0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Yemek yok aşırı bir huyu suyu değişme var hiç 5 dk durmuyor yani çocuğumu tanıyamıyorum okadar hale geldik ... ve bu bian oldu sizde durumlar nasıl neden böyle oldu yaa :( 

Laf anlatamıyorum artık yemek yemiyor eskiden kendi yerdi sofrada yerdi ayrı testten yemek koymazdım şimdi bian da çocuk ne sofrada ne kendi başına o oyun oynarken yediriyorum oda canı isterse dün hiç birşey yemedi kek falan hariç yemek yemedi :(

11 Cevaplar

+3 oy
(9,927 puan) tarafından
Yaş söyleseniz olmuyor mu 
(7,256 puan) tarafından
Kız dört aylık çocuğa 120 günlük diyen var ಡ ͜ ʖ ಡ
tarafından
Kendimce haklı yönüm düşüncem fikrim vardır ki böyle yazdım yoksa bende çok meraklı değilim...

Yorumunu yazdın artını aldın uzaklasabilirsin
tarafından
Bence ay olarak yaz boşuna böyle uzatmadan yaz kötü bişe demedi ki kız niye bozuldun
(9,927 puan) tarafından
Hakaret küfür edenlere de bu cevabı veriyorsunuz anlamıyorum bişey mi dedim sanki
tarafından
Bende kötü birşey yazmadım cvp verdim yani benim soruma  değil yazıya takılırsan bende senin yazdığına bakarım ne kadar iyi niyetle yazdığına değil
-Reklam-
0 oy
(14,102 puan) tarafından

34 aylik diyecektin sanirim :)

tarafından
Ay evet pardon
(14,102 puan) tarafından
Benimkide 3 yaşina girecek. Gerçekten şimdiye kadar en zorlandiğim dönem diyebilirim. Huyu suyu alişkanliklari hep değişti. Inşallah kalici olmaz diye dua ediyorum.
tarafından
Inşallah kalıcı olmaz inan eşim dün yani dedi napcaz biz bununla bian da degisince oda çok korktu .. ananne şımarıklgi var inşallah ileri yaşta düzelir:(
0 oy
(2,097 puan) tarafından
34 haftalık derkeeenn
tarafından
34 aylık ya pardon
0 oy
tarafından
34 ay ne ya yaşını yazmak daha mantıklı değil mi beynim yandı şuan :D
tarafından
3 yaşına 2 ay var canım öyle söyleyeyim ansjdkkfkck

Ya bende yas konusunda sorun yaşıyoruz hep birileriyle onda boyl3 yazdım nansjdjd
0 oy
tarafından
Ay oğlumun adaşı 33 aylık bizim ki de doğdu doğalı aynı şimdi bide hiperaktivite ve dikkat eksikliği tehşisi konuldu kızmadıkça daha da dellendi 

Bide şey sorucam kuzum eymen cümle kuruyor mu
tarafından
Yok 2 aydır çekiyorum ben yani çekmediğini şimdi çekiyorum:(

Kuzum Bizim ki 3 hafta önceye kadar emzik kullanıyordu anne ananne dede mama meme vs vs vs bende çok korkuyordum emziği bıraktim hatta bu şeyleri emzikten sonra daha fazla olmaya başladı açıkçası...

Emzikten sonra anne gel dede gitti, abi anne gitti ayır diyor no diyo nayn diyo ufak ufak şeyle waoww diyor ahsjjdjcjf

Daha tam değil ama dediğim.gibi yeni yeni olmaya başladı
tarafından
Oy kuzum bende çok telaşlandım inan tekli kelime söylüyordu ama cümle kurmuyor pedegog 3 yaşını geçtikten sonra devam eder ise tekrar görüşürüz gayet normal dedi de içim rahatladı inan
tarafından
Bizi aile hekimi takip ediyor en başından belli gittik ben suphelndihimde sonra zaten kendileri sordu bir kaç ay sonra konuşmasında 2 cümle kurabiliyor mu falan diye bende hayır dedim oda kreş önerdi ilk basra bende gönderemedim biliyorsun çok fazla ücret istiyolar.. zaten en başından belli takip ettiği için sorun yok eymende sadece geç yani Normel istesen kreş dedi iyi gelir ona dedim.. Normel olduğunu bende şey ediyorum ama ister istemez insan korkuyor.... emziği bıraktık daha akişkan olmaya başladı zaten
0 oy
(3,101 puan) tarafından
3 yas yani.ara ara olur oyle seyler saldigin zaman duzeldigini goreceksin.cocugun hayatinda dgeisiklikler oldumu.kardes bosanma vesaire.oyle seylerdede etkileniyorlar benm kizim tam 3 yasindayken oglumu aldm kucagima.kendi kendine yiyen cocuk gtti bebek gibi oldu altina yapmalar aglama krizleri.ama duzeldi coknskur
tarafından
Yook be canım gül gibi yani istediği yemediği önünde hep öyleydi yani şimdi öyle yapmıyoruz..

Ben evin tek çocuğuyum o da bizimkilerin tek torunu onlara gittiğimizde 3 kişiyi eşimde geldiğinde 4 kişiyi parmağında oynatmaya başladı...
Eğer bir yaramazlık bizim kuracağımız birşey yapacaksa bizi odadan kovuyor gelme diyo .s
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Bizde  3 yaş sendromunu yaşıyoruz yemek yemek pek eglenceli gelmiyor daha çok ayakta atıştırmak ve bağırmak  hoşuna gidiyor öfke problemi ile Uğraşıyoru ben merkezci duruma geçtiler   bakalım bu dönemde  geçecektir 
tarafından
Ay aynı biliyor musun ağlayarak istediklerini yaptriyor bağırması etmesi çığlık atması aynı yani atak galiba uf :( bizim zamanımızda varmıydı derim yani ben bu olaya
(5,314 puan) tarafından
Bizim zamanımızda  varmıydı bilmiyorum ama bu zamanda var :-)olduğunı tecrübeyle sabitleştirdik cnm  ben oğlumla sakince iletişime geçmeye çalışıyorum artık sarılarak sakinleşiyoruz ikimizde
0 oy
(7,256 puan) tarafından

Kız ay olarak hesaplamak zor olmuyor mu artık yaşa geçme zamanı gelmiş sanki :) 

Benimki 2 yaş 4 aylik. Dün sürekli bir şeyler için tutturup agladi. O kadar yıprandım ki eşim geldikten sonra oturdum oda da tek başına hıçkıra hıçkıra ağladım . Sandalyeyi alıp ocağın başına geçip kaşıkla yemeği karıştırmak istiyor, balkonun camını açıp sarkmak istiyor , diş kapıyı açıp babasına gitmek istiyor adam işte babam geldi diye yırttı kendini.  Ağlamasını duyan çocuğu dövüyorum zanneder o kadar bunalttı ki bugün bile yataktan kalkmak istemiyorum hiç bir şeye enerjim kalmadı :/ 

tarafından
Aman yaş konusunda hep sorun yaşıyoruz ondan 34 aylık yazdım canım yoksa 3 yaşında absjkdkdjfj

Okadar değilde eşim geldiğinde eve yemek yedirmiyor oturruuyor koltukları çekiyor falan istediği olmuycaksa ağlıyor yalandan veya hayır dediğin de önceden anlardı dinlerdi ne oldu anlamadım.. inan şu yaşına kadar yorulmamisimdir bu 1 2 aydır yaptıklarından sonra yani hiiç çok kolay bir bebekti:(
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Benimki 38 aylık adaslar bu arada :D küçük ogluma göre baya uslu sözümü dinler hasta olmadıgı sürece ya da uykusu geldiği zamanlar huysuzlasr onun dışında iyiyiz oglusumla rabbim yardm etsn canm 
tarafından
Adasına söyle bizim kine de akıl versin eski çocuğum da öyleydi benim ya çok şımardı durmuyor hacı
(6,364 puan) tarafından
Arada oluyodur belki öyle canm :) az önce mısır istedi patlatır mısın diye patlattım dus aldırmstm balkon güneş diye orda ye dedim odaya geldm ben yemis tabagı tezgaha katms sofrayı da kaldrms içim eridi :D seninki 2 yas sendromuna geç mi girdi acaba
0 oy
(7,825 puan) tarafından
Tam 3 yaşından sonra huyu suyu oturdu sakinleşti 
tarafından
Yani bizim ki sakindi şimdi kuruduk olucak :(
0 oy
(3,916 puan) tarafından
bizimki de 34 aylik ( mayis dogumlu ) bizimki dogdigundan beri istahsiz :( gecen pasta verdik yarim dilim onu bile bitirmedi 
tarafından
Benim ki mayıs doğumlu hep degildi son 1 aya yakındır daha zorlaştırmaya başladı:( çocuklar yesin ya

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 172 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 191 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 290 göst.
0 oy
15 cevap 314 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,605 puan) tarafından soruldu