0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (912 puan) tarafından
Alınması mi gerek yoksa olmadan da olurmu

21 Cevaplar

0 oy
(4,063 puan) tarafından
Bence alırsan rahat edersin canım
(912 puan) tarafından
Cnm kızım iki yaşına giren 3 ay sonra oturur mu yinede bide başka çocuk içinde dusunuyom
(4,063 puan) tarafından
Bence bu saatten sonra alışmaz canım çocuklar bunalıyor içinde bi süre sonra oturmak istemiyorlar tam bunalma zamanları şu an başta belki hevesle oturur da sonrasını bilemem yine de ne alsan bu devirde yanına kar kalır şimdi 100 e aldığını ikinci çocuk da 300 e anca alırsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerek yok bence ben örümceğe koyup yediriyorum olmasada olurdu oturduktan sonra yerede otursun sonra koyacaj yer ararım ben onu 
0 oy
(2,583 puan) tarafından
Yiyen çocuk her yerde yiyor valla ama mama sandalyesi rahat tabi 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ben henüz almadim. ve galiba almicam çünkü gecen lokantadayken koydum hic durmadı çok rahatsiz oldu huzursuz oldu çıkardım. hal böyleyken benim icin gereksiz 
0 oy
tarafından
Bunun kızla erkekle alakası yok ki. Alsan iyi olur bence gerekli. 
(912 puan) tarafından
Cnm bn kız erkk diye bişey demedim sadece gerekli mi dedim kızım iki yaşında  en fazla kaç yaşına kadar koyabiliriz
(2,041 puan) tarafından
Basta bende oyle anladim :D ama kizlar yazms
tarafından
Ayy kbakma yaaa gece bebiş uyutmadi da bende diyorum ne alaka off :D kızın mama sandalyesi çağını geçmiş 2 yaştan sonra gerekmez bence boşver alma o zman
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Eger masada yiyorsan cok rahat.
0 oy
(1,160 puan) tarafından

Çok iyi oluyor ,6.aydan itibaren kullanıyorum

Ben de yemek yiyorum o sırada 

O masada bizimle yemeğe katılmış oluyor 

Kucağımda tutmak zorunda kalmıyorum bence çok gerekli :)

0 oy
tarafından
Elim kolum ayağım vallahi iyiki almışım 20 aylık benimki o olmazsa yemek yedirmek eziyet 
(2,740 puan) tarafından
20 aylık Bizde de durumlar aynı :) ve mama sandalyesinde oturmasa asla bize de yemek yedirmez bütün masayı alt üst eder, gittiğimiz yere bile mama dandalyesini yamımızda götürüyoruz. Sizin de öyle mi :)
tarafından
Pek bir yere gitmiyoruz kuzum dışarda yersek orada oluyor zaten anneme gidincede arkadaşımın var kullanmıyor onu alıyorum yoksa yemek görünce kaçacak delik arıyor ☺️
0 oy
(7,405 puan) tarafından
Ćok iyi oluyor 5 aylikken filan basladim oturtmaya alisti önune birseyley koyuyorum kendi yiyor 22 aylik hala kullaniyoruz kendi çıkıyor arada 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
En gerekli şey. 2 yaşına gircek ywmek yerken onda oturuyo oğlum. Sadece yemek için değil oyun oynamak içinde çok iyi 
0 oy
(5,682 puan) tarafından
Vala ben almadım ihtiyaç harıtası vardı orda başvurşmutım 3 ay snra gonderldi gerçektwn tam bir kurtarıcı dyeblrm bir senedr kullanyorum kızım 19 aylık hep dua edyırum o kadına mesela yemek yersek çayy içersek önune bşey koyıurum oda maasında yıyor çok guzel bşey 
(912 puan) tarafından
Tmm cnm alcam bnde
0 oy
tarafından
masa varsa gerekli yoksa değil :)) 
(912 puan) tarafından
Ewt cnm masa var
0 oy
(339 puan) tarafından
8 aylık en falan oturtmaya mama sandalyesin de yemeye alıştırdım şuanda kızım 2 buçuk yaşına girecek elim ayagım benim memlekete giderken bile taşıdım yanımda 
(912 puan) tarafından
Vallahi kız dur bnde alım kızım iki yaşında ama 9 kilo ve minyon olur hem diğer çocuk içinde olursa ilerde kullanirim
(339 puan) tarafından
Tabiki canım ben yerde falan yediremiyorum masada bizede eşlik ediyor  hem kendimi doyuruyom hemde kızımı şimdi kardeşi yolda geliyor onada alıştıracagım dedigim gibi yemek yedirirken durmuyorlar gidiyorlar sürekli ama mama sandalyesinde öyle bir imkanı yok doyur kaldır sen benim kızımda 12 kilo hala kullanıyorum
0 oy
tarafından
Ben aldım çok rahat ediyorum yemek yerken falan o sandalyesinde oturuyo yoksa zor
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Almasan da olur ama alırsan çok faydasını görürsün ben görüyorum mutfakta yemek yaparken oturtuyorum önüne oyuncak koyuyorum hem onunla oynuyorum konuşuyorum hemde yemeğimi işlerimi yapıyorum yemek saatinde oturtuyorum yemeğini orada yiyor ben memnunum doğrusu 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Suan mama sandalyesi kurtaricim gun boyu oturur eline briseyler veririm balkona kıyarım yanima güneşe iyi tavsiye ederim
0 oy
(17,330 puan) tarafından
Eskiden mama sandalyesi mi varmış . Ama gerçekten benim o kadar işime yarıyor ki . 21 aylık şuan. Hala çok kullanjrjm
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bizim var hic oturmadı saolsun 
0 oy
(4,682 puan) tarafından

6.aydan itibaren hep sofraya getirdim bizimle yedi suan 15 aylik hala sofrads bizimle yiyor gittigim heryerde goturuyorum valla :D

0 oy
(547 puan) tarafından
6 aya kadar ana kucağı kullandim her odada :) 6 aylıkken ek gıdaya baslayinca mama sandalyesi şart bence. Çok rahat ettik 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 138 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 109 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (960 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 290 göst.
0 oy
3 cevap 93 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu