0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Kızlar benim 2 oğlum var 3 ve 2 yaşında kaynanam ver ben bakayım sen çalış diyor 2 yada 3 ay koyunları var gelemiyor Tekirdağ'da o bn İstanbul vereyim mi acaba baksın biraz borcumuz var ve 3 ay çalışsam borç bitecek ne yapayım sizce

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çalışırıım tabıkı borc varsa baska care yok
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
çocukların tekirdağda kayınvalidenin yanında kalacaksa verme ama sende 3 ay kadar tekirdağa kayınvalidenin yanına gidip orada işe girebilirsin
(2,593 puan) tarafından
3 ay uzun bir süre evlatlarından nasıl ayrı kalacaksın yanınıza gelecekse tabi ki çalış
(316 puan) tarafından
Ben gidecem hafta sonları
(2,593 puan) tarafından
bende çalışıyorum kayınvalidem bakıyor ama biz aynı binada oturuyoruz sabahtan akşama kadar burnumda tütüyor oğlum ayrı kalmak hele ki küçüklermiş çok iyi değil gibi geliyor bana yani 3 ay çalışmanla bitecek kadarsa borç 3 ay da değil de 9 ayda bitsin ayrı kalma evlatlarından
(316 puan) tarafından
Tşk ederim yorum için
(2,593 puan) tarafından
Rica ederim hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(695 puan) tarafından
Doğru anladyasam çocuklardan ayrı kalcaksin eğer öyleyse büyük konusmuyorm ama kuru ekmek yerim yinede çocuğumdan ayrı kalmam
(316 puan) tarafından
Mesafe yakın hafta sonu gidebilirim diyorum ama kararsizim
0 oy
(627 puan) tarafından
Ayrı mi kalacaksin çocuklarından
(316 puan) tarafından
Evet ama hafta sonları giderim diye düşünüyorum
(627 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemem ama ben bırakmazdım alacaklılar kapıya mi dayandı milyon dolar borcunuz mu var çocuklarından ayrı kalmayı nasıl göze aldin
(316 puan) tarafından
Ne bilim yaa vallq kafam karışık
(627 puan) tarafından
Bence bırakma çocuklarını aksamdan akşama gelip görmek başka haftasonu gormek başka ve bu durum çocukların psikolojisinide etkiler
0 oy
(833 puan) tarafından
6 ayda bitsin ozaman 3 ve 2 yasında bebek sizden ayrı kalmamalı
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Hayır  Allah'a büyük knusmuyirun hayır.

Hafta sonları görerek yaşayamam ben sen de yapamazsın 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Büyük konuşmayim ama asla dayanamam 
0 oy
(472 puan) tarafından
Çocuklarınız tmda size ihtiyaç duyacakları yaştalar , eğer çok zaruri değilse bence ayrı kalmayın. 4 yaşına kadar kreşe gitmelerini bile önermiyor uzmanlar kaldı ki siz tamamen ayrı kalacaksınız . Bütün düzeniniz disiplininiz bozulur , çocukların bütün alışkanlıkları değişir. Öyle çok zro durumda değilseniz bence çalışmayın mecburum diyorsanız da kaynanız gelip sizde kalsın
0 oy
tarafından
Bırakmam....
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Eger borç gırtlağınıza dayandı yiyecek ekmeğiniz yoksa bırak çalış derim. Ama bu halde de borç ödenebiliyorsa çalışma derim. Çocukların cok küçük senden 1 hafta ayrı kalmaları cok zor olur.
0 oy
(234 puan) tarafından
Saçmalama aynı şehir olsa akşam alacak olsan neyse. Bunu düşünme bile. O çocukların vebalini alırsın. Beni de 5 yasinda babaanneme bıraktılar asla asla asla düşünme bunu
0 oy
(1,363 puan) tarafından
3 ay icin bozma duzenini. O calis diyecek tabi, ogluna katki cunku. Ve anladigim kadariyla farkli sehirlerdesiniz. Cocuklar onun yanina mi gidecek? Eger oyleyse cok kucukler. Hiii ama mecburum dersen zaten yapacak birsey yok
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Madem burcun var 3 ay çok uzun değil  katlanılır canim hafta sonları gidersin her akşam görüntülü konuşursun  evlatlardan ayrı kalmak zor elbette bende tekirdagda yasiyorum sanayi bolgesi buralar h3ryer fabrika seninn yerinde olsam tasinirm kaynanama yakina cocuklara bakar uzun syreli calisirim tek kisinin çalışmasıyla geçim olacak gibi degil
0 oy
(191 puan) tarafından
Bu şekilde bırakmak istemem. Hele böyle bir dönemde çocukların başına ne geleceği belli olmaz 
0 oy
tarafından
Valla bende söyledim kaynanam çalışma diyor evden iş varsa onu yapacam 
0 oy
(316 puan) tarafından
Karar verdim ben gidecem oraya fabrika işine gircem calisacam
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Sizde kalacaksa tamam ama haftaiçi göremeyeceksen yazık günah. Çok küçükler daha. Borç biter ama evladın içindeki uhde bitmez. Bize ortaokulda babannemle dedem baktı bi süre, annemi öyle özlerdim ki unutamıyorum hala, üstünden 20sene geçti, ki ben koca kızdım ortaokula gidiyodum. 
0 oy
tarafından
Çocuklarından ayrı mı kalcan 3 ay 
0 oy
tarafından
Keske baksa is hayatina dönmeyi cok istiyorm ama bakmam dedi benimki
0 oy
tarafından
Su zamanda insanın kendi babasına bime guvenemedigi.bir dünyada..sapiklarin  kol gezdiği yerde.cocuklarim benden uzağa asla. Göndermem..... Yanında  olmucaksin..o çocukları o.kadar süre gonderdiginde baba yok anne.yok.birden.basma.bir yerde..düzenleri değişecek..kayinvalden senin gibi gözünden sakincak.mi..eve.kimler.gelecek.kimlee gidicek.. sonra kimi suclayacaksin ..ben asla.birakmazdim..

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 801 göst.
12 Kasım 2019 Aile kategorisinde Jkhjgjktdjjfg (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sggg (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 368 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,377,087 cevap