0 oy
760 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Bayanlar eşinizin telefonuyla istediğiniz gibi oynayabiliyor musunuz yani elinize almanıza birşey diyorlar mi  ben şifresini bile bilmiyorum elime vermiyor bile tuvalete bile götürüyor telfonunu daima şifre değiştiriyor isteyince de olay çıkarıyor   vermiyor bu beni çok sıkıntıya sokuyor gerçekten

54 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimki telle oynamayı hicccc sevmez telefonu bazen unutuyo bile götürmeyi:D
tarafından
Al bendende o kadar benimkinde şifre bile yok ise giderken hep unutur telefonu sonra arkadaşından arıyor gelip Alaçam diye:))
-Reklam-
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Eevt istedim gibi alırım elime bütün herşeyini bilirim
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Valla kuzum o bnm kini bilir Bn onun kini alırım bakarım Bn oda aynı şekilde ama senin ki neden öle yapyr ki şüpheli bir durum gibi geldi bana 
tarafından
Bekar zamanından kalan alışkanlılda ola bilir. Benim eşim ilk evlendiğimiz zamanlar sen benim telefonuma bakamazsın diyordu. Şimdi desin diye biliyorsa :)
(2,307 puan) tarafından
He valla desin hadi ☺️☺️
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Çok sık elime almam ama alsam da kızmaz yapamaz olay çıkar şifre zaten tok 
0 oy
tarafından
 Benmkinij sifresinii bilirimm . 

Degistirmez dee 

Ama almamm bazenn  lavaboya gider telefon ortada olur alir brzck karstrrm yalan yok :) 

Bazen tuvalete  duşa girerken oda yanina alir telini bende alırım  

Insan karı koca da olsaa  telefon kurcalanmasi dogru birsey dgl 

Ama nefis iste :) durduramyrsn :)  kendini
tarafından
Bacım bakmasan olmuyor valla. Güvensizlikle alakası yok. Kontrol etmemiz şart. Başka türlü olmuyor.
0 oy
tarafından
Ne diyecek ki telefonu zaten ortalıkta özellikle alıp kurcalama isteğim hiç olmadı. 2019 dan whatsapp mesajları durur birşey silme huyu yok hele ki şifresini ben belirledim zaten dışarıda düşürür falan bankalar yüklü sorun olmasın diye :D oda yoktu :D
(677 puan) tarafından
Aynen msjlari hiç silmez ne telefondan ne WhatsApp dan nede instagram da silmiyor bişey olsa silerdi diyorum yani
0 oy
(11,274 puan) tarafından
Hiç bisi demez ortalıkta geziyor telefonu sifresi var ama biliyorum tik tok ınstegram face sorun etmez girmeme
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Eşimin de telinde şifre var ama çocuklardan dolayı koydu bazen aliyolar yanlışla birini foto neyim gonderiyolar yada direk ariyolar o yüzden sifre koydu ama şifresini biliyorum 
0 oy
(331 puan) tarafından
Öyle şey mi olur ya birsey mi gizliyo diye düşünürüm ben hemen benim telefonum da ortadadır eşiminkide ikimizin telefonunda da yüz tanıma aktif o benimkine girer ben onunkine istedgm zaman verir bende ona veririm 
0 oy
(15,996 puan) tarafından
Tel şifresiz ama bana da vermez.
0 oy
tarafından
İlk zamanlar soyle ne falan derdim soylerdi sonra ben birgun degiştim şifren ne degişmissin dedi bende ozel bakma diye degistirdim tamam dedi birakti ne afra ne tafra yaptı bana. Sonra kendime kızdım o yüreginden bu kadar emin bana toz kondurmuyor bende ona kondurmam dedim ne o bana sorar ne ben ona ikimiz birbirimizin tlefonuyla ugrasiriz aksam o benimkinde oyun oynar ben onun bir grubu var ordaki videolara bakarim komik oluyo arkadas grubu oyle 2 yildir bir sıkıntı yaşamadık
0 oy
(331 puan) tarafından
Dikkat et takip et bence birsey gizliyor 
0 oy
(339 puan) tarafından
O benim şifremi bilir ben onunkini arada bir bakarım hiç de bir şey demez karından şifre saklamak nedir ya senin hayat ortagından saklayacak neyin olabilirki
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Sifresi yok tlfonu hep bende olur çok şükür eski esimin tlfonunun heryerinde şifre vardı ve aldattigini öğrendim tlfonu hiç vermiyordu taki facesine bilgisayardan girene kadar çok kadinla yazismis 
0 oy
(331 puan) tarafından
Evt biliyorum hiç değişmez senelerdir aynı şifre

Eşimin ki de bnm ki de

İstediğim zaman alıp bakarım o da bnmkinde bakabilir ister se 
0 oy
(583 puan) tarafından
Yok canım ikimizin şifresi parmak izleri bile ekli telefonlarimizda. Hep ortada duruyor. Alsam baksam hicbirsey demez. 
0 oy
tarafından
Telefonu ortalıkta durur alsam baksam oynasam ses etmez parmak izim kayıtlı onunla açıyorum 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Ben istediğim zaman elime alıyorum şifresini benden asla gizlemez saklamaz. Şifresini vermek istemese benden gizlediğin bişeyler car galiba diyorum o zaman diyor ne gizleyecem saçma saçma konuşma ve diyor şifresini
0 oy
tarafından
Bizim evde senin telefonun benim telefonum gibi bir şey yok ikimizde sifrelerimizi biliriz alırız bakarız. Kimisi telefon özeldir karıştırılmaz falan diyo ama eşler arasında özeldir falan olmamalı çünkü ister istemez güven duygusu yok olabilir. 

Çaldırma, kaybetme gibi ihtimaller olmasa şifreye bile gerek duymayız
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Evet biliyorum hep de bakarım guvenmedim den değil öylesine 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy