0 oy
503 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Eşimle bu sebeple cok kavga ediyorum haftanın 3 günü mutlaka kahveye gidiyor onun harici ertesi gün biri arayınca da muhakkak çıkıyor dışarı malesef galip gelemiyorm 2 oğlum var peşpeşe benimki daha cok zoruma gidiyor ben evde çocuklarla ilgilenirken diyorum oda keyif yapıyor surekli karşıma alip konuşuyorum çocuklar küçük bak bnde bunaliyorum flan diyorm napim gitmiyim mi dizinin dubinde mi oturim flan diyo yani kizlar küçük oglum 1 buçuk yasinda beni cok fazla bunaltıyor belkide ben abartmıyorum dur ama cok yoruluyorum onun arkadaşlarıyla görüşmesi  kafa dagiltmasi benim bi yere cikamamam sınırmi bozuyor en sonunda diyorum ki birak ne hali varsa görsün masallah eltim uste daha bi kere bu yuzden kavgalarini bile durumaydım ama biz her kahveye gittigi günün aksami birbirimize giriyoruz kendimi bu konuda çok değiştirmek istiyorum onun kahveye bitmesi bna batıyor resmen en üzücüsude çocuklarin önünde tartışıyoruz 

...beni yaralayan ksmi bu adet zmaanı aşırı sinirli oluyorum gözüm dönüyor resmen kendi haline braksamda ayni adam değişmiyor.... evlenirken bu kadar disari meraklis olduğunda bilmiyordm şimdi  bende çıkamıyorum maddiyelatta vaa r oyle annemlerde yakın değil. Yaz gelsede biraz nefes alsam diyorum onun tek takilmasi kafa dinlemesi sinir ediyor beni  bu durumla nasil başa çıkılır k.validemlerde uzak komşu desen akşam herkesin ev barkı eşi var yani gerçekten sizden akıl istiyorm çünkü kavgayla bağırış çağrışla yol alamıyorum...

27 Cevaplar

0 oy
(119,636 puan) tarafından
babam falam giderne esim asla gitmez hatta esimin babasida hoc hitmemisdir
-Reklam-
0 oy
(2,536 puan) tarafından
Sürekli gitmez normal karşılarım postunu okumadım seninkine yorum yapamicam
0 oy
tarafından
Hiç işi olmaz sevmez öyle. Zaten sigaradan nefret ediyo o ortamlara girmez. Ama huylu huyundan vazgeçmiyor işte
0 oy
tarafından
Benim eşim de yaklaşık 1 aydır gitmeye başladı önceden böyle huyu yoktu ama bir pazar günü var zaten. Bi kere çok kızdım çünkü saat 11de gelmişti. Bir daha da o kadar geç gelmedi. Aslında bazen hak vermek lazım bizde evde bunalıyoruz sürekli , bir yere gitmek istiyoruz. E calisan adamlar, iki sohbet muhabbet etmek istiyorlar arkadaşlarıyla. Bence burdaki sorun senin eşinin kahveye gitmesi değil senin kendine vakit ayıramaman olmuş canım 
(886 puan) tarafından
Kesi liklee canim beni anlamissin
tarafından
Kahveye gitmesine karışmak yerine eşine bir gün bir kaç saatte olsa çocuklara onun bakmasını rica et o sırada en azından istediğin biseyi yap sorun çözülür
0 oy
(1 puan) tarafından
Ayni sorunu bende yasiyorum.ama benim aklima gelen tek sey mutlu huzrlu degilse ve sevgide azalmissa  bi adam.ondan disariya cikar .
(886 puan) tarafından
Inan erkekleri mutlu etmek zorr
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ayda veya 2 ayda 1 kere gider cok kahve alışkanlığı yok 
0 oy
tarafından
Benimki gider soylensemde gider yani artık kahve hayatımızın bir parçası oldu bazen sinir oluyorum de fol git kahveye diyorum çok nadir evde duruyor ondada kahve yap içelim mısır patlat yiyelim yemede icmede adam al çocuğu kucağına sev iki diyorum kenara yatırıyor telefonla oynuyor rahat adam ya bir de tutturmuş ikinci çocuk diye sanki birine yardım ediyormuş gibi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 255 göst.
0 oy
2 cevap 141 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 220 göst.

381,961 soru

11,435,302 cevap

35,003 kullanıcı

...