+1 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,786 puan) tarafından
Ahan baharda geldi son bi gazla u dönüşü yapar mıyız,bu kötü yoldan döner miyiz?Bizde manken gibi olur muyuz?Zeki Mürende bizi görecek mi?Görünce ne bu göbek diyecek mi?

14 Cevaplar

0 oy
(5,557 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Telegram da diyet grubumuz var isteyen girebilir ☺️
(1,786 puan) tarafından
Nası gidiyo grupta iyi kilo veriyomusunuz cnm
(5,557 puan) tarafından
Tartı Günleri var. Herkes kendini tartıp gruba atıyor. Sonra kim hangi sporu yapıyor . Günde ne kadar ip atladığıni söyluyor . Kim hangi öğünde ne yedi onu söylüyor
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bnde başlıcam yarın , gött göbek aldı başını gidiyo yazda geliyo ztn
(1,786 puan) tarafından
Son çırpınışlar sağlam gidersek son şans
+1 oy
(119 puan) tarafından
Kaç kilosun canım bende doğum yapalı 2 ay oldu emziriyorum nasıl zayıflarım bilemiyorum :D
(119 puan) tarafından
İnşallah canım 60 kilonun altına düşmeyi istiyorum inşallah çok kısa sürede veririm :) senin hedef kaç :))
(1,786 puan) tarafından
Bende 60 istiyorum ama hedef 70 :) Gerçekçi hayal kurmam lazım :)
(119 puan) tarafından
Türk kahvesi içebiliyorsan içine yarım çay kaşığı tarçın koy o şekilde iç kahveni oda yağ yaktırıyo tavsiye ederim :)
(1,786 puan) tarafından
Günde bir kez m aç mı tok mu? Dukan yapıyom hangsi iyi sence gulüüm?
(119 puan) tarafından
Ne yaptığı anlamadım canım onu bi daha yaz :D sabah aç karnına iç öğlen yada akşam içebiliyorsan bi daha iç
+1 oy
(913 puan) tarafından

Yemiycen bacım:D yemiyorum. Güzelce kahvaltımı yaparım. Öğlen meyve yerim. Meyveli çay siyah çay sırayla içerim. Akşam ekmeksiz pilav varsa yemekle yerim. Gece asla siyah çay içmem. Çayın yanındakı abur cuburu da abartmam. Bugün aşırı canım tatlı bişey istedi bitane browni aldım yedim bastırdı. Ya da bazen irmik helvası yaparım. 2 yaşında kızım var 54 kiloyum 162 boy. Bi maşAllah alırım artık:P

(1,786 puan) tarafından
Kız bende senin gibi yiyorum artık aynı böyle ama gitmiyo.Sen kilonu koruyosun,ben vermem için dahada az yemeliyim . Maşşallah alma sakın
+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Zararın neresinden dönsen kardır yarından itibaren başla bende 82 den 68 kiloya düştüm daha da gitmiyor takıldım kaldım yaza 65 olurum inşallah bakalım 
+1 oy
tarafından
Ramazan geliyor belki biraz midemiz küçülür:D
(1,786 puan) tarafından
İnşallah :)))
0 oy
tarafından
Yemeğimi azaltdım. Ara öğünleri kesdim. Ama tedavim var, 3öğün beslenmem şart. Akşam yemeğimi 5-6 da bitirsem iyi olur. 66 kq olucam yaa böyle giderse.
(1,786 puan) tarafından
Kaç kilo verdin kııı
tarafından
Vermedim ya aldım . Bir ara 70e çıkmıştım. 62ye düştüm. Yine tatlılar, pastalar, börekler baktım 65.80 olmuşum.
0 oy
(1,995 puan) tarafından
64 te takıldım kaldım hamile kalmadan 54 kiloydum 10 kilo fazlam var 
(1,786 puan) tarafından
Önce beş kilo vermeyi hedefle
(1,995 puan) tarafından
yemiyorum da ya günde 2 öğün zorla
kızım durmuyo yinede gitmiyo kilolar
(1,786 puan) tarafından
Suyu bol içmyosundur canım
(1,995 puan) tarafından
içmiyorum valla 1 litre bile yok sanırım tüm gün
0 oy
(7,602 puan) tarafından
Valla bende çok boşladım şimdi Ramazan da geliyor bakalım inşallah iftarda çok gözüm dönmez .
(1,786 puan) tarafından
Belki ramazanda verende vardır kilo
(7,602 puan) tarafından
İnşallah veririm sahurda meyveli yoğurt yiyip tutmuştum geçen sene hiç almamıştım bu senede o şekilde yaparım.
(1,786 puan) tarafından
Sahurda yemesende oluyo ya
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kilom yok ama göbeğim var nasıö gidecek yaza kadar bilmem bişeyde yaptığım yok valla :D
(1,786 puan) tarafından
Başla kız artık kalk silkelen :)
(5,220 puan) tarafından
Pfff yemek yemek çok güzel ama yaa :P
(1,786 puan) tarafından
Evet :( yine yiyelim de sayarak
0 oy
tarafından
Akhsjs bi ara iyi gaza gelmiştim ama yine bozuldu tabii diyetler :) neyse yarın başlıyorum biraz tarif marif baktım erimek için inşallah işe yarar :)
0 oy
(341 puan) tarafından
2. Hamileligim ve 15 haftalik hamileim 46 kiloyum. Hic alamadim
0 oy
tarafından

Hahahaa kız ne güzel söylemişsin vallahi ben ne de yapsam boğazımı tutamam :D neyseki kilo almıyorum çok şükür 

(1,786 puan) tarafından
Maşallah de kız kendine nazar edicen
0 oy
tarafından

Valla kıçı başı dağıttım iyice:ermm: bir ara dükkan birası içtim 5 kilo verdim bir haftada ama hasta oldum domuz gribi olduk ailecek bıraktım vücut direncim guclensin diye yedim içtim yine kilo aldım :ermm: ne yapacam bilmiyorum ama kararlıyım pazartesiden itibaren baslayacam yine yarın yoğun iş temizlik günüm pazar günü oğlumun doğum günü var diyet pazartesiye kaldı bakalım kararlıyım :woot:

(247 puan) tarafından
Dukan birasi nerde satılıyor canim ve nasıl kullanılıyor emziriyorum kullanılır mi
tarafından
Bende emziriyorum cnm

Dükkan birası mazemesi
Üç bardak kaynamış su
İki paket yeşil çay
Bir tane sade soda
Bir tane limon

Yapılışı
Bütün suyu kaynat yeşil çayı içine koy demlensin soğuduktan sonra diğer malzemeleri koy sabah aç karnına bir bardak iç kalanı gün içinde iç çok işe yariyo cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 151 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 156 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu

379,778 soru

11,368,759 cevap

34,850 kullanıcı

...