0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,132 puan) tarafından
Anneler bebeği bu hastalıkta olan çevresinde sma  olan bebekleri tanıyan var mı 

Bu hastalıkla ilgili sormam gereken birkaç soru var

7 Cevaplar

0 oy
(565 puan) tarafından
Sorabilirsin canm kötü bisry yoktur inşallah 
(2,132 puan) tarafından
Yani tam olarak ben de bilmiyorum Doktorlar korkuyorlar açıkçası kızımın gelişimi geride olduğu için ben de korkuyorum hipotonik infant yazmışlar
(2,132 puan) tarafından
Sma dan şüpheleniyoruz kızım 6 aylık henüz başını tam tutamıyor ilk belirtileri nasıldır siz nasıl fark ettiniz
(565 puan) tarafından
Rabbim  yar ve yardımcınız olsn inşallah şüpheler doğru çıkmaz canm hareketlerinden  hep geride olur kısıtlı olur başını dik tutamaz tabiki bu belirtiler var diye sma dır diyemeyiz inşallah doktorlar yanılıyodr Rabbım şifa versn
(2,132 puan) tarafından
Amin sağolun
-Reklam-
0 oy
(755 puan) tarafından
Gerçekten kanayan yara Rabbim hiç bir anne babaya yaşatmasın evladını bu hastalıkla görmeye  Çok şükür tanıdığım kimse de yok ama Instagram da çok denk geliyorum hele çocukların çaresiz inlemeleri hiç dayanamıyorum. İnşaAllah korktuğunuz gibi değildir Rabbim göstermesin İnşaAllah...
0 oy
(118,987 puan) tarafından
rabbim hepsine sifa versin
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Bilgim yok cnm Allah'ım hepsine şifa versin inşallah
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Çevremde yok ama internette denk geliyorum hep rabbim hepsinin yardımcısı olsun şifa versin inşallaj gerçekten çok zor
0 oy
tarafından
Tanıdığım var biri ne soracaktın 
(2,132 puan) tarafından
Kızım 6 aylık biz de o hastalıktan şüpheleniyoruz ilk belirtileri neler hangi testler yapılıyor anlamak için hiç emar'e girdiler mi
tarafından
Çok yakından tanımıyorum detayını bilmiyorum ama ilk 6 aya kadar anlamadılar sonra başını tutamaması ayağını basamamasından dolayı hastaneye gittiler öyle çıktı ortaya.
0 oy
tarafından
Arkadaşımın kızı var maalesef . Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor bişey 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
1 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seraps (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 29 göst.

377,217 soru

11,288,821 cevap

34,696 kullanıcı

...