0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

kizlar arkadasim mama kullanior ve mamasi cok eksi kokuyomus bozukmu acaba eskiden boyle kokmuyomus esi 2 gundur yeni almis bu yeni mama boyle kokuyo neden olabilir tarihide gecmemis 

4 Cevaplar

0 oy
(93 puan) tarafından

Suya koyup calkaliyinca topak topak oluyormu kopuruyormu

(93 puan) tarafından
Ayni yerden mi almislar peki acaba mamaya degisik bir icerikmi katmislarki kokuyor olabilirmi en iyisi doktora sormak bence ya riske atilmamamli bence
tarafından
eczaneden almis valla
(93 puan) tarafından
Halla hala Ben bile sasirdim sabahdan saglik ocaginaki kensi ebelerine goturup mamayi sorsunlar eczandde olabilir
tarafından
sagol canim cevabin icin
(93 puan) tarafından
Rica ederim cnm benim
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından

İçeriği farklı olabilir eski kutuyla karşılaştırın veya biberon da sorun olabilir 

tarafından
bnde soyledim ona dediki biberonda sorun vardir diye bardaktada denemis yine eksi kokuyomud
0 oy
(57 puan) tarafından

Mamanin adi ne acaba belki mama markasi degistirdilerse degisik geliyodur biz sma kullaniyorduk 3.aydan sonra hippe gectik ilk zaman kokusu falan bi degisik gelmisti bize 

tarafından
evolvia yok bbastan beri bunu kullaniolarmis canim
(57 puan) tarafından
Bu mamayi hic denemedim bi fikrim yok o yuzden ama cok kafalari takildiysa aldiklari eczaneye bi gitsinler bakalim onlarin yorumu ne olacak
tarafından
yarin giturcekmis esi
0 oy
(1,219 puan) tarafından

Eczanede beklemis mamalardan almasın cnm spariş üzerine getirtsin sıcak ortamda olduğu zaman bozulabilir bunu doktorum dedi soğuk ortamda muhafaza edilmeli sıcağa maruz kalmamasi lazımmış 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 122 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bal oglum (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ikranurun annesi (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 251 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,163 puan) tarafından soruldu

374,684 soru

11,207,487 cevap

34,510 kullanıcı

...