0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar doğumdan önce çok zayıftım hamileliğimde çom kilo aldım ama ideal kilomdaydım sanki dopumdan sonra eski kilomunda altına düştüm neredeyse lğtfen yardımcı olun hızlı bir şekilde kilo almak istiyorum biraz doktora gittim ama kan değerlerim normal olduğu için kilom için bir şey demiyorlar

16 Cevaplar

0 oy
(523 puan) tarafından
Kaç kilosun canım boyun kaç
(9 puan) tarafından
39 40 kiloyum canım boyum 1.56
(523 puan) tarafından
Bende 47 ile hamile kaldım şuan 60. Doğumdan sonra verir miyim bilmiyorum ama balık yağı ile yarıyor. Ve haşlanmış yumurta kaşar peyniri süt ceviz fındık fıstık
(9 puan) tarafından
Düzenli bir şekilde deniycem artık insanların yorumundan da bıktım
(687 puan) tarafından
Bnde aynı dertteyim cnm .boyum 1.55 kilom  42
-Reklam-
0 oy
(810 puan) tarafından
Balık yağı kullan cnm çok işe yarıyor
0 oy
(1,736 puan) tarafından
İlk gebeliğimde 48 kilo ile hamile kalmıştım. Boyum 1.65 ve çok zayıf olduğum için ağzı olan konuşuyordu. Kilo alınca nasıl sevinmiştim. Sonra çocuk doğunca hepsi gitti. 2. Oldu şuan 2 aylık. Ve ben olmak istediğim kilodayım. Zayıflamamak için sürekli bişeyler yiyorum. Balık yağı, vitamin takviyesi bunlar hem zinde tutuyor hemde iştah açıyor bence, deneyin derim
(9 puan) tarafından
Sanırım benim kilo almam için karnımın hiç boş kalmaması gerekiyor 2.gebelikten sonra ki kilolar daha kalıcı oluyor bünyeden dolayı deniycem inşallah teşekkür ederim
0 oy
(166 puan) tarafından
Ben psikiyatristin sirf kilo alayim diye verdigi bi ilacla aldim. 170 boy 42 kiloydum. Simdi 53-55 kiloyum. Ilac baya istahimi acmisti ilk gunden
(9 puan) tarafından
Aslında benide yönlendirmişlerdi psikolojik olablir diye
(166 puan) tarafından
Ben dikkat daginikligi icin gitmistim, doktor zayifligimi gorunce kendi sordu kilo almak istemez misin diye. Ilac yazdi. Ilk gunden istahim acilmisti. Aksam yatmadan yarim saat once aliyordum ilaci, biraz uyku yapiyodu ccunku. Ama oyle uyanamayacak kadar degildi.
0 oy
(119,349 puan) tarafından
42 hamile kaldim 62 oldum suan 52 bende geri 40li rakanlara incem
(2,091 puan) tarafından
Sevda senin boyunda uzundu yanlış hatırlamıyorsam kendi isteginle mi kilo vermek istiyorsun
(119,349 puan) tarafından
evet takinti oldu bende malesef
0 oy
tarafından
Bol bol yemek ye hele gece ye bak nasıl kilo alırsın . 

Muz , kaşar peyniri, kuruyemiş , sütlü tatlılar ye . Ekmek , makarna ,pilav ye hergun . Kızartma ye :D daha da almzsan boşver zaten demek ki vücudun yapısı bu . 
(9 puan) tarafından
Valla ağzıma 2 lokma bir şey koysam şükrediyorum benim minik hiç bir şeye fırsat vermiyor
0 oy
tarafından

Balık yağı iştah açıyomuş canım bide iştah açıcı macunlar var doğal onlardan bi dene bakalım benim pn kilo fazlam var sana veriyim kuşum:D

(9 puan) tarafından
Ayyy keşkee öylee bir şey olsaa hemen
0 oy
(118 puan) tarafından
Bende zayıfım dahiliye ye gittim normalmiş troidler falan ama şurup la hap yazmış vitamin heralde kilo aldırır inşallah alırım da
(9 puan) tarafından
Inşallah canım benimde değerler her şey normal olunca sadece vitamin veriyor
0 oy
tarafından
Gece yemeği çok güzel aldırıyor:)
(9 puan) tarafından
Bundan sonra gece cici bebe süt deneyeceğim düzenli olarak
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bunyesel bnce bnde alamam mesela dünyayı yesem de:D
(9 puan) tarafından
Evet ya birazda ırsi hamileyken çok güzeldim ama
0 oy
(13,151 puan) tarafından
Pekmez ye canım hem 9stah açıyor hem kilo aldırıyor 
(9 puan) tarafından
Deniycem canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kiz gel ben sana vereyim kiloları dan azcik gobek veririm amam bol bol basen be bacak ici veririm hahaha
(9 puan) tarafından
Öyle bir imkan olsa seve seve alırım biraz
0 oy
(230 puan) tarafından
Çaresi yok ne yazık ki bende almaya çalışıyorum ama olmuyor :) 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ah ah kimi kilo alamaz şikayet eder. Ben D ekilo vermek istiyorum mutfağın önünden geçsem kilo alıyom ya 
0 oy
(814 puan) tarafından
Bende senin gibi kilo almak isteyipte alamıyanlardanım. Öyle azda yemiyorum ama yinede alamıyorum doktora gittim vitamin ilaçları da kullandım ama yine değişen bişey yok artık bende kilo almak istiyorum
(9 puan) tarafından
Cici bebe her gece dene sende canım
0 oy
(95 puan) tarafından
madem kan değerlerin normal zayıf olmanın keyfini neden sürmüyorsun
(9 puan) tarafından
Canım bi deri bir kemik duruyorum kendim de rahatsız oluyorum görüntümden oğlum da tosuncuk maşallah bizi yan yana görenler şok oluyor ve artık insanların söylemlerinden bıktım
(95 puan) tarafından
hmm görmeden yorum yapamıycam, kıskanıyorlardır veya zaten kötü yorum yapacak hep bir şey bulurlar.. sağlıklısın hiç olmazsa

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 251 göst.
0 oy
10 cevap 561 göst.
0 oy
1 cevap 105 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Merva90 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 572 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde idilt (927 puan) tarafından soruldu

380,277 soru