0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (534 puan) tarafından
Kızlar bundan kullanan var mı ya da başka eller serbest pompa önerisi var mi

5 Cevaplar

0 oy
(456 puan) tarafından
Lansinohun kini kullandım ben çok memnunum baya kuvvetli çekiyor fotograf yok canım 
(534 puan) tarafından
Bunda tutmaya gerek yokmuş süt kendi haznesine doluyormus canım o yüzden merak ettim kuvvetli mi diye iş yaparken felan kullanıyormuş hep kadınlar
(4,377 puan) tarafından
Lansinoh elektrikli aldim vallahi 1 ay sonra cöp oldu arkadaşı mda indirimde diye aldi oda kullanamadi uzak dur lansinohtan valla elektrikliden
(456 puan) tarafından
Ben gayet memnunum etrafımda herkes lnsinoh kullanıyor benim doktorumda bunu önerdi ama manuel ekektirisini de kullan var etrafımda memnunlar canım
(4,377 puan) tarafından
Valla   6 7 arkadas pespese dogum yaptik bir ikisi aldi bizde uyduk aldik cop oldu arkadasimda kullanmam zaten dursun diye aldi baska marka aldi oda sonra ben gibi demekki sans
(456 puan) tarafından
Bilemiyorum canım bizde peş peşe dogum yaptık :) arkadaşlarda ben manuelini istedm ablamda kullanmıştı 2 si elektriikli aldı hala kullanırlar ama ben manuelinden yanayım elektirikki canımı yakıyor benim
-Reklam-
0 oy
(534 puan) tarafından

Ürün bu kızlar

image

urun bu

0 oy
tarafından
Fotoğraf yok canım bende wee markasını kullandım çok memnunum 
(534 puan) tarafından
Fotoyu yükledim şimdi
0 oy
(3,847 puan) tarafından
Foto yok  canım
(534 puan) tarafından
Fotoyu yükledim şimdi
0 oy
tarafından
ilk kez duydum bu markayı ben medela elektrikli kullandım. hastanede de hastane tipini kullanmıştık. memnunum. 
(534 puan) tarafından
Medela çok pahalı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
0 oy
5 cevap 86 göst.
0 oy
1 cevap 51 göst.

377,373 soru

11,293,100 cevap

34,711 kullanıcı