0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından
Merhaba kızlar üç yıllık evliyim ben. Bir görümcem var iki eltim görümcem çok tuhaf biri yani sürekli bişey buluyor mesela eltimin beli ağrıyordu ben inanmıyorum numara yapıyo dediğini biliyorum aynı şekilde ben doğum yaptım naz yapıyo numara yapıyo diye kaynanamı da şişirdi kaynanam normalde iyi biri ama görümcem ne dese inanıyo.. Sürekli arkamızdan konuşuyorlar ama öyle az bişey değil kızlar mesela ben hamileyken yere bişey düşmüştü görümcemin çocuna demiştim duymadı sonra eğildim ben aldım 8 aylıktım görmüş beni hemen annesine yetiştirmiş dedim ne var bunda anne çocuk duymadı ben aldım biri bizi kullanınca zorumuza gidito vs vs dedi neyinizi kullanıyorum diyorum cevap yok.. Kocamı da dolduruyolar arada oda bilsede ne kadar bazen arada kaldıgı için çok bunalıyo.. İşin garibi bana diyolar tuhaf olan sensin sen çok peşine düşüyorsun lafın kim ne derse desin diyo kaynanam ve görümcem diyen eden kendileri beni suçlu gösteriyorlar eşimde sordu kaö defa bu kız size naptı ne etti saygısızlık mı yaptı vs yok cevap sıfır hiçbi şey yapmadı yaptı diyemem Allah var diyolar.. Ama yine hareketleri çok tuhaf naparsınız kızlar hiç görüşmemek mi yoksa nasıl bir yol tam anlatamadım belki ama hep böyle sürekli bi kusurunuz 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
zor iş canım 
-Reklam-
0 oy
(22 puan) tarafından
Ahh ahh Allah yardimcin olsn canim cok zor ama tavsiyem yok bnde ayniyim çünkü çözüm bulamıyorum 
(88 puan) tarafından
Ya bide komik olan diyorum ki insanca sorup ben size napıyorum da böyle neden bulamıyolar çok gücüme gidiyor ben bekarken bütün akrabalarım vs kadınlar falan beni çok severlerdi genelde de anlaşılabilen biriyim ama bu insanların içine gireli hayatımda görmediklerimi görüyorum
(22 puan) tarafından
Bende ayni canm nasil insanlar bunlar diyorm sürekli ama bebegim olduktan sonra ben umursamaz oldum tabiki bazı şeyler takılıyor ama genl olarak umursamıyorum iyice kuduruyolar tavsiye ederm
(88 puan) tarafından
Umarım bende beceririm kendimi çok üzüyorum malesef
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Umursamaz olacaksın bacım tek çare o duymamazlıktan gel yeri geldi mi lafı da yapıştır çok sessiz olma onlar sana nasılsa sende onlara öyle ol 
(88 puan) tarafından
Huzurum olmaz ki hepten içime atarak da kendimi hıroalıyorum
0 oy
(887 puan) tarafından
Hiç muhattap olmamak en iyisi sen muhattap olmayınca oda anlar araya koyduğum seviyeyi benimkide laf peşinde gezerdi sohbeti kestim bişey dese de laflarımla kestirip attım oda anladı sımdı laf bile edemiyor hakkımda
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Benim kaynanam da öyle canım ben de senin gibiyim bekarken de evliyken de sevilen biriyimdir eşimin tarafı bile sever ama kaynanam kaynım falan bir türlü beni sevmezler sanki ben onları çok seviyorum da.

En iyisi mesafe koymak ben öyle yaptım kafam rahata erdi.
0 oy
tarafından
Bence mesafeli ol bacim asel kimin adi bu arada 
(88 puan) tarafından
Kızımın ismi canım
tarafından
Allah bağışlasın
(88 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 382 göst.