0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum ay sonu 20 aylık olacak. Sabah 8-akşam 5 bakıcıyla duruyor. Çocuğuma bişey oldu her şeye sürekli ağlıyor ağlamıyor da avazın çıktığı kadar bağırıyor. Olmasını bekliyor olursa anında susuyor olmazsa bir süre devam ediyor. Ama akla gelir gelmeyen her şeye ağlıyor. Asla lafımızı dinlemiyor. Bu ara hiç bir şey yemiyor bir de sevdiği şeyleri bile ağzına sürmüyor. Sakin kalmaya çalışıyorum ama bazen sabrım taşıyor gerçekten. Bakışımız Allahı var çok iyi bir abla tüm nazını çekiyor. Onunla ilgili bir problemim yok sürekli kamera ile izliyorum zaten. Bunlar 2 yaş sendromu mu nasıl başa çıkacağım? 

4 Cevaplar

0 oy
(7,793 puan) tarafından
Ağlasın asla pes edip dediğini yapma yoksa hep ağlayarak yaptıracak ağlaman fikrimi değiştirmeyecek de sonrada ağlarken yapma etme deme görmezden gel yok gibi davran
tarafından
Aynen bir süredir öyle yapıyorum yoksa gerçekten başa çıkamayacak gibiydim
(7,793 puan) tarafından
Geçiyor benm oğlumda bi ara tüüm elini ağzına sokar oldu ama hepsyapma oğlum etme oğlum diyoduk sonra gelişim doktoruna götürdüm dikkatini o şekilde çekmeyi başarmış ordan devam ediyor hiç görme görmezden gel dedi zamanla bıraktı şimdi vurmalara başladı ama bnmkisi 2,5 yaşında ama geçiyor sabret
tarafından
Hepsi bir yana yemek sorunsalı beni çok yıprattı.
(7,793 puan) tarafından
Ahh malesef o hiç düzelmiyor :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeni mi bıraktınız çocuğunuz isyan ediyor bişeyler dikkat çekmeye çalışıyor bir pedegoloğa felan gösterin büyük ihtimal yeni çalışmaya başladıysanız psikolojisini etkilemiş yada alıp karşınıza konuşun işe gideceğim geleceğim deyin daha çok ilgilenin 
tarafından
Hayır 8 ay oldu ve ablayla zaman geçirmeyi çok seviyor sabahları by yaparak öpücük atarak uğurluyo bizi
0 oy
(7,002 puan) tarafından
Aglasin canım bisey olmaz benim oğlum 32 günlük memeyi biraktigimizdan bu yana herşeye ağlıyor bende o ağladığı zaman odadan çıkıyorum.benim isim var sen ağla gelcem diyom 2 dakikaya susmuş oluyor
tarafından
:):) güzel taktik deneyeceğim
0 oy
(120,691 puan) tarafından
basa cikma yontemi bulan banada soylesin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 159 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde Papatya43 (537 puan) tarafından soruldu