0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (618 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşim doğarken kafası iriymis kayinvaldem diyor seninde öyle olur. Alakası varmı babasına benzicek diye şart yok dimi. O kadar emin ki yandın sen diyo Bide gülerek diyor komik mi sizce ?

21 Cevaplar

+1 oy
(13,702 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kız yok güzel ikinmakla alakalı 2,5 kg bebek doğurdum, yırtıldı oralarim
(14,033 puan) tarafından
Ayy Merve okurken içim sızladı be
(13,702 puan) tarafından
Valla inşallah bu kolay olur :(
(2,718 puan) tarafından
Merve artık ıkınmayı öğrenmiş olman lazım :d
(13,702 puan) tarafından
Kabız olunca bile ağlayan ben 3. Dogumumu bekliyorum :D
tarafından
merviş bu kolay olur alıştın artık sende oda :))))))
-Reklam-
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Kafa ölçümleri nasıl gidiyor 
(618 puan) tarafından
Dr güzel dedi
(13,036 puan) tarafından
Yani haftasından büyük mü gidiyor
(618 puan) tarafından
Hayır dr her gittgmde şükür normal dedi
(13,036 puan) tarafından
O zaman sıkıntı etme canım allahin izniyle güzel doğumun olur inşallah
Kac haftakiksin
(618 puan) tarafından
28 su an
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Valla canım korkmana gerek yok benim bebeğim 4 kilo doğdu evet yırtılmam oldu keşide olduğu halde yan odadaki kadın doğurdu 4 buçuk kiilo ne kesisi vardı ne yırtılması . 
0 oy
(421 puan) tarafından
Ay niye gülmüş anlamadım aa aaaa... aynı olacak diye bsey yok yaaa bkere onun vücut yapısıyla sizinki farklı nasil aynı olurmuş 
(618 puan) tarafından
O kadar emin ki konsuurken yandın sen falan diyor denir mi bu
(421 puan) tarafından
Cnm ben 4 bucuk kilo iri bi bebekmisim annem beni normal doğurmuş sorunsuz bi sekilde şimdi bende hamileyim konuşuyoruz hep ne olcak doğurursun diyor . Morel bozulmaz boyle kötü hikayelere kulak asma doğum serüveni herkeste farklı . O öyle zorlanmış olabilir sen belki tek nefeste doguruvereceksin ala alla. Bde bebeğinin kafası illa babasininki gibi mi olacakmis
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Allah Alllaaaah ne alaka :ermm:

(618 puan) tarafından
Anlayamadım inan
0 oy
(350 puan) tarafından
Allah seni kaynananin öyle demesi güldürdü beni ne sinir bozucu bişey doğum yapacak birine öyle demek 

Konuya gelince de valla hiç belli olmaz ki kuzum benim eşiminde kafası iriymis kaynanamin doğumu zor olmuş ikinci doğumum imiş benim eşim 

Benimde ilk gebeliğimde kızımın kafası iriydi biraz zor doğdu ikinci de de oğlum kafası küçük gövdesi iriydi onun da kafası kolay çıktı gövdesi biraz zorlandı yani ne bileyim onla alakali olsa oğlumunkide iri olabilirdi hem bunları takip düşünme Allah bir kolaylık verir korktma böyle şeylerle kendini ❤️
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Benm esimde 4750 doğms aynı sekilde omuzlarnda takılms çıkmamıs baya yırtılma olms. Kızım öyle olmadı ama 2880 doğdu oğlumunda kafası iri oldugu için usg kilosuda fazla gözüknce acil sezeryan oldum zaten 40+4te
(13,036 puan) tarafından
Oyle mi doğdu peki ultradindaki gibi
(1,045 puan) tarafından
Yok kuzm usgde 4800 çıktı 4 doğdu
0 oy
(119,346 puan) tarafından
ikinmayla alakali baby boyum 2950 dogdu kesi yokti yirtilma oldu simdi 3700 dogurdum ne kesi var ne yirtilma ne dikis kesinlikle ikinmayla alakali hatta iri bebek daha kolah doguyo kendini daha iyi itiyo
0 oy
(1,383 puan) tarafından
O zman teknoloji o kadar gelismemis bosuna yirtilmis bi taraflarin simdi boyuna kadar herseyini diyorlae cocugun kafa olcusunumu diyemeyecekler deseydinn gulerekkk
(618 puan) tarafından
Kız ahahah güldürdu. Güzel dedin :)
0 oy
tarafından

Takılıyor kız sana hemen alınma:D

0 oy
tarafından

Evet hatta sen de kocanı dogurcan :D

0 oy
(534 puan) tarafından
Benim oğlum için de doktoru hep kafası büyük diyordu benim 35.haftada erken doğum olunca sezeryan oldu ama kafası normalmis meğer, biz doğuma kadar normal doğum olarak düşünüyorduk ve kafa büyüklüğünün bir zararı olmayacağını söylüyordu doktorum
0 oy
tarafından
Seni korkutmak için diyo ayrıca ultrasonda bellidir kafa olcumu iri ile doktor şüphelenir derdi :) kötü kayinvalide.com
0 oy
tarafından
Ne alaka deseydin iri olsa doktor zaten söyler sana iri bebek normal doğum olmaz falan diye 
0 oy
tarafından
Yok canım ama babaya çekebilir benimde abimin kafa büyük biraz şimdi hamile eşi onunda bebeğin kafası büyük bi kaç güne gelmezse sezeryan demişler kaç aylıksın komik bişey değil aksine zor bi durum umarım başına gelmez canım gözünü korkutmak istemiş sanırım
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ultrasonda belli olur kafasının büyüklüğü 
0 oy
(15,721 puan) tarafından

Kayınvalide de nereden vuracağını şaşırmış senin şey ile benim ki bir mi deseydin :D

Alakası yok bende de yırtılma oldu çünkü ikinamadim ve hassasti orası yani benim kendi oldu

0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bncede ne alaka Bnm kızım ın kordonu kısaydı 7 cm acılmm vardı ona ragmen gelmdi ıkındım afedersin kafası şişmiş cocugun ice icerde kalınca cünki kacc saat Bn sancı cektm acılma olmdı ve en son care sezaryan oldm
0 oy
(269 puan) tarafından
Yok canım korkma sen öyle şey olur mu 2200 bebe doğurdum kesi atıldı.kafasida küçük şimdi bile doktora gidince soruyorlar kafası hep mi böyle küçüktü diye yani onunla alakası yok belki sen 3 buçuk kilo doğurdum kesi atılmaz onu bilemezsin
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ne alaka canım sen doktora gdiunce sana bebgin bilgilerini vermiyomu kilosu nu baş olcusunu bebek iriyse doktor söyler zaten sana

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 210 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 176 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Semasu12 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
8 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aksamm (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 227 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sehadet (14 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...