+1 oy
423 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Ramazan geliyor hayırlısıyla bu bayramda kendinize ve çocuklarınıza elbise alacakmısininz 

27 Cevaplar

+1 oy
(44,840 puan) tarafından
Bayrama iksinede alırım yazlık alışverişte ayrı yapicam zaten
tarafından
Ne güzel güle güle  kullanın
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Bayrama alirim canim 
tarafından
Güle güle kullanın  canım
0 oy
(120,907 puan) tarafından
o bi gelenek adet kimsemiz olmasada alip giyinip suslencez 
tarafından
Aynen Vala
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Kendimize değil de bebeme alırım. 
tarafından
Bende kendimi almayacam kızıma da almayacak burdan bir teyzesi gönderdi kızıma ama oğluma almak istiyorum  şimdiden soruyor
(1,361 puan) tarafