0 oy
630 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
dhjdrkr

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim gorumcelerim öyle bir kızla samimi olursa bir daha asla konuşmam onlarla benden uzak olurlar eşim bile ses edemez ve aynı şekilde gorumcelerime karşı böyle büyük bir şey yapsa aileden biri bende konuşmam samimi olmam 
(301 puan) tarafından
Çok büyük bir olay olmadı ama o kızla eşimin ailesi dediğim gibi tanıştıkları için onların da az çok muhabbeti varmış ama biz iki senelik falan sevgiliydik ben kızı tanımıyordum eşimi sürekli çeşitli bahanelerle aradığını mesaj attığını görünce benim tanımadığım bir kızın seni arayıp yazmasından nasıl haberim olmaz falan diye kızmıştım o şekilde aramızın bozulmasına sebep olmuştu kızı tanıyan arkadaşlarım vardı pek iyi anlatmamışlardı o sebepten hoşlanmıyordum bunu da görümcem çok iyi biliyordu işte sonuç olarak çok büyük bir olay olmasa da yaptığı benim için de çok yanlıştı
tarafından
Yani canım evet büyük olay değil ama samimi mask da doğru değil haklısın yani
-Reklam-
+2 oy
(7,212 puan) tarafından
Eğer ki yok sayarsan ortada bir sorun kalmaz . Benim esimin fotusunu kardeşi paylaşsa ne paylaşmasa ne . Bana zarar vermedikten sonra abi kardeş ilişkisine karisilmasini hiç doğru bulmuyorum. 

Görümcem benden 11 yaş küçük liseye gidiyor diğer iki eltime abla diyor en küçükleri ben olduğum halde bana yenge diyor başta nasıl alışırsa öyle ilkten neden bana da abla demiyor diye sorgulamadm değil ama pekte önem arz eden bir durum olduğunu düşünmediğim için sorun yapmadım. 

Sadece o kişi ile samimi olması sana yapılmış bir yanlış . İnsan abisinin hanımını hice saymamali böyle konularda
(301 puan) tarafından
Karışmıyorum zaten benimde erkek kardeşlerim var tabi ki paylaşırım  bende ama neredeyse her gün paylaşması tuhaf geliyor sadece bana değil kaç kişinin daha dikkatini çekmiş sürekli söylüyorlar herkes garipsiyor benim de olduğum bir fotoğraf koyabilir mesela arada
0 oy
tarafından
Kıskançlığından yapıyor bence
0 oy
(341 puan) tarafından
Sen kocanla iyiysen takma bile boswer.

Çekemiyor  seni belli ki.

Sen kocanla arani iyi tut böle  gorumceler yilan gibi sokar kardeşlerini. 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Böyle devam et.  Demekki doğru yoldasın. Tavırlarını da görmezden gel gül ve geç :)

(301 puan) tarafından
Evet en doğrusu takmamak sanırım
0 oy
(13,392 puan) tarafından
Bir süre alınganlık yapma sinirden  kudursanda  belli etme umursanmadığını görünce vazgeçer bence şımarık görümce problemi ergen kafalı görümcelerin çoğunda var galiba 
(301 puan) tarafından
Valla bilemiyorum yada bana mı böylesi denk geldi acaba diyorum
(13,392 puan) tarafından
Eş ailesi ile mesafeli bir ilişki taraftarıyım çok samimi olup yüz göz olmaya da gerek yok eşinle olanları anlatmaya hele hiç hiç gerek yok onu gerçekten görmezden gel bu kadar kıskandığını belli ediyorsa aile içinde kendini rezil ediyordur sen takılma canım gül geç
(301 puan) tarafından
Çok haklısın mesafeli olmak gerekiyor ben arkadaş gibi olmak istemiştim hep ama yaptıklarından sonra imkansız zaten :/
0 oy
(36 puan) tarafından
Kaç yaşında bu
(301 puan) tarafından
22 yaşında
(36 puan) tarafından
Tamamen fesagligina yapiyodur hadi 16  17 olsa ergen diycem de bu bildiğin fesat
(301 puan) tarafından
Aynen öyle dediğin yaşlarda olsa bende takmam ergenlik zamanları der geçerim
0 oy
(470 puan) tarafından
Seni kıskandığı belli sende o kıza gıcık olduğunu belli ettigin için yakınlaşıyor sırf seni gıcık etmek için sende ona laf söyleme yok kocami paylasiyosun fln filan umrunda degilmis gibi davran ki senin onu kıskandığıni dusunup bı tarafi kalkmasın hiç umursama kimle görüşmüş kimle ne resmi koymuş sende kocanla sarmaş dolaş ol abisini kiskaniyor senden
(301 puan) tarafından
Kesinlikle sinir olduğumu bildiği için inadına yapması canımı çok sıktı zaten, insan bu kadar kötü olmamalı ya düşmanıma bile yapmam onun yaptığını
(470 puan) tarafından
İşte o kızı kompleks haline getirdigini biliyor e eşinle fotosunu sürekli atmasına da laf etmiş gibi olmuşsun alttan alttan içinden şuan ohlaniyor ve havalandı iyicene sakin bir daha belli etme o kızla ne yapiyosa yapsin sorma ne fotoğrafı atiyosa atsın hiç umrunda degilmis gibi davran asıl bu onun gicigina gidecek
0 oy
tarafından

AA benim çıngıraklı gorumceyi anlatmissin benimkide benim inadına konusmadigim kuzenimle kanka oldular hergun muhabbetleri benim napsin zavallılar tek yetemiyolar birlik olmuşlar:D

(12,498 puan) tarafından
Birlikten kuvvet doğar nejla stayla ;))
(301 puan) tarafından
Kendi mutsuzluklarını başkalarından çıkarmak istiyorlar işte herhalde üzülüyorum böylelerine bende
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım benim eğer rahatsız olduğunu belli edersen iyice yapar. Sen fotoları görünce ağabeyinle ne güzel çıkmışsın dicen. Baktın kıskndığını anlıyor kışkırtmaya çalışıyor olabilir. Öyle deyince o konu kapanır. Eşinede rahatsız olduğunu söylemicen ne olursa olsun o onun kız kardeşi. İstediği saatte yazar. Sen ne kadar rahatsız olduğunu belli edersen o dha çok yapar. Mesela o kızla konusuyor ya. Onu bile demicen kendi diyecek kıvama gelir. Senin tercihin konuşabilirsin dicen. 
(301 puan) tarafından
Genelde umursamıyor gibi davranıyorum zaten de bazen tak ediyor işte
(2,545 puan) tarafından
Asla asla o tak onun yanında etmicek. Ederse bu böyle devam eder. Sende tak etmezse onda edecek inan bana.
(301 puan) tarafından
Çok haklısın canım bundan sonra kan kussam kızılcık şerbeti içtim dicem
0 oy
(278 puan) tarafından
Ergen...gorumcen
0 oy
(774 puan) tarafından
Sakın kötüleme sonra sen kötü olursun o koysun kız sende koy güzel güzel şeyler yaz bırak çatlasın kıskanıyor belli ki sende eşinle daha samimi ol 
(301 puan) tarafından
Eşimle onların yanında samimi davranınca nasıl huzursuzluk çıkaracağını düşünüyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Eşimin hesabindan ikimizin resmini paylasip en sevdigim,yuvam❤️ yazardim :D
(301 puan) tarafından
Bunu yapıcam güzel fikir :D
(7,791 puan) tarafından
Diger konularda da arkadaslara katiliyorum kizdigini belli etme.  Eşine daha yakın ol.
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Oyle önemli sorunlar gibi görünmedi bana. Sen biraz fazla düşünüyorsun ve o yüzden büyütmüşsün içinde. Umurunda değilmiş gibi davran sen onu önemsediğini farkettikce daha çok üzerine gelir
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Görümcenin evlenme yaşı gelmiş birini bulursa sana sarmaz o zamana kadarda sen seviye koyacaksın çünkü ciddi kıskanıyo sana sinir oluyo kabullenememiş seni abisini elinden alıyor gibi düşünmüş.Bırak kendini rezil ediyo o yaşa gelmiş olgunlaşamamış isminle hitap etmesin bu kız saygısız bununla seviye koymazsan tepene çıkar.Baktın sinirini bozuyo abisine sarıl öp yanında defolsun gitsin evinede alma ne demek o kızla görüşmesi tam yılan tehlikeli .
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Kıskanıyor canım abisini kaybetme korkusu yaşıyor evlendikten sonra...

Kudursun boşver..sende eşinle olan fotolar paylaş çatlasın.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O kız meselesinde haklısında bn görümcemden kocamı kıskanmam istediği saatte msj atabilir resim atar ergence düşüncelerini yazabilir umursamam hatta gittiğimizde kucağına yatar başını okşarır sırtını kaşıtır kardeşi yani bana anormal gelmez
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kısksnıyor cnm bnm yeniyse olur böyle kıymetli olur birden
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bn yaşadım çok benzerlerini. Akıllı ol. Sen aynı hatayı yapma. Bn kavga ettim hepsi bir oldular. Ya boşanmaya vardirdilar.  Eşim ayırmaya çalıştıklarını anlayınca hemen kendine geldi bı daha izin vermedi . Yapma bnden soylemesi. Seni cildirtip kavga ettirmek istiyorlar
0 oy
tarafından
Kıskanıyor ve seni kıskandırmak için bunları yapıyor niye takıyorsun ki . Takma ne hâli varsa görsün. Sen taktikca o seni sinir etmeye çalışacak durumlarına bakma bilerek . Sana özel atıyor çünkü.  Sona al durumlarını.  

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,126 göst.
0 oy
2 cevap 157 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu