0 oy
145 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (16 puan) tarafından

Mrb hanimlar kizim 14aylik 2senedir sacimi hic boyatmadim biraz psikolojim duzelsin degisiklik olsun diye artik boyayayim dedim.Bakir kizili turuncu gibi yapmak istiyorum. Fakat biraz acmak gerekiyomus. Sacim uzun oldugundan kuaforde cok maliyetli oluyor kendim evde boyamak istiyorum. Hicbir sey bilmiyorum 3kutu boya aldim bir de su aciciyi almayi dusunuyorum emzirirken sorun olmasin diye icinde amonyak yokmus. Ama coook korkuyorum becerebilir miyim diye evde sac boyayanlar tavsiyelerinize ihtiyacim var  hele ki uzun saclarda kullandiginiz yontemler var mi 

image

3 Cevaplar

0 oy
(1,097 puan) tarafından
Bende kendim boyamayı denemek istiyorum saçımda uzun. Bekliyim bari
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Saçin şuan ne renk lütfen çok koyuysa kendin bu işe kalkışma tecrube ile sabittir ☺ cok istiyosanda tek tek ayir saclarini heryeri eşit sekilde boya ill once uçlardan başla dipleri sona bırak tabi eğer saçinı hiç boyamadiysan daha kolay olur
(16 puan) tarafından
Saclarimda boya yok su an aka aka kendi rengim acik  kahverengi gibi bisey kaldi
0 oy
(1,518 puan) tarafından
Bence açma işlemi evde çok zor oluyor açtıktan sonra hemen boya vurursan saçların mahvolur 
(16 puan) tarafından
Actiktan sonra ne zaman boyanmali peki kuaforde de hemen boyamiyolar mi cok pahali yaa :(
(1,518 puan) tarafından
Kuaförler hemen boyuyor ama senin evde yakma ihtimalin çok yüksek ben yaptım ilk yanmadı sandım ama ama yanmış yikadigim zaman sünger gibi oluyor saçlarım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 432 göst.
1 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Aselinnannesi (887 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 399 göst.
4 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde __ipek11 (5,153 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 469 göst.
+6 oy
28 cevap 833 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kader cinar (659 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,001 cevap

34,507 kullanıcı

...