0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (1,015 puan) tarafından
Ben 5 haftalik hileyim 4.5 haftalikken lekelenmem oldu pecete silince anca geliyor ama agrilarim var belime de vuruyor agrilar boyle bir sey yasayibda bebeyine kavusan varmi bu arada proqestam icerikli duphaston kullaniyorum

11 Cevaplar

+1 oy
(2,593 puan) tarafından
o ağrılar oluyor bende 6 haftalıkken pembe leke gelmişti çok korkmuştum çünkü 1 kaybım vardı 1 ay progestan kullanmıştım çok şükür şuan 21 ayını geçti oğlum kötü düşünme güzel düşün dikkat et 
(2,593 puan) tarafından
inşallah canım sen gene de doktorunu bilgilendir lekelenmenin devam ettiğini
(1,015 puan) tarafından
Evet canim insallah cumaya randevum vardi ultrasona gitcem bakalim artik hayirlisi
(2,593 puan) tarafından
sen gene güzel düşün üzme kendini canım
(1,015 puan) tarafından
Cok sagolun iyiki varsiniz cok tesekkurler
(2,593 puan) tarafından
rica ederim canım benim güzel haberlerle gel inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Yokmu yaaa cevaplayacak bilgi sahibi hamilelerimiz:(
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Valla cnm seni üzmek istemiyorum ama bnim de ilk düşüğüm de öle oldu ya önce leke geldi belim kasıklarım ağrıdı ve sonra kanamam oldu düştü inşallah seninki öle olmz 
(1,015 puan) tarafından
Bende daha once iki dusuk yaptim ama hic birinde boyle az gelmiyordu ve onlarda gec farketdiyim icin duphaston falan kullanmiyordum neyse cok zor kafa karistirici bir olay Rabbim kimseyi evlat kokusuna hasret birakmasin
(2,309 puan) tarafından
İnşallah cnm sen hemen doktora gitt
(1,015 puan) tarafından
Lekelenmem oldugu gun gitmistim cuma randevum var ultrasona gircem
(2,309 puan) tarafından
Anldım hakkında hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Canım doktora gitmedin mi 
(1,015 puan) tarafından
İlac kullaniyorum canim gitmistim
0 oy
(119,461 puan) tarafından
hemen acile git bacim ins sag saglim dogurursun
(1,015 puan) tarafından
Tesekkurler
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Bı acile yada doktoruna görün derim daha çok küçük bebek 
(1,015 puan) tarafından
Gitdim canim ilac yazdi kullaniyorum ama azalma ya da artma yok
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benim üçüncü ayda lekelenmem olmuştu dogurana kadar lekelenme oldu çok şükür doğurdum ama hiç yerimden kalkamadim tuvaletten tuvalete sürekli iğne vurulmuştum doktora guttin ama demi
(1,015 puan) tarafından
Evet canim gitdim ilac kullaniyorum hayirlisi bakalim nolucak
(1,037 puan) tarafından
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah çok telaş yapma stres iyi deil birde mümkün olduğunca kalkma yat
0 oy
tarafından
Bence en iyi kesin cevap DOKTOR 
0 oy
(795 puan) tarafından
Benimde 12 haftalıkken öyle oldu hem belimde hemde karnimda çok şidetli ağrı vardı doktora gittim düşük olabilir dedi progestan yazdı bunu kullan dedi eve gittim o ilacı kullandim iki gün kanamam oldu Tamam dedim kesin düşük yaptım çok şükür bisey olmadi Su an 33 haftaligiz 
(1,015 puan) tarafından
Masallah subhanallah Rabbim ayirmasin saglikla gelsin bebisin canim
(795 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Kaç haftalıktım hatırlamıyorum ama bende bildiğin adet gibi kan gelmişti bir iki sefer ve o gün 1 bucuk saatlık bir yere gitmiştik o kadar çok korkmuştum ki bebeğime bir şey olcak diye ama şuan 2 yaşında bıcır bıcır . :)demem o ki sen içini ferah tut bir şey olmaz inşallah...

(1,015 puan) tarafından
Cok sukur canim ilac kullandinmi beki
(3,156 puan) tarafından
1 hafta progestan kullandım sadece
0 oy
tarafından
Ben yaşadım 6 haftalıkken yani iki üç defa lekelenme oldu hastaneye gittim de yerleşme kanaması denildi korkma canım inşallah birşey olmaz şuan 10 haftalık oldum 
(1,015 puan) tarafından
Maşallah canim Rabbim sag salim kavustursun bebeyinle seni:)

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...