0 oy
641 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
dhjdrkr

25 Cevaplar

0 oy
(1,610 puan) tarafından
Sende mi bu görümce belasına düştün. Yok say onunla konuşma ondan bişey isteme birlik yaşıyorsanız eğer. Ayrıysan da evine alma yüzsüz gibi gelirse de sen bişey yapma eşin yapsın kardeşine 
(301 puan) tarafından
Ayrı yaşıyoruz canım ne yazık ki eşim ben karışamam ikinizin arasındaki sorun kendiniz çözün diyor görümcemle alakalı her konuda
(1,610 puan) tarafından
Sen ona yüz vermişsin demek ki öyle yapıyor tersle anlar zaten
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım abisine düşkün olabilir ona bişey diyemem istediği saate mesaj atabilir eşine rahatsiz olduğunu söylemen çok saçma. Ama diğer konularda haklısın.
(301 puan) tarafından
Canım düşkün olmasına bişey demiyorum bende kardeşlerime çok düşkünümdür ama daha bir kaç aylık evliyiz gecenin 2’sinde napıyorsun diye mesaj atılmaz düşünmesi lazım rahatsız olabileceğimizi inadına yaptığını düşünüyorum gündüzleri bile pek aramaz mesela
0 oy
tarafından
Eşimle kardeşinin ilişki sine karışmam benim görmcem bişey olsa direk eşimi arar gece gündüz saate hiç bakmaz bu durumlar beni hiç rahatsız etmiyor kardeşi sonuçta 
(301 puan) tarafından
Saygı denilen bişey var gecenin 2’sinde müsait olmayabiliriz, uyuyor olabiliriz önemli bir durum olmadan arayıp mesaj atılmaz uyku problemi yaşıyorum o saatte genelde önemli bişey olmadıkça telefonla da konuşmayız mesajlaşmayız da, doğal olarak gelen bildirim sesinden cidden irkildim ve korktum ve kısa süre içinde babaannemi, dedemi kaybettim hep gece o saatlerde kötü haberler aldım daha bir iki aylık evliydik ayrıca bunu da düşünmesi lazım ve eşim iş için yurtdışına çıkıyor yeni evli olmamıza rağmen ayrı kalıyoruz bunları düşünemiyor mu acaba?
0 oy
(33 puan) tarafından
Aynı şeylerin benzerlerini yaşadım ben de nişanlıyken. İlk başta çok öfkelenmiştim eşime tepki göstermiştim ama bu sadece ikimiz arasında soruna sebep oldu. Sonuçta karşınızdaki de onun kardeşi yarışa girmeyin hele ki ben yaptım siz sakın ben mi yoksa o mu kıyaslarına girmeyin. sorunları eşinizi araya katmadan çözmeye çalışın naçizane tavsiyem. Ben kız kardeşinin beni kıskandığını eşime göstermeye çalıştıkça eşim hiç oralı olmadı hep aramızda sorun çıktı. Ne zamanki ben bu meseleyi hiç takmamaya başladım ve hatta kız kardeşi ile sadece merhaba seviyesinde iletişim kurmaya başladım işte o zaman rahat ettim. Siz bence o kızı yok sayın önemsemeyin evliliğinize huzurunuza bakın gerçekten bir süre sonra sorun olmaktan çıkacak. Ha bu arada benim görümce ne zaman evlendi bütün problemler çözüldü. Önceden nişanlıyken benim yanımdayken zırt pırt abisini arayan olur olmaz herşeyi soran kız şimdi bayramdan bayrama arar oldu. Ben mesafemi hala koruyorum ve artık o evliliğimiz için bir problem olmaktan çıktı. Biraz sabredin. 
(301 puan) tarafından
Bende eşime diyorum konuş kardeşinle bana karşı tavırlarını düzeltsin sen konuşmadıkça daha da yüz buluyor tepeme çıkıyor ezdirme beni, ben konuşursam kötü olur sen hallet diyorum gerekirse ona göre tavır yap düzelir diyorum da benim eşim de oralı olmuyor artık yaptıklarını hiç takmıyor gibi davranacağım gülüp geçeceğim yapacak başka bir şey yok
(33 puan) tarafından
Aynen öyle. Evliliğinize ilişkinize zarar gelir yoksa tam da görümcenin istediği gibi. :((( hiç bu davranışlara kanmayın gülüp geçin eşinize de yansıtmayın hatta onun tavırlarına karşı sizin ne kadar olgun davranıp alttan alıp hiç sorun yokmuş gibi davrandığınızı eşinize çaktırmadan gösterin. İnanın kardeşinin saçmasapan tavırlarının karşısında sizin olgun davranışlarınızı gördükçe size karşı daha hoşgörülü davranıp kardeşine krşı tepkisini gösterecektir. Bizde öyle oldu çünkü
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Paylaştığı durumlarını görme bence ben bakmıyorum sinir olduğum insanlara. Sen gördükçe iyice seviniyordur. Baya kıskanıyor seni belli açık açık. Sen kesinlikle takmiyormus gibi yap. Bu konularla ilgili sinir olduğunu çok belli etmişsin. Sen böyle yaptıkça o daha çok gelecek senin üzerine o yüzden hiç bahsini bile açma bunların.
(301 puan) tarafından
Çok haklısın canım artık öyle yapacağım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,138 göst.
0 oy
2 cevap 157 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy