+1 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (2,196 puan) tarafından
Dişe gittim geçici dolgu yapıldı uyuşukluk biraz daha var ama dudağım yamuldu resmen ağlıycam sinirim bozuldu  gülerken özellikle

Geçer mi bu durum 

12 Cevaplar

+2 oy
(3,156 puan) tarafından

Geçiyo geçiyo ay bi anım aklıma geldi bende aynı uyuşukluğu gitmemişti dudağımın hala su içim dedim suyu içiyorum zannediyorum meğerse akıyomuş kenardan ablamlar başladı gülmeye bana ah ah :D

(1,094 puan) tarafından
::))))))
(7,036 puan) tarafından
Hahhaha kiz benimde şu uyusturma ignelerini sinir damarima denk getirmisti gözum seğirip duruyordu yolboyunca millete göz kırpiyordum en son olacak gibi degildi gunes gozlugu takmistim sonra bir magzaya gireyim dedim magzada maske ve gizluk taktim ay millet bombaci zan etmisti beni ya rezilikti bide sinirim bozulmustu gozumden yas akiyordu ama ben kahkahalarla gülüyordum
(3,156 puan) tarafından
Bombacı mı ahahahaha yok artık millette kafayı yemiş :-D iğneyi yapan doktorun eline de kediler işesin :-) gülmemek mümkün değil bacım istemsiz olaylar komık oluyo :-)
(7,036 puan) tarafından
ya valahi biri direk gorevliyi cagirdi  gorevlinin beni bir tutuşu var akilara zarar :D manyakmisiniz dedim durumu anlatim sizden sikayetci olcam frlan dedim baya ozur dilediler
-Reklam-
0 oy
(3,933 puan) tarafından
uyusukluk gecince duzelir
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geciyo kiz smdi isirsanda hissetmen uyusukluktan 
0 oy
tarafından
Uyuşukluk geçince düzelir bende dudağına dolgu yaptırdın sandım :)
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Geçiyo geçiyo :) 
0 oy
tarafından
Kız yamukk kalacak hali yokya uyuşukluk geçince düzelir :) 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Geçiyo tabii kız üzülme. 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Düzelir korkma bende öyle olmuştu sonra geçmişti
0 oy
tarafından
Düzelir, endiselenme :)
0 oy
(120,149 puan) tarafından
duzelur cok gecmis olmus
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Düzeliyor canım. 
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Yarım saat önce dişçiden geldim kanal tedavi yaptı. Sol alt dudağım ve çenem öyle bı uyuşuk ki. Dudağımin ve cenemin bı tarafı uyuşuk bı tarafı normal. Çok değişik bişey :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 385 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
18 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruveydacacan (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 455 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 243 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu

385,613 soru

11,529,666 cevap

35,200 kullanıcı

...