0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya bugun bı taziyeye gitmiş orda bı kadın şeyhmiş ipe birsuru düğüm atmış dua mi okumuş ne kaynanamda getirmiş iki çocuğum için korku vs. İçin iyiymiş yani bende dedim kollarına bağlama bu günah bişey Kuran'da yazıyor düğüm atanlar çok günah işlemişlerdir diye yanlış mıyım o yüzden zaten bende sürekli üzerlerine Ayetel Kürsi başka dualar okuyorum yetmez mi

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Elif bebek canım sen dedin foto at bak ip şöyle

image

(2,569 puan) tarafından
Kız değişikmis bu.Bizim doğuda hiç görmedim böyle.Sen ne olur ne olmaz takma bence araştır biraz
tarafından
Vala hicc ugrasmam bu iple atarım gider yani Kuran'da yaziyor zaten düğümlü ipe ufleyenler lanetlenmiş diye dahada arastirmaya gerek yok
-Reklam-
+2 oy
(34 puan) tarafından
O şeyh değil büyücüdür eğer düğümlere üflüyorsa ne okuduğunu nerden bileceksin belki kısmet bağlama bereket bağlama vs gibi şeyler okudu. Rabbim düğümlere üfleyen büyücülerden sana sığınırız 
tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum valla çocuğumuz korkuyosa vs başka şeyler için dua okuruz kuran okuruz yeterlidir
(34 puan) tarafından
Aynen öyle okadar ayet süre boşa inmedi sen bol bol ayet-el kürsi nas felak oku Rabbim izin vermediği sürece hiç bişey olmaz korkma
0 oy
(3,275 puan) tarafından

Birde buna seyh diyorlar dimi;)

tarafından
He vala
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Bence alma kuran koy baş ucuna yeter düğümlü ip mi koruyor
tarafından
Zaten almadım yani dua var kuran var düğümlü ip çok günah Kuran'da yazıyor zaten düğüme ufleyenler şirke giriyorlar diye
0 oy
(7,466 puan) tarafından
Senin yaptığın yeter 

O ne ya şeyh filan bunlar hep allaha şirk 

Allah korusun gafletten 
tarafından
He valla bende ona dedim ama diyor herkes bağlatmis e dedim demek bağlatanlar bilmiyor bunun günahını ama ben Kur'an'ın hemen hemen çoğunun anlamını okumuşum ve düğüme ufleyenler in günahınıda okumuşum o yüzden almadım ipi
0 oy
(4,987 puan) tarafından
Öyle deme çarpılırsın ☺️☺️

Demistir kaynanan 
tarafından
Yüzünü ekşitti gitti :)))))
0 oy
(2,569 puan) tarafından

Kız bı foto atsana.Bak benim kızımda da var düğümlü ip.Bakiim aynı mi

image

tarafından
Attım foto canım
(2,569 puan) tarafından
Yazdım cane
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kaynanandan huylandım doğru söylediğine eminmisin gerçekten orayamı gitti düğüm büyü için atılır.Korku için düğüm hiç duymadım günahınıda almak istememde..bilemedim
tarafından
Ya kaynanami sevmem ama bize kötülük yapmaz adım gibi eminim gerçekten gorumcesinin kocası ölmüş gittiler taziyeye o da böyle şeyh falan çok inanır böyle şeylere ama düğümlü iplerden çok korkarim Kuran'da yazıyor ayet var yani
0 oy
(27,297 puan) tarafından

Rabbime sığınmak dua etmek varken o neymiş ya 

tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
hoca olanlar dua yazip cevsen yaparlar. digerleri dugum atar benm bildigim
tarafından
Cevşen falan olsa neyse ama düğümlü ip çok tehlikeli
tarafından
aynn hocalarin iple ugrastigini hic gormedim. evine sokma sen
tarafından
Yarın sabah dışarda atacam
0 oy
tarafından
Ayy cnm at çöpe o ne demek yaa sizin tek ve herşeyden büyük Allah'ıniz yaziik kuran ve dualar var bu tür şeyler Allah'a karşı gelmek demektir öyle yaparak tm tersi çocuklarıniz dahada kötü olur
tarafından
Zaten kesinlikle cocuklara bağlamam
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Düğümlere ufleyenler lanetleniyir cnm. Bizde okuyup üfleme var düğüme üfleme büyüde var. 
tarafından
Okuyup üfleme normaldir peygamberimiz sav. Demiski şu duayı okuyup avucunuza ufleyin ve vücudunuza sürün avucunuzu
(1,297 puan) tarafından
Bnde onu yazdım cnm. Okuyup üfleme bizde var yani Kuran'da var ama düğümlere üfleme büyüde var
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Nerden getirdiyse götürsün kuzum,evde kalmasın 
tarafından
Başka şehirden getirmiş oraya gidemez artık :) ama ben evin dışında bı yere atarım ipi
0 oy
(485 puan) tarafından
Benim cocugumda en ufak seyden urken bir cocuktu .Bunun icin kayinvalidem muska yazdirmis memleketinden getirmiş.Ben kullanmadım .Daha ilk dogdugu gunde dediler muska yazdiralim nazar için. Evet bende inancli biriyim .Ama dualarimiz var once ona basvuralim.Cozulmeyecek birsey varsa belki bu yola basvurulabilir.Cunku faydasi var mi vardir bu inancada sahip insanım.Ama devasiz dert degil bu soylediklerim.Gereksizdi yani o muskaninda sizin dediginiz seyinde illa bir agirligi vardir.Annesi olarak izin verme .kimseye duşmeź bu.Karar verecek olan sensin
tarafından
Ya dua Kur'an varken ip falan gereksiz
0 oy
(6,916 puan) tarafından
Kız onlar büyücüdür. 
tarafından
Bencede yani gerçek şeyh olsa böyle biseye başvurmas
(6,916 puan) tarafından
Tabi ki canım aynı böyle bir şey başımıza geldi o yüzden dedim.
0 oy
(1,389 puan) tarafından

El-hamdü lillâhi Rabbil-‘âlemîn.Vel-‘âkibetü lil-müttekîn. Velâ ‘udvâne illâ ‘alezzalimîn.Ves-salâtü ves-selâmü ‘alâ Rasûlinâ Muhammedin ve ‘âlihî ve sahbihî ecme’în.Rabbenâ takabbel minnâ inneke ente’s-semî’ul-‘alîm.Ve tüb ‘aleynâ yâ Mevlânâ inneke ente’t-tevvâbür-Rahîm.Vehdinâ ve veffiknâ ilel-hakkı ve ilâ tarîkın müstekîm. Bi beraketil-Kur’ânil-‘azîm.Ve bi hürmeti men erseltehû rameten lil-‘âlemîn.Ve ilel-hayrâti küllihâ delîlen ve imâmâ. Bi fadlike ve cûdike ve keramike yâ Kerîm.

Düğümleri bu duayı okuyarak açabiliyorsan aç ne belli ne okuduğu inanmak bile günah 

tarafından
Kesinlikle benim inancım yok kaynanamda böyle şeyleri bilmiyor gerçek sanıyor ona bişey diyemiyorum
0 oy
tarafından
O getirdiği şeyi hemen evden uzaklaştır. 
tarafından
Tmmm cnmm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
18 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gulru15_ (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 400 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 211 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,814 soru

11,277,006 cevap

34,669 kullanıcı