0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (892 puan) tarafından
Bn çocuk olmadan öncede tavuk gibi yatardim uykuma çok çok düşkünüm çocuk olduktan sonra hep annemlerdeyim onun desteği biraz ve çoğu zmn dayanamayıp gece gündüz yer fark etmez yerde bile sızıp uyduugumu bilirim ikinci çocukta nsl dayanicam yaa o zmn belki annem yanımda olmaz siz nsl yapyorsunuz bide çocuğum sürekli kalkar

9 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Daha alışkın olursun ilk çocuk her zaman daha zor oluyo büyütmesi felan tecrübesiz de olunca insana zor geliyo ikincide o kadar uykusuzluk zoruna gitmez
(892 puan) tarafından
İns cnm ya dedin gibi olur
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından
İşteee bunlar 2.çocuk yapılmadan önce düşünülmeli :D hadi bakalım kokay gelsin canım sana 
(892 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benim ilk cocugum ama annem yok yanımda tek başıma bakıyorum biri tutsa ben uyusam öyle birşey yok bazen ayakta rüya görüyorum resmen :) Bir sekilde dayanıyorsun canım bazen ayakta uyuyorum ama bebeğin bana ihtiyacı olduğu için zorla kalkıyorum 
(892 puan) tarafından
Haklısın cnm
0 oy
(892 puan) tarafından
Yorum yapın please
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Canım madem uykuya çok düşkün sün ikinciyi neden yapıyorsun ki 
(892 puan) tarafından
Uyku var diye ikinci yapmiyim mi cnm olsada olmasa yapıcam da dedim belki hani böyle yapyprum böyle yapabilirsin tarzında önerileri olanlar benimle paylaşır dedim
0 oy
tarafından
Belki kan degerlerinde eksiklik vardır canim demir eksikliği ve kansızlık ta sürekli uyku hali yapar bı baktır istersen 
(892 puan) tarafından
Tmn cnm bnm çok saol
tarafından
Ne demek canım sende sağol ❤️
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Valla bnmm kız ilkk bebeğim bnm de kimsem yok al sen bak Bn uyuyam die kimseye diymym  eşim erkenden işe gider mecbur bakacaz 2 inci nasıl olur bilmm ama insan Bi süre sonra alşyr 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
benu etkilemiyo uykusuzluj
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Alisiyo canim bunye zamanla

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 171 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap