef zorda olsa duygularınla hareket etme bu gunlerde gecer elbet
(7,376 puan) tarafından
İnşallah canım zaten elinden geleni yapıyor farkındayım bende hiç ellemiyim bakalım ne olacak birazda böyle deneyim
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Hayır öyle tutarsız davranışları yoktur ama belki yorgun olduğu için öyle davranıyordr
(7,376 puan) tarafından
12 saat pazar günü bile işe gidiyor 12 saat
(1,227 puan) tarafından
Çok fazla canm sinirleri yipraniyordur belki onuda anlamak lazım ama surkli böyle davranıyorsa konuşmayı deneyebilirsin ama arada oluyosa çokta takma
(7,376 puan) tarafından
Çok nadir oluyor canım sürekli olan Bir şey değil
(1,227 puan) tarafından
Bence sorun yapilck bir durum yok cnm
(7,376 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Öyle değil 10 gun yok zaten yolda geldiginde 5 gun kalir ilk gun geldiği gun yorgunsun yat dinlen sen askim derim yok askim beraber yatariz der kahva tatli cay muhabbet oglumuzla oynar bebis uyudugu zaman 1 2 saat da otururuz snr yatiriz com nadirdir bensiz gidip yatması
(7,376 puan) tarafından
Canım uyuması sıkıntı değil tutarsız davranıyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok değiliz çok şükür 
(7,376 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yemek den sonra anında çayını içer ama Birlikte uyuruz hiç Şaşmaz
(7,376 puan) tarafından
Ne güzel canım uyumasını sıkıntı yapmıyom tutarsız davranışı düşündürüyor
0 oy
(422 puan) tarafından
Yaptığı işe göre değişir bence eğer yorucu ağır bibiste çalışıyorsa hak veririm özür diliyormus sonuç biz öyle değiliz ama cunki yedi yirmidorr masa başında birlikte yatar uyurum bazen o bebeğe bakar o bakerken ben uyurum:)
(7,376 puan) tarafından
12 saat pazar 12 saat çalışıyorr
Akşam 7 sabah 7
Sabah 7 akşam 7
1 saat yol pazar günüde 12 saat gidiyor canım kumaş ölçüyor kesiyor makina var byük onun başında
(422 puan) tarafından
Yoruluyordur canm oda sizin için çalışıyor nede olsa
(7,376 puan) tarafından
Olabilir canım galiba bende sıkılıyorum ya evde önceden çalışıyordu bana tuaf geliyor
0 oy
(712 puan) tarafından

Keşkeeee özür dilese bide saçma bi inadı var :angry:

(7,376 puan) tarafından
Bizimde yapıyor sonra pişman oluyor
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Sabaha kadar ben çocuk bakıyorum o sürekli yoruluyor :) ben hiç anlamıyorum Valla :) 
(7,376 puan) tarafından
Canım galiba ben sıkıntı yaptım boş yere
0 oy
(7,177 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bugün yemek bile yemeden uyudu ಡ ͜ ʖ ಡ
(7,376 puan) tarafından
Galiba çok yoruluyor lar
0 oy
(788 puan) tarafından

Benimkide aynı ayardan canım çok yoruldugu için seslenmiyom;)

(7,376 puan) tarafından
Bende bir süre uyandırmamayı düşünüyom valla
0 oy
(119,156 puan) tarafından
benimki uyumuyo surekli okuyo

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 811 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde yldzlardakayar (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kbranur (182 puan) tarafından soruldu