0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (5,453 puan) tarafından

Ütü yaptım drek kan lekesi namaz kılacaktm bu spiral ne berbat bişeymiş karnım belim çok ağryro varya ağrıdan ölecem sanki:O:'( hep byle olıyor yaa 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay vallahi canım ben de sprey alacaktım buradaki yorumları okuduktan sonra 3 aylık yine iyi olmaya karar verdim
(5,453 puan) tarafından
Vala eşim bilinçli korunmuyro oda 2.çoçugu düşünüyor ben acele etmek istemiyorum korkuyorum kızım daha 19 aylık
tarafından
Ayy valla eşimde korunmuyor oğlum altı aylıktı kızıma hamile kaldım şükrü ikiside sağlığı iyi ama çok çok zorlanıyorum ne olacak bilmiyorum bende kendimi dikecem demir iple herhalde:-D
(5,453 puan) tarafından
:) :) valaa çok erken hamile kqlmşsn bnde mecbur spiral taktrdım iyi koruyor ama maf ediyor
tarafından
Mecbur artık benim duruma düşmeden ne oluyorsa olsun kız sprial alırken canın acımadimi
(5,453 puan) tarafından
Acıdı da çok sıkmadım sakin oldum
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Yenimi taktirdin spirali canim ilk ay az daha dogum sancisi cekiyordum ben ama diger aylarda agrilar azalmaya basladi bende fakat adet duzensizligi yasatdigi icin cikarttirdim ben 
(5,453 puan) tarafından
Bende 19 aydr takılı cnm ben daha adet hiç olmadın doktr süt hormonların yüksek dyro bebeği emzdryırum yaa acaba adet olmıyroım ondanmuki
(1,015 puan) tarafından
Bilemedim ki simdi sen bir doktoruna muayineye git kaymis olabilr canim ihmal etme
(5,453 puan) tarafından
Kız hep byle kaç kere gttım bışey yok yerinde dyro bide özele gttım bisürü test yapıldı hormon falan hepsi temız dyro
(1,015 puan) tarafından
Demekki senin cildin kabul etmiyor iste her jesde farkli yan etki gosterir 10 kadindan 4 razidir bu spiralden coguna yan etki yapyir cok acitiyorsa cikarttir canim sonra baska yollarla korunursun mesela iliski sonrasi fitiller var iliskiden sonra kullaniyorsum spermleri disari atiyo ve hareketliliyini durduruyor ben kullanmadim ama kullananlar var arastir istersen canim
(5,453 puan) tarafından
Bebeği sütten kesim çıkatcam 2 aya kalmaz süten kesecm hormon hapı kullancam korunma hapı adetim duzensiz belki düzelr
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hiç taktırmadım 

Elletmem
(5,453 puan) tarafından
Mecbur kaldım eşim korunmuyor :(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
7 Haziran 2024 Diğer kategorisinde hayal20 (4,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
8 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ftmdila33 (704 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 856 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,709 soru

11,507,960 cevap

35,164 kullanıcı

...