0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
Dün post açmştm bilen bilir zaten pişman olmasını beklerken sabah geldi yatağa girdi uykunun içinde belime bi vurdu ileriye git diye bi itti neye döndüğümü şaşırdım niye böyle oldbu bu adam anlık değişti çok yoruldum çok zoruma gitti yaptığı lütfen kusura bakmayın kızlar sadece sizinle paylaşabiliyorum dinleyen herkese teşekkür ederim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence haddini bildirmelisin kimse senden ve çocuğundan onemli degil kalkıp sana destek olması gerekir yaptığı cokkkkk yanlış . Alttan alma dersini ver
(570 puan) tarafından
Uyanınca konuşucam ne oluyorsa olsun artık 2 yılda 20 yıllık ömrüm gitti
tarafından
Aynen ayne kesin konuş alttan alma seni ezmesin ayıp yaptığı
-Reklam-
0 oy
(732 puan) tarafından
Ah canım benim ya önceki postlara baktım birde yeni düşük yapmışsın nasıl böyle yapabilir bu durumda ya 
(570 puan) tarafından
Bilmiyorum ki oysaki her konuda destekçi oldum kendisine her konuda
(732 puan) tarafından
Çok üzüldüm ama asla kabul etme ufak tefer sorunlar da eşler birbirini Altan almalı ama şiddetin asla açıklması olamaz eli alışır aranızdaki saygı biter muhakkak konuşup halletmeniz lazım kendini düzeltsin
0 oy
tarafından
Bu erkekleri anlamak çok zor her cefayı çeken bizken üstüne bide bize yanlış yapıp kendini haklı göstermeye çalışan kendileri böylelerini bir yere kitleyip aklı başına gelene kadar çıkartılmamalılar
(570 puan) tarafından
Bende anlayamıyorum neden böyle ben her zorlukta yanındaydım nişanlılıkta olsun evlilikte olsun
tarafından
Yüz verme cnm kürtaj olmuşsun geçmiş olsun bu arada
(570 puan) tarafından
Teşekkür ederim cann
0 oy
tarafından
Peki neden böyle yapıyo canım bi nedeni var mı? Sen sanki çok alttan alıp sessiz kalıyosun gibime geldi eğer öyleyse neden yaptın bu hatayı ilk böyle bişey yapmayacaktın bilecekti haddini gerekiyosa bağır çağır içini dök ona karşı kus ama sakın sessiz kalma zaten canın burnunda kürtaj olmuşsun bi bebeğin daha varmış ne bu saygısız hareketleri ya sinirlerim tavan yaptı yine vallahi 
(570 puan) tarafından
evet hep alttan alıyorum her koşulda yanındayım destek oluyorum o böyle yaptı bilmiyorum anlamıyorum
0 oy
tarafından
Dengesizz yaaa  dersi neymiş ki 
(570 puan) tarafından
Bi bilsem ne yapsam yaranamadm bebeğim 1,5 aylıkken girdim işe borç ödeyelim bitsin rahat edelim diye her anda yanında oldm destek oldm
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Yastık al koltuğa uzan yeni kürtaj oldum kalkacak halim yok de yemek yapsın çocuğa baksın ben yıllarca allttan aldım hep sustum tepeme çıktı neler yaptı şimdi ben susmuyor um o benden korkuyor
(570 puan) tarafından
Onada laf ediyor bilmem ne gibi kendini bırakıyosun diye bakamaz ki çocuğa ağlasın hemen bana verir
0 oy
tarafından
Fazla fedakar olmayın lutfen
(570 puan) tarafından
Keşke ta en başından alttan almasaymışım
tarafından
Ondan oluyor zaten bak bunların hepsini eşim az bir şey sesini yükseltsin yok yere çekiyorum hemen kendimi suratımı düşürüyorum asagilayip bana istediği gibi bağırıp cagiramayacgini bu şekilde öğrettim artık o benim suyuna ben onun suyuna gidiyorum asla altında kalıp fazla fedakarlık yapmiyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 472 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 365 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu

378,387 soru

11,325,976 cevap

34,778 kullanıcı

...