0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya oğlum hiç birşey yemiyor iyice zayıfladı.  Sadece süt ile cici bebe yiyor. Kesinlikle çorba yemek türü yemiyor. 

Dış dönemi diye mi acaba bilemedim. Ama gerçekten sinirimi bozdu :angry: 10 çeşit yemek yaparım muhallebi yaparım 1 gram yemez. Yoruldum artık.  

Ne yapmaliyım iştahı için.  Normalde pilav ile yoğurt falan karıştırsam yerdi. Ama şimdi kesinlikle yemiyor.  Boynu incecik kaldı.  Büyük olsa balık yağı falan kullanacam. 1 yaş olduğu için önermiyorlar. 

Akıl verin? 

5 Cevaplar

0 oy
(852 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Nuddle yicegine çocuğuna adam akıllı yemek yap contik :D

tarafından
Götümü ye :D
-Reklam-
0 oy
(852 puan) tarafından

Senin bütün duvarını işgal etmezsem skinoski :D 

0 oy
tarafından
Canım benim bizde öyleydik inan okadar zor ki yemeyen çocuk oturur ağlardım yemiyo diye meğer dişten yapıyomuş yeni yeni yemeye başladı emziriyodum birazda ona güveniyodu ama hiç yemek istemiyodu aylarca doğru düzgün bişey yemedi 22aylık olduk yeni yeni yemeye başladı bir senemiz böyle sorunlu geçti şimdi emzirmeyi teke düşürdüm
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında aynı durum bendede var bazen telefondan çizgi film açıyorum meyve tabagı getiriyorum onu fırlatıyor yemez yemek yemez kahvaltı desen yok sadece bi süt ile duruyor
tarafından
Nereye kadar böyle gidecekler ya :(
(852 puan) tarafından
Çocuklarının boğazı çok iyi daha ne istiyon. Yedigin elmanın çöpünü yiyor cocuk  :)))) daha nasıl iştahı olsun enime :)))
0 oy
(1,260 puan) tarafından
1 yaş hem büyüme atağı oluyor hem dişte olabilir canm bizimde böyle dönemlerimiz oluyor daha sonra düzeliyor sen ısrar etme ne seviyorsa onu yesin yoksa daha çok soğur yemekten benim kızım 1 hafta sadece yoğurt yediğini biliyorm çok zor bı dönem Allh yardım etsin 
tarafından
Ayy aynen aynen :( sağol canım
(852 puan) tarafından
Aynan aynan :)))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde sfnikaplan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde İkra (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,975 puan) tarafından soruldu

397,162 soru

11,878,932 cevap

35,995 kullanıcı

...