0 oy
165 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (612 puan) tarafından
Güzellik merkezine gidip düzenli cilt bakımı yaptıran var mı? gözenekli siyah noktalı arada sivilceli bir cildim var baktıkça moralim bozuluyor gözeneklerin küçük gözükmesi için cilt bakımı gerekiyormuş böyle bakıma gidip yaptıranlar memnun musunuz ?Sadece evdeki bakım yetmiyo gibi geliyo, bu ara aşırı özgüvensizim zaten 9 aylık bebeğimden birşey yapamıyorum kendimi çirkin kokuşmuş gibi hissediyorum saçlarımda döküldü psikoojm bozuldu

6 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ben bir defa hediye olarak girdim cilt bakımina lazer paketi alana hediyedi wala o zaman dedim hayatı zenginler yaşıyor ☺️☺️ cildim yumuşacık oldu çok güzel e sonra zaten yaptırmadım 
(612 puan) tarafından
Aynen öyle valla
-Reklam-
0 oy
(565 puan) tarafından
Bence en sağlıklısi doktor orası para israfından başka bisey deil canm sadece 1 seans gittim param çop cehalet işte sonrasında doktora gittim düzenli ilac kullandım çok şükür tertemiz oldu
(149 puan) tarafından
Hangi bolum canim
(612 puan) tarafından
Sivilcem bekarken çok vardı geçti ama gözenek ve siyah nokta için doktorlar ilaç vermiyor yoksa bende gittim kaç kere :(
(565 puan) tarafından
Cildiyeye gitmiştim erkek kardeşimin yuzude berbattı hatta sivilceden dolayı resmen delik delik olmustu ama doktor 1 sabun 1 hap ve birde şu verdi düzenli kullandı yüzü şişti kabuklandi ama sonrasında tertemiz oldu
(612 puan) tarafından
Hep dediğin acaba roaccutane mi, hapsız olmuyor mu ya
0 oy
tarafından
Sivilce ve güneş lekeleri için gittim sivilceler için kimyasal asitli peeling yaptırdım sivilceler geçtikten sonra leke tedavisi yapılacaktı çokta memnun kalmıştım ama pandemi ah ah yaktı 6 seansı kaldı bir daha gidemedim Allahtan parası peşin değilde yanmadı 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Nereye gittiğine bağlı, bu tarz yerlerin merdiven altı olanı çok, gidenlerin memnun kaldığı güvenilir bişey bulmanız lazım  tabi paraya da kıymak gerekiyor. Bi de bakımı beslenme ve detoksla desteklemek lazım, karaciğer ve bağırsak temizliği aslında en etkili ve kalıcı çözüm. Marankinin kürleri var bi inceleyin isterseniz. 
0 oy
(701 puan) tarafından
Hahaha aklıma geldi.bisey diycem annem öyle der hep :)) sabah namazina kalkıp abdest alıp dua edin nur geliyor gerek yok para harcamaya 
0 oy
(418 puan) tarafından
Devamlı yaptırırsanız faydasını görüyorsunuz. Öyle benim gibi ömründe bir defa giderseniz, iki üç gün ozguveniniz tavan, ondan sonra gene yavan gezersiniz..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 109 göst.
0 oy
0 cevap 50 göst.
27 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (694 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...