0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim için mama sandalyesi almayı düşünüyorum memnun kaldınız mı kullandınız mı birkaç arkadaşım kullanıyor kullanıyor ayaklarının çok sallandığını bebeğini birkaç kere düştüğünü söyledi doğru mu sizce ben de kullanır mıyım alsam

22 Cevaplar

0 oy
(4,281 puan) tarafından
Mama sandalyesinde mutlaka ayak dayama yeri olmalı zaten. Ona göre bir sandalye seçin. Ek gıdaya başladığımızdan beri kullanıyoruz. Zaten onu kullanmadan ne kullanacağız ki
tarafından
Haklısın canım doğru valla çocuklar durmuyo bide teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için
-Reklam-
0 oy
(9,225 puan) tarafından
Eylülde 4yaşına girecek biz hala kullanıuoruz :]
tarafından
Maşallah canım bayağı kullanmışsin sen
0 oy
(916 puan) tarafından

B

image

en bundan kullandım iki oğluma aşırı sağlam 

tarafından
Canım bnde bundn Alaçam hem uygunda Teşekkür ederim bu kadarı detaylı bilgi için
(916 puan) tarafından
Rica ederim güle güle kullanın :)
0 oy
(684 puan) tarafından
Ben şoka gelmişti iki sene önce 160 a almıştım çok da çocuğum iki yaşına gircek hala kullaniyotum çok memnunum çok kullanışlı yerin varsa şoka gelenden al hem kaliteli hem uygun eğer marka takıntım yoksa 
tarafından
Bayağı uyguna almışsın camim teşekkür ederim yorumun için
0 oy
tarafından
Bimden almıştık kızım 2 buçuk yaşında hala kullanıyoruz
tarafından
Burda fikirleri okudum canım bnde alayım o zmn herkes memnun teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için
tarafından
Rica ederim canım ne demek al al en büyük kurtarıcı vallahi ☺
0 oy
(9,626 puan) tarafından
2 çocuğuma da kullandım kızım doğduğunda henüz oglumda küçük olduğu için oğlumun zaten vardı kızıma da almıştım ikisi de ayrı sandalyede rahat oluyodu yedirmesi icirmesi tabi simdi büyüdüler kullanmiyorum,3. Bebisi bekliyoruz,nasip olursa ona da kullanmayı düşünüyorum elim ayağım resmen o
tarafından
Allah bağışlasın canım bebislerini rabbim doğumunada bı kolaylık versin inşallah yardımcın olduğun için teşekkür ederim
(9,626 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabbim sana da bağışlasın insallah ❤️
0 oy
(12,637 puan) tarafından
O kadar pahalı bir şey tercih etmedim 14 aylık hâla kullanıyorum oğlum dada kullanacam hep yeni duruyo memnunum 
tarafından
Teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Benim elim ayağım yermen hicdd düşmedi oğlum çokta hareketli olmasına ramen yalnız bırakmam gerektiği her an ona oturtup kemerini bağladım öyle gittim balkonda çamaşır aşarken olsun bebek arabasını indirene kadar olsun bakkala gidip gelene kadar olsun ya da duşa wcye girerken bile en güvenli yer mama sandalyesi gibi geliyo bana 
(7,019 puan) tarafından
Mecbur kalınca gidiyorum napiyim kimsem yok
tarafından
Mama sandalyesimi güvenli iyimisiniz siz
tarafından
Bakkal evimin karşısı 30 adım falan akıp geliyorum birlikte
(1,573 puan) tarafından
çocukla gıt o kadar yakınsa  canım hiç guven olur mu çocuk leylek gibi sandalyenin tepesinde Allah korusun
tarafından
İyi yapiyon canım çocuklar durunca insan çareyi nede bulsam diyo teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için
0 oy
tarafından
7 aydır kullanıyorum. Bir sorun olmadı. Ayaksız olanlara ayak aldım. Hem evde hem kayınvalidemde hem kendi annemde var. Her eve birer tane aldık. Plastikler çok tehlikeli oluyor bir süre sonra. Hafif oldukları için sallanmaya başlıyorlar o sıra düşme olasılığı çok yüksek oluyor. Kendi evimde kullandığım ikeadan kaliteli bacakları filan demirden ağır sallandığında filan hareket etmiyor. Ayaklık aldım ona onda da ayaklarıyla kendini iterek kalkıyor. Güvenlik kemerini takıyorum. Diğer türlü yemek yedirmek zor oluyor. Kucağımda herşeye saldırıyor. 
tarafından
