0 oy
278 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar utanarak yazıyorum ama ya belki yaşayan vardı r bilmiyorum ya doktorada gitmiyorum utanıyorum ne yapmalıyım sizce veya ne bilim ya çok özür dilerim bnm makat girişinden  özür dilerim büyük tuvaltimi yapınca kan geliyor bu 3 tür öyle oluyor neden bilmiyorum ve korkuyorum da ama doktora gitmeye utanıyorum da yaşayan varmi ltfn 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından
Hemoroid olabilir
-Reklam-
0 oy
(119,280 puan) tarafından
basligi degis post kapanir basur olmussun genel cerrahiye gitmen lazim
yapsin bak kaniyomus ilerlerse wc ihtiyacini bile yapamazsin feci agri verir bemdede olduydi ilk dogumda dr bakiyo crem veriyo
(6 puan) tarafından
Evet bnmde ilk doğumum ilk defa başıma geldi yaa peki tedavisy nasıl yani korkuyorum ve
(6 puan) tarafından
Ve gectimi sizinki ne kadar süre sonra gecti
bem cok cektim dr gec gittim crem verdi acisi azaldi kabiz yapcak seyler yeme acili baharatli srylerdrn uzak dur
(6 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Basur olmuşsun dr.git canım 
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Kortos krem çok etkili onu eczaneden alıp deneyebilirsin eğer geçmezse mutlaka doktora git ilerlerse daha kötü olur 
(6 puan) tarafından
Ya tekrarkarmj geçirirse krem peki ?
(14,030 puan) tarafından
Benim tekrarlamadi krem iyi geldi canım bilemiyorum
0 oy
(217 puan) tarafından
Hemoroid olmuşsun doktor yolu gözüktü sana 
0 oy
tarafından
Canım doktora git  muayene etmez  ama çok çok afedersiniz kızlar hepinizden özür dilerim ... elini oraya götür küçük bir et parçası cikmismi  dışarı bak ona gore doktora anlat muane etmez orayı sana sorucak et varmı yokmu diye

Birde yemeklerine dikkat et özellikle acı yeme bendede var acı yok katı yiyecek yok bunlardan kaç kayışı hoşafı bol bol ic
(6 puan) tarafından
Aferdesiniz et parçası cokmu oluyor azmi görünürde yok  geçer ama demiii
tarafından
Geçer kabız olmazsan yok küçücük bir parça  oluyor aynı meme gibi ufacik
(6 puan) tarafından
Kabizı deyilim ama afedersiniz yok
(6 puan) tarafından
Normalde böyle değildim bugün biraz daha ağrım var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 288 göst.
12 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 957 göst.
3 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 374 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,464 soru

11,359,475 cevap

34,836 kullanıcı

...