0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Eşimle bu sebeple cok kavga ediyorum haftanın 3 günü mutlaka kahveye gidiyor onun harici ertesi gün biri arayınca da muhakkak çıkıyor dışarı malesef galip gelemiyorm 2 oğlum var peşpeşe benimki daha cok zoruma gidiyor ben evde çocuklarla ilgilenirken diyorum oda keyif yapıyor surekli karşıma alip konuşuyorum çocuklar küçük bak bnde bunaliyorum flan diyorm napim gitmiyim mi dizinin dubinde mi oturim flan diyo yani kizlar küçük oglum 1 buçuk yasinda beni cok fazla bunaltıyor belkide ben abartmıyorum dur ama cok yoruluyorum onun arkadaşlarıyla görüşmesi  kafa dagiltmasi benim bi yere cikamamam sınırmi bozuyor en sonunda diyorum ki birak ne hali varsa görsün masallah eltim uste daha bi kere bu yuzden kavgalarini bile durumaydım ama biz her kahveye gittigi günün aksami birbirimize giriyoruz kendimi bu konuda çok değiştirmek istiyorum onun kahveye bitmesi bna batıyor resmen en üzücüsude çocuklarin önünde tartışıyoruz 

...beni yaralayan ksmi bu adet zmaanı aşırı sinirli oluyorum gözüm dönüyor resmen kendi haline braksamda ayni adam değişmiyor.... evlenirken bu kadar disari meraklis olduğunda bilmiyordm şimdi  bende çıkamıyorum maddiyelatta vaa r oyle annemlerde yakın değil. Yaz gelsede biraz nefes alsam diyorum onun tek takilmasi kafa dinlemesi sinir ediyor beni  bu durumla nasil başa çıkılır k.validemlerde uzak komşu desen akşam herkesin ev barkı eşi var yani gerçekten sizden akıl istiyorm çünkü kavgayla bağırış çağrışla yol alamıyorum...

27 Cevaplar

+1 oy
(1,077 puan) tarafından
Benim eşim haftada 2 gün sohbete gider. O da benim hoşuma gidiyor. Çocuk hasta yada yalnızsam gitmez. Kahve olayını yaşamadım eşim evcimen birisi. Ama velev ki öyle bir şey olsa ve kavga edilse düzelmese dua ederdim başka ne gelir ki elimden. 
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
İnsanın içinde olsun bacım kendini yorma 
0 oy
tarafından
Kahveye gitmez o ortamı sevmez sigara vs içiyorlar diye isyerindekiler ilede iş dışı görüşmüyor haftada bir belki ama fazlasını istemezdim 
0 oy
tarafından
Seninki en azından 3günü gidiyor benimki hergün iş çıkışı çayını orda içer saat 6 da işten çıkıyor eve gelip yemek yer çıkar saat 9 da gelir cumartesi ve Pazar günleri bütün gün kahvededir evin yolunu bilmez önceden acıkınca gelirdi şimdi dışarda yiyor hiç gelmiyor 
0 oy
(594 puan) tarafından
Eltimin eşi kahveden cikmaz artk onu ona bıraktım diyorHelal olsun valla benimki kahve harici başka yerlere gidince bile tahammül edemiyorm. 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Postunu okumadım sadce başlığını okudm ve ona göre cevp yazmıcm canm evt gideblr Bn sorun etmiyorum benm içn önemli olan hangi kahvede olduğunu yanında kimler olduğunu ve saat kaçta geleceğini söylemsidr çnkü Allh korusun başına bşey gelse nerde arıyacağımı bilmeliyim
0 oy
(7,419 puan) tarafından
yok gıtmez kahfeye hep evdedır ıs harıcınde
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bnm eşimde aynı geziyor geziyor sonrada kırk yılın başı çıkıyorum diyo. Ben onu da görmüyorum diyorum napimm çok gez tutan mi var diyoo.. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Benimki gider allahtan kahve hemen dibimizde  :D bisey olsa hemen ararim gelir cok fazla da dur.az zaten

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Evlenmeden önce iyi tanıyıp bu konuları konuşmak lazım ya niaşnlıyken haftada bir giderdi hatta whatsap grupları bile var evlenince nasıl olacak diye sormuştum biter o zaman gitmem dedi gerçekten de öyle oldu hiç gitmez yakın arkadaşlarının eşleriyle de tanıştım görüşeceklerse hep beraber görüşürüz ya birbirimizin evine gider geliriz ya da dışarda buluşuruz 
0 oy
tarafından
Gitmiyo gitse normal karşılamam tepkimi koyarım herhalde
(1 puan) tarafından
Gitmemesi icin bisey yapiyormusun
0 oy
tarafından
Ev kedisi benim minnoşum kahveye gitse istemezdim tabi
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Hic kAhve aliskanligi yok isten ewe ewden ise ayda bi arkadaslariyla yemege gider is cikisi giderler 3 4 gelir hic ses etmem oda hakki icmez sohbet muhabbet
0 oy
(136 puan) tarafından
Evden işe işten eve.. Döngümüz bu şekilde. Arada maç oynamaya gider sadece. Edi büdü evde takıliyoruz öyle. Kahve kültürü olsun istemezdim heralde. Ama arada sırada gitse sesimi çıkarmam
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Hicte abartmiyorsun. Bir b.k yapmadiklari halde kafa dagitan hep erkekler oluyo. Tutcan vurcan duvara bak nasssii dagiliyo o kafalari. Ama senin degistirebilecegin bir durum yok sanirim. Yorma kendini  boşa kurek cekmek gibi birsey olur. Aslinda  haklisin. Benimki boyle yapsa bende hem uzulur hem ciddi ariza cikartirim. Benimki dukkandan eve gec geliyo diye (aksam 20.00-20.30) cildiriyorum, zor ama insallah duzelir akli basina gelir.
0 oy
(741 puan) tarafından
Hiç gitmez☺️
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Eşim vardiyalı calisiyo evde oldugu zamanlar 1 saat gider gelir ama izinli olunca 6 7 saat durur oda haftada 1 gün bence cok degil  bana gore 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bu konuda kimse benim kadar çekmemiştir eminim.. Evlendiğimizde eşimin babasının kahvesi vardı. Hergün işten çıkıp direk kahveye ordan eve gelirdi ki oda haftaiçi 11-12 hafta sonu 1-2 yi bulurdu hatta ramazanda iftardan sahura kadar. Neden gdiyosun diyemezdim çünkü evlenmeden önce bana bunu göze alablcek misin diye açıkca sordu bende kabul ettm. Ama sözleşmeli oldğu için bana söz verdi babamın sözleşmesi bitsin bdha adım atmicam diye. Şükürler olsn ilk 4 sene çook çektim ama şimdi 10senelik evliyim 6 senedir çoook nadir belki 4-5 defa anca gitmştir oda arkadaşları davet edrse ve ben izin verirsem. Senin eşinin kendi kafasında bitirmesi lazm bunu. 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Öyle bir aliskanligi yok zaten şehir dışındayiz kahve gibi alışkanlığı yok arkadaslarininda yok ,memleketine gidince Ankara'ya geceleri arkadaşlarıyla çıkarız cikinca pub'a da gitse içkili yerlere gideceğiz sizler gelmeyin demezler ona göre seçerler nereye giderse bizleride götürürler arkadaşlarının nisanlilari eşleriyle gecenin sonundada Ataturk orman çiftliğine gideriz kokoreç yemeğe bensiz bir yere gittiğini görmedim gezmeye ama artık çocuk oldu sanırım bundan sonra öyle memleketine gidince çıkamayız yani beraber gideriz nereye gitsek kavhe alışkanlığı yoktur 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Kahveye gitmez sevmez.   

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (521 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 248 göst.
0 oy
2 cevap 141 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 217 göst.

380,213 soru

11,383,577 cevap

34,881 kullanıcı

...