0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dhjdkdkd

5 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esime mesafe koy derdim o mesafe koymazsa ben esime bi tokat koyardim surat asardim yada dedigimi dinlesen cok mutlu olcaz dite ima ederdim. Napar eder Uzak tutardim yani.
-Reklam-
0 oy
(695 puan) tarafından
Nerden geliyor bu rahatlık die bir sorardım yaşla olmuyor o işler eşin mesafesini koymalı 
0 oy
(13,081 puan) tarafından
Kendi sorunlarinizi onlar niye biliyor Ara yapma işini hiç sevmem karı koca kendi çözmeli 

Gecenin o saatine de yeni evli birine mesaj atması hiç hoş değil bu gibi davranışlar basta görsem görüşmem 
(301 puan) tarafından
Çok sık görüşmek zorunda olduğumuz bir dönem yanlarında tartışmak gibi bir hata yapmıştık oradan biliyorlar canım
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Su yazdıklarını eşin de yaşıyor sonucta onun mesafe koyması lazım seninle olacak iş değil 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Çok garip bir durum gerçekten. Sonuçta kuzeni yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor. Senin en baştan itibaren sürekli ilişkilerine müdahil olman doğru değil bence. Ancak o gece 4 te mesaj atma meselesi felan hiç hoş durmuyor. Ne münasebet. Eşine güzellikle anlat hangi normal insan gece belli Bi saatten sonra evli bir adama mesaj atar de. Bir mesajına cevap vermeyin iki vermeyin bırakır bu işleri 
(301 puan) tarafından
Canım kuzeni evet ama tavırlarından kullanmaya çalıştığı çok bariz iyi niyetini süistimal ediyor onun yüzünden çok büyük miktarda bir ev parası kadar parasını kaybetti eşim, hangi kadın seyirci kalabilir böyle bir duruma eşime benim gece mesaj atma durumunu çok yanlış bulduğumu söyledim bana yanlış düşünüyorsun ne var bunda falan dedi ne dediysem ikna edemedim
(3,162 puan) tarafından
Sana gelse gecenin köründe mesaj kuzeninin eşinden kabul edecek mi acaba? Bu erkeklerin herşeyi kendilerine yontması yok mu, deli eder insanı
(301 puan) tarafından
Dediğin şeyi bende söyledim öyle bir durum olmayacağını bizim aileden kimsenin öyle bir şey yapmayacağını bildiği için ne var bişey sormak için yazabilir falan diyor

İlgili bir soru bulunamadı

380,747 soru

11,399,700 cevap

34,928 kullanıcı

...