0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (303 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hafta sonları evde sıkılıyor musunuz? Yapacak birşey bulamıyorum ben aşırı sıkıcı geçiyor tv de birşey de yok:D.

Gününüz nasıl geçiyor özellikle hafta sonları.

20 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Takilioz işte askom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ve bebisim takiliyoz işteee sksjsjj bebis 2 aylik 
(303 puan) tarafından
Sjskskskkssk bebek olduktan sonra pek sıkılmaya vakit yok gibi :D
tarafından
Nefes bile alamiyorum kiii sıkılayım jsjsjjs :))
(303 puan) tarafından
Wiii bak hele :D allah kolaylık versin
tarafından
Sagolasin :))
0 oy
tarafından

Hafta sonları güzel geçiyor canım iş güç yemek çocuk her zamanki işler TV de de bazen film açıp izleriz bir şey yok zaten :D

(303 puan) tarafından
:D :D çocuklu evin zamanı su gibi akıyor
tarafından
Vallahi öyle canım sende yok mu
(303 puan) tarafından
Benimde doğmasına 3 ay var daha ilk bebe :D bakalım bende neler olacak
tarafından
Hade hayırlısı olsun inşallah sağlıkla sağ salim kucağına alırsın canım benimde ilk allahin izniyle 20 gün sonra 1 yaşına girecek
0 oy
tarafından
Benim için hafta sonuyla hafta içi aynı o zamanda sıkılıyorum hafta sonuda sıkılıyorum oğlum küçük hava soğuk gitsek nereye gidicez otobüsle rezil oluyoruz arabayla tek cesaret edemiyorum 22aylık oğlum yerinde durmuyo yani her gün aynı bizim için :D
(303 puan) tarafından
:D ah ya evde yapılacak bir aktivite de yok
tarafından
Biz oğlumla güreşiyoruz bazen artık sıkılıyoruz video açıyorum ne yapıyım etkinlik filan yapıyoruz öyle geçiyo oyuncakları kafama doğru fırlatıyo her yer oyuncak saçıyo geri topluyorum zorla uyutuyorum uyuyunca bişey yapıyım diyorum ben bişey yapana kadar geri uyanıyo zaten :D
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Sıkılmıyorum aksine haftasonunu dört gözle bekliyorum kocam evde olacağı için :)) 
(303 puan) tarafından
Ayh bacım beni koca yok ondan herhalde :D sıkılmaktan sıkılıyorum bazen
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Evet çünkü haftaici TV izlyirum ama hafta sonu hiç bişey yok ama pazarları seviyorum çünkü eşim evde gerçi bebek geldi artık sıkılmayi bile özledim :D

(303 puan) tarafından
:D sanırım bugünlerin tadını çıkarmam gerek
(3,599 puan) tarafından
Haa seninki daha gelmemiş ondan bende burda çok yazardım sıkılıyorum diye ☺️☺️takı 17 gün öncesine kadar
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben hafta sonlarından nefret ediyorum kocam çalışıyo cocuklar bi yere gitmek istiyo götüremiom şehirden biraz uzaktayız dolmuşla bebeyi götürmek zor oluyo evde takılıoz öyle 
tarafından
Otobüs dolmuş zulüm gibi zaten çocukla :( arabaylada yerinde duran çocuğumuz olmadığı için tek oda olmuyo el mahkum evde durmaya :D
(1,070 puan) tarafından
Aynen öyle bi gün çıktım arabayla bin pişman oldum kızım durduramadı bebeği eve döndüm hemen
0 oy
(4,492 puan) tarafından

Valla uyuzlukta zirvedeyken bu soruyu gormem :'(

0 oy
tarafından

Çocukla dışarı çıkmak ayrı olay ya en iyisi ev sıkılsamda eşim çalışıyor tek alıp çıksam AVM falan gitsem durmaz ancak park bizi paklar :D

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bana hergün aynı geçiyo allahtan havalar ısındı balkon sezonunu açtım ufaktan 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
3 cocukla ben sıkılmaya zaman bulamıyorum vallahi ☺️☺️
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Çok sıkılıyorum eşim haftasonu da çalışıyor havalar ısınsin hiç birşey yapmasam bile bebeğimi alıp boş boş yurucem yoksa çok sıkıcı
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Gece ablamlarda toplandık kızlarla daha burdayım ama evde olsamda sıkılmam eşimle yapacak bir şey buluyoruz mutlaka boş geçirmeyiz
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Eşim varken sklmyorm ama eşim yokken kafayi yiyorm:( eşim görevde kafayı yemk uzerym cocukda sklyo durmyo havada yağmurlu şaştım kaldm anlaycgn:(((
0 oy
(547 puan) tarafından
Sıkılacak zaman pek olmuyor :) çocukla ilgilen,evle ilgilen,yemek yap falan filan :) ikinci bebeğime 23+4 haftalık hamileyim birde :)) 
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Ben hergun sıkılıyorum keşke sadece hafta sonları olsa:D

0 oy
(119,343 puan) tarafından
valla parkdan geldik hava acayip sicak resmen pert olduk
0 oy
(1,045 puan) tarafından
2 cocuk var akşam nasıl oluyo bilemiyom :D bi bakıyom sabah kahvaltı yapıyoz bi bakıyom  akşam olmus :))
0 oy
tarafından
Hafta ici de hafta sonu da aynı benim için 
0 oy
(12,494 puan) tarafından

Bana hergün hafta sonu :D

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 349 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 116 göst.