0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (303 puan) tarafından
Biliyorm yine lincliceksiniz kizlar ama cocuklarim.icin ramazan yardiminda bulunurmusunuz sadece onlar icin istiyirm gercekten maddi durumumuz yok gidaya cok ihtiyavim var

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belediyeye başvuruda bulundun mu
(303 puan) tarafından
Evet  cnm.basvrdim.ama ses cikmadi muhtarada gittim.olursa soylicem dedi sadece yolladi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah muhtaçlara yardım etsin yetkili makamlara ulaşın 
(303 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Artık öyle bir duruma geldik ki gerçekten ihtiyacı olanlara inanamaz olduk. Vallahi benim elimde olsa hiç çekinme veririm ama yok bizde asgari ücretle geçinmeye çalışıyoruz..
(303 puan) tarafından
Haklisiniz abla artik kimse kimseye guvenmiyor ama ben sadece kizlarim icin istedim para vesaire bisey istemedim gercekten yicegim laflari goze alarak cocuklarim.icin yazdm yoksa kim ister bu duruma dusmeyi
(3,859 puan) tarafından
Kimse istemez gülüm ama insan evladı için herşeyi yapıyor.. Kayseri de olsan bir şekilde yardımda bulunurdum
(303 puan) tarafından
Allah razi olsun abla
0 oy
tarafından
Vakıflara git her ay duzenli gıda yardımı yapıyor Allah yardımcın olsun canim
(303 puan) tarafından
Haklisiniz abla kismet isi dediginiz gbi etrafimda bakiyirm.evi arabasi olanlara cikiyor ama bzim gbi olanlara cikmiyor baxen
tarafından
Vakıf başvuru yapmicaksin gidip durumunu soyle onlar gerekeni yapar
0 oy
(219 puan) tarafından
Ben sizin gibi yazan birine üzülmüştüm bebek bezi istemişti komşusu için yollayacaktım sonra verdiği numarayı aradım nmradaki adam muhtarmış gerçekten bu kişiyi tanıyor ama kadın muhtaç olan bir komşusuna istiyor çok güzel gibi sorun şu ki muhtaç komşunun küçük çocuğu yok... Bu olaydan sonra tanımadığım kimseye iyilik yapmamaya karar verdim sizi tenzih ederim ama kimse güvenemez sanıyorum. 
(303 puan) tarafından
Sizde haklisiniz abla  boyle yaoanlar yuzunden gercek ihtiyaci olan insanlarin hakkinada giriyirlar ben  herseyi gize alarak yazdim yicegim linclere ragmen yazdm kimse kendini acindirmak isgemez ama cocuklari icin goze aliyormus insan herseyi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 240 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bethus (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.