Doğru canım aslında bebek sabır durunca senin içinde kolay oluyo sağol canım yorumun için teşekkürler
0 oy
tarafından
Bz 1 yaşına kadar kullandk daha sonra istemedi kızım . Pierre cardin marka almıştk memnundum 
tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
tarafından
İlk ek gıdaya başladığında çok rahatlık yemek yerken yanında durması falan ben şok dan almıştım hiç öyle düşme sallanma gibi bişey yaşamadım 
tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için bnde alayım o zmn bir çok anneye yardımcı olmuş bayagi
tarafından
Evet çok pahalı almana gerek yok canım biz alınca 150 yedi simdi 270 galiba benimki 13 aylık oldu artık çok oturmuyor
0 oy
(605 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok memnunum aşağıda biri resim atmış ona benziyor iki katlı gibi ama ben alt kısmını çıkardım ilerde oyun oynar üzerinde.. şimdiki haliyle hiç düşme riski de yok kesinlikle alınması gereken bir ürün 
tarafından
Haklısın canım olur olmaz bebekler harekli olunca insan herşeyden korkuyo
0 oy
tarafından
Çokta gerekli bişey değil kızımda kısa bi süre kullandık daha sığmadı içine 2.çocuk ta hiç kullanmaya gerek duymuyorum 
tarafından
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kullanmadım çünkü bir canavardi dbbdbdbd
tarafından
Maşallah canım yaaaa Allah sana bagslasin inşallah büyüdükçe uslu olur
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Ben aldım hiç de gerek yokmus. 
tarafından
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Sağlam birşey alırsan sallanmaz canım. Benim oğlum da çok hareketli hiç durmuyor. Ama hiç öyle bir kaza yaşamadık şükür 
tarafından
Çok şükür canım Allah yasatmasinda bnde insalah güzel bı tane alacam
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben 101 den almışım iyiki uygun almışım çünkü şuan hiç kullanmıyor ayağa kalkıyor sürekli ve daha 11 aylık doğum gününden sonra kaldırcm büyük ihtimalle 2-3 kezxe üstüne devirdi 
tarafından
Allah korusun canım yinede dikkat et Allah bagslasin yavrunu
(1,392 puan) tarafından
Allah razı olsun daha az önce bile yedirmeye çalıştım kalktı ayağa hiç durmuyor kahvaltıda yapmadı zaten ne zormuş çocuk büyütmek
0 oy
(3,877 puan) tarafından
Çeşit çeşit mama sandalyesı var. Ben kiwi koala kullanıyorum haka 2 bucuk yasında çok rahat olıyo o olmadan annemlerde falan yemek ywdırırkwn cook zorlanıyorum 
tarafından
Kız 2.5 yaşında demişsin normal sandalyeye oturup masada yemek yemiyor mu benımkiyle yaşıt masada yiyor
(3,877 puan) tarafından
Benımkı sandaye haeıç her ywrw oturuyor :D masaya cıkıyor devamlı normal sandalyeye oturunca mama sandalyesınde bıle twpwsıne otturuyor ama en azındna uzaklaşamıyor. :D
tarafından
İnsan alışınca canım demekki birde sabit duruyolar teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
tarafından
Erkek kardeşim hediye aldı civilden almış 
tarafından
Allah razı olsun kardeşinden düşünmüş yeğenini
0 oy
(6,245 puan) tarafından
Bizde kullandık ama oğlan 21 aylık 5-6 aydır hemen hemen içinden kalkiyo ayağa kulalnmiykruz
(6,245 puan) tarafından
Yüklü miktar para ödemeye gerek yok ben binden almıştım
tarafından
Aynen canım Trendyol da felanda bayağı uygun bimde denk gelse aliridm de gelmedi
(6,245 puan) tarafından
İnan hepsi aynı hiçbirinin ekstra bir avantajı yok zaten çocuk hareketlendikten sonra sadece yemek yedirirken tutabiliyorsun
tarafından
Doğru söylüyorsun canım çocuklar hiç dürümü sabit bı yerde
(6,245 puan) tarafından
21 aydır g.otunun bir dakika yerde görmedim bilmiyorum djdj

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 358 göst.
0 oy
7 cevap 95 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
2 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
14 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu

379,935 soru

11,373,700 cevap

34,856 kullanıcı

...