0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (609 puan) tarafından
Elhamdülillah 2 gün önce 2 gün hep net hissettim ama 2 gündür hissetmiyorum çikolata vs tatlı yedim sol tarafıma yattım düz yattım ama hissetmiyorum normal mi yaşayan var mı ben cok alışmam dedim ama insan net bir şekilde hissedince ve dışarıdan iki üç kere hareket görünce alışıyor seviyor kaybetmekten korkuyorum kızlar ilk bebeğime kimsem yoktu anlayan dinleyen ne ailem ne başkası o yüzden ona cok bağlanmıştım cok yıpranmıştım bu hamileliğimde bağlanmıcam dedim ama hareketlerini hissedince cok sukur dedim bağlandım sevdim konuştum 

Adetime göre 20+2

Ultrason göre 21+2

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Canım stresden uzak dur. Birde rahim az biraz sağda yerleşiyor. O yüzden anne sol tarafa yatınca yeri daha bi geniş oluyor. Miniğimiz içerde dans ediyormuş<3

(609 puan) tarafından
Dün asırı stresliydim eşimle ilgili ondan etkilenmiş sanırım aksam konuştum Bebegimle ama hareket hissetmeyince korktum cok tesekkur ederim içime su serpildi :)
tarafından
Güzel süslen evde kensin için, hoş bir şarkı aç. Sevdiğin bir akrabana arkadaşını ara muhabbet et. Dışarı çıka biliyorsan,hava hoşsa çık, En azından biraz uzak mesafedeki markete kadar yürü bir iki evin ufak ihtiyacından al gel.
(609 puan) tarafından
Teşekkür ederim fikirlerin hoşuma gitti yapıyorum aslında ama daha fazlası lazım demekki cok tesekkur ederim allah razı olsun :) <3
tarafından
Rica ederim canım . Ne mutlu bana  ♡♡
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Bu haftalarda aslında yeni yeni hareketleniyolar belki senin hissetmiycegin derecede hareketlenmeleri olmuştur 
(609 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım dün cok stresliydim eşimden dolayı ondan etkilendi sanırım
Korktum bende bişi oldu sandım normal ise cok sevindim içime su serpildi cok tesekkur ederim :)
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Daha küçük canım normal yani hergün hissetmemen stres yapma 
(609 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım cok korkmuştum içime su serpildi mutlu oldum teşekkür ederim size:)
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Korkma canım ben 28 haftalığım güçlü hareketler haricinde hissetmiyorum hastanede yatıyorum nstde sürekli hareket halinde güçsüz hareketi dönmelerini falan hiç bir şekilde hissetmiyorum nstde olmasa asla anlamam 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
0 oy
5 cevap 270 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 86 göst.

378,291 soru

11,322,794 cevap