0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 2 ay önce bronşit olmuştu grip bronşite dönmüştü şimdi yeniden grip oldu aynı o günlerdeki gibi burnu aşırı dolu çekiyorum çekiyorum yine doluyor nefes almakta zorlanıyor ve öksürüyor eşim işte 6 da gelecek hastaneye gidicez ama sizede sorayım dedim burnunu sürekli açıyorum aldığı kadar emzirmeye çalışıyorum soğan karanfil koydum odaya çok huysuz kusuyor ağlıyor çok moralim bozuk ya :( .

Doktor gribi atlatmasi için ilaç verir mi sizce ? Lütfen yardımcı olun onu böyle görmeye dayanamıyorum :(

6 Cevaplar

0 oy
(1,068 puan) tarafından
Verir canım korkma iyileşir
tarafından
Of içim acıyor ya :(
(1,068 puan) tarafından
Korkma canım  bu kadar bebek senin stresini hisseder daha çok huysuz olur
tarafından
Haklısın canım :(
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah çabucak iyileşir. Hava verir büyük ihtimalle o bir nebze rahatlatır bebeğini.
tarafından
İnşallah ya gerçekten çok moralim bozuluyor
(33 puan) tarafından
Bozma moralini canım bunda bir şey yok her bebeğin başına gelebilir ki çevremde çoğu bebekte oldu bu sene. Sen doktora götür,içini ferah tut.
tarafından
Benim kızım daha 5 aylık ama ikinci kez oluyor of ya :(
(33 puan) tarafından
Bahsettiğim yeğenimde de ikinci kez oldu o da 5 aylıktı. Doktor bir daha tekrarlarsa astımdan şüphelenirim demiş. Şükür bir daha olmadı.
tarafından
Of çok kötü ya :(
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bnce ihmal etmebugun kesin gotur canim cok gecmis olsun. Onu atamazsa o cigere iniyo iste canim
tarafından
Eşim 6 da gelecek tek çalışıyor beklemek zorundayım o saate kadar geldiğinde gidicez zaten:(
(3,532 puan) tarafından
4 ay once bizde oyle olduk direk igne basladi doktor.

Hirilti var mi
tarafından
Yok gibi canım
0 oy
tarafından
Bizimde öyleydi zatürre başlamış bir hafta hastanede yattı bebeğim. Hava mak aldık şimdi biraz tikansa ,ilaç olmasa bile serumdan koyup hava veriyorum açılıyor çok şükür. Geçmiş olsun ins hemen iyileşir.

Geceleri terliyor mu sırtına muslin koy , sık sık üzerini değiştir teri kurumasin .uyanınca hemen yelek, çorap giydir. Gece çok sıcak olmasın o da kötu.benim bebeğim terlemeden hasta oldu. Dr terleyecegine biraz ususun bişey olmaz dedi.
tarafından
Şuan hemen zatürre olabilir mi akşam gideceğiz yani geceden beri böyle dün biseyi yoktu, hastaneye yatınca nasıl tedavi yapılıyor sizinki kaç aylıktı
tarafından
Bizim baya kötüydü nefes almada zorlanıyordu normalde de tükürüğünü yutamazdi bazen biz öyle sandık meğer ciğerleri tıkanmış. 5.5 aylıkken oldu. Terletmemeye çalış , hemen olmaz canım öyle . Ben başımdan geçeni anlattım ilerlemeden müdahale edin diye. Hava mak yoksa alsanız çok iyi olur aslidna bebekli evde ihtiyaç oluyor gerçekten. Hastaneye gitsen orda da hava veriliyor çünkü .
tarafından
Hava makinem var evde bronşit olunca vermişti doktor az önce bir kere verdim burnu o kadar dolu ki çektikçe çıkıyor her gün de düzenli temizlerim nasıl böyle oldu anlamıyorum :(
tarafından
Bebekler çok hassas ya da benimki mi öyle bilmiyorum. Havadan nem kapıyor. Bak illa tıkanmasına gerek yok azıcık tıkanır gibi olsa serum koy birazcık hava ver açılsın hemen. Burnunu da sürekli temizle ne kadar temizlesekte hava gibi olmuyor ama. Birde oda dmvok kuruysa ondan da olur. Petege ıslak havlu koy . Geçer ins üzülme . Keşke olmasa ama hasta oluyorlar ne kadar dikkat etsekte.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Şırıngayla açmadığın sürece ciğere iner
tarafından
Açıyorum zaten
(7,768 puan) tarafından
O zaman yine mutlaka doktora gidin canım rabbim şifa versin
tarafından
Akşamüstü getireceğiz canım çok teşekkür ederim
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Verir hava da verir iyileşir hemen 

Serum fizyolojik ile temizleyebilirsin oda çok işe yarıyor
tarafından
Onunla temizliyorum zaten canım evde hava makinem var versem mi bilemiyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 505 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Annelerin_&4annelesi (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 420 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...