0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (1,071 puan) tarafından
Kızlar komşum tasinali 6ay olmuştu ilk başta soguktum çünkü yalnızlığa alisuktım. Sonra tanıştık konuştuk alıştık bir birimize... Bana yoldaş oldu. Sağır yalnızlığıma bir tını oldu bebeği ile bebeklerimiz aynı aydalar.. Girdik çıktık yedik içtik güldük ağladık beraber abla kardeş gibi olduk.sesimi duymaasa mesaj atardı. İyi misininz diye...

Eş durumundan dolayı gitti bugün. Onların bina ya girdi çıktı sesine kapı zil sesine bile o kadar alışmışım ki  çok zoruma gidiyor şu an!

Ağlıyorum hüngür hüngür: yalnızlığı seven biri değilim gece uyurken bile ses ararım..4 katlı binada yalnız kaldım resmen.. eşim sabah gider akşam gelir.bazen iki gün evde olmaz.onlarla yalnızlığımı giderdim.

Şu an boşlukta gibiyim. Nasıl geçer zaman bilmiyorum.

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
1 tane bile komsuyla iletişimim yok alisirsin canm işini gücüne evine odaklan çocuğunla ilgilen sağlık olsun
(1,071 puan) tarafından
Bende öyleydim canım aynı apartmanda olunca onunda bebeği vardı.tanistik kaynastik işte
(1,343 puan) tarafından
Aynen cok ısterdim ama olmuyor bende ailemle avunuyorum sukur
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah kuzum bilirim o duyguyu inş daha biri gelir yerine
(1,071 puan) tarafından
İnşAllah canm yaaa Amin
0 oy
(13,693 puan) tarafından

Bilirimmmm çok kötü biseydiiiir :(

(1,071 puan) tarafından
Bosluktayim boşluğa düşmüş gibi hissediyorum
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Oyyyssssss kiyamam bekarken Güzin abla olan ben evlendim bı başıma kaldım resmen o boşluğu gayet iyi bilirim
(1,071 puan) tarafından
Allah kimseyi yalnızlıkla sinamasin.
(2,405 puan) tarafından
Âmin bende aileme sardım artık bacularım bile sıkılmıştır bence benden eşimin ailesindeki gelinle kendi hallerinde ne bi davet ne bişey birliğim diye bende davet edemiyorum bazen o kadar sıkılıyorum ki eşimin eve geliş saatlerini sayıyorum bu günden onlardan biri eve gelince ona çok sıkıldığımı söyleyicem bakalım ne diycek
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ev alma komşu al diye gerçekten boşuna demiyorlar. Hele bir de gurbetteysen akrabadan öte oluyor bazıları. Biz de gideceğiz nasip olursa uçuklar çıkardım üzüntüden. Çok iyi anlıyorum seni. Ama alışman lazım canım
(1,071 puan) tarafından
Ayyy bilmiyorum ya  önce varlığına alışmak zor oldu şimdi yokluğuna
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ben de evlendim ailemden uzaktayım bi tane komşum yok. Yanlızim sürekli bazen çıldıracak gibi oluyorum. Ama alıştım artık. Sen de zamanla alışırsın. Belki yine iyi biri gekir onunla da aynı olursun. 
(1,071 puan) tarafından
İnşAllah hep duam odur
Allah'ım hayırlı komşu diye
0 oy
(7,791 puan) tarafından
3 senedir tek olan ben. 

Yalnizliga alisik olmali insan bence. Ne zmn kimden kazim yersin ne zmn kim gider bilinmez kendine yetebilmelisin.
(1,071 puan) tarafından
İnan öyleydim canım eşimin işi dolayısıyla hep yalnızdım.kendi işimi kendim görürdüm.haftada iki gün olurdu yanımda yalnızlığa o kadar alisuktım ki biri gelse rahatsız olurdum.
0 oy
(157 puan) tarafından
O boşluk hissi nasıl dolacak bilmiyorum benimki farklı bir durum ama yerini dolduramadığım evimde çok alıştığım evlatlarım dediğim köpeğimle kedim gitti ev onlarsız bomboş okadar yalnız hissediyorumki kendimi mutsuzluktan ölücem gibi 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
İnşallah en kısa  zamanda  arkadaşının yerini  dolduracak  birisi gelir 
(1,071 puan) tarafından
İnşAllah canım hayırlısıyla
0 oy
tarafından
Ailemden uzakta oturuyorum bir tane bile komşum yok çünkü hepsi yaşlı evde bizm olunca ne taşınabiliyoruz nede ev alabiliyoruz kaldım öyle yalnız yaşıyorum Allahtan kızım var da biraz rahatım değilse insan kafayı yer
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Alısırsın canım mecbur yapacak bir şey yok 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 360 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 864 göst.
0 oy
15 cevap 760 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu