0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından

Hanımlar önerilerinize ihtiyacım var. Haftaya doğuma gidiyorum kısmetse ama 3 yaşındaki kızım çok kötü öksürmeye başladı. Balgamlı öksürüyor. Haftasonuna kadar bekleyip evde kendim biseyler yapmaya çalışıp son çare çocuk acile götürmek istiyorum. Sizce ne versem iyi gelir kuzuma

Theranature öksürük şurubu başladım bu sabah, sinir otu ve hatmi çiçeği var içinde. Pekmezli ılık su veriyorum ama başka ne yapabilirim bilmiyorum.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Ya öksürüğü alternatif tıp çözmüyor bir an önce doktora götürüp kendini senin doğumdan önce toparlamasıni sağla. İlerler bide ateşe verirse burnundan gelir. Ben 4 ay çözemedim öksürük ve balgam sorununu. 1.5 tog uyku tulumu çok fayda etti işine yararsa 
(16 puan) tarafından
İki gece ateşlendi üst üste ama şuan ateşi yok. Ah o uyku tulumunu almadığıma bin pişmanım. antibiyotikten kaçıyoruz ama doktora gitmek tek çare anladığım kadarıyla
tarafından
Yani ilerliyor inan ki. Antibiyotik verip doktora götürdüğüm halde 4 ay sürdü kabus gibi. Çok geçmiş olsun ateş benim en korktuğum. O bitkisel öksürük şurubu inşallah sana fayda eder bize su gibi gelmişti
(16 puan) tarafından
Delirmek üzereyim artık , doğuma kadar iyilestiremezsem mahvolurum ya. Bi yavrumun peşine düşerken diğer yavrumu geride bırakıyor gibi hissediyorum .
-Reklam-
0 oy
(119,345 puan) tarafından
cok gecmis olsun poatu cikariyin
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Doktora götür melisin mutlaka öksürük ilerleyip ciğerlere inebiliyor tehlikeli oluyor doktora götür iyice baksın canım 
(16 puan) tarafından
Dün akşam Gata çocuk acile götürdük canım. İyiki de götürmüşüz. Ciğerin sol taraf dolmuş. Enfeksiyon başlamış. Hemen antibiyotik verdiler. Dün gece hiç öksürmedi. İnşallah azalarak bitecek iyileşecek yavrum. Acayip terlemeye başladi geceleri. Terleyerek atıyor sanırım hastalığı
(7,376 puan) tarafından
Korkma geçiyor zamanla iyiki götürmüşssün valla inşallah iyileşir bizde hava kullanıyorduk bende ondan dedim zaten götür diye ciğerlere hemen iniyor çocuklarda
(16 puan) tarafından
Allah'ım esirgesin ya Rabbim şifalar versin sizin yavrunuza da
(7,376 puan) tarafından
Çok şükür iyi canım teşekkür ederim iyileşti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
13 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir.anne (114 puan) tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,664 cevap

34,885 kullanıcı

...