0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (914 puan) tarafından
Bu sabah acile gittik doktorun verdgi ilaclari kullandk duzeldi duye sevinirken yine basladi atesiyle kusmasi verdgm ilaclarida kustu kac saat sonra tekrardan verim antibiyotikle ates dusurucu

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Özele götür hemen serum yapsınlar benim kızım da olmuştu mahvoldu 2 gün en son aldım götürdüm eukur duzeldi
(914 puan) tarafından
Biraz daha bekliyim ilac etkisini gosterir belki olmadi yine gideriz
tarafından
Aynen bı bekle olmadı sabaha götür
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rota virüsü olabilir arkadaşımda da aynısı oldu tekrar gittiler bugün ve rota virüsü çıkmış canm bidaha gidin
(914 puan) tarafından
Ishal olmadigi icn tahlil yaptrmadi
0 oy
(659 puan) tarafından
Kan tahlili yaptırdınızmi canım
(914 puan) tarafından
Yok sirtina gogusune agzina en sonda kulagina bakti kulak enfeksiyonu dedi ilac verdi gonderdi acile gittik
0 oy
tarafından
Cnm kaç yaşında rota virüsü salgını var şuan o olma ihtimali yüksek bı acile götürüp tekrar goster
(914 puan) tarafından
10 aylik ishal olmadi 23 martta 3 te basladi kusmasi atesi aksam cikmaya basladi 4 kez kakasini kati yapti 24 martta sabah acile gittikkulak enfeksiyonu dedi doktor gunduz duzelmisti aksam 12 gb basladi kusmasi atesi ilaclarini verdm hepsini kustu
tarafından
Ters giden bişey var cnm tekrar götür vücudunda kusmayla beraber su çok kaybediyo bol su ver
(914 puan) tarafından
Kustuktan sonra suyunu mamasini verdm cikarmadi onlari inşallah sabaha kadar duzelir
0 oy
(5,326 puan) tarafından
Kabızlığı var mı o da ateş kusma yapar 
(914 puan) tarafından
Vardi 23 martta 4 kez kati kaka yapti bu gecede hafif civikti
(5,326 puan) tarafından
Röntgen yada ultrasyon çekildi mi makatına bakıldı mı
(914 puan) tarafından
Sirtina gogsune agzna kulagina bakti en kulakta enfeksiyon var dedi 4 kutu ilac yazdi gonderdi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 162 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

379,736 soru

11,367,494 cevap

34,850 kullanıcı

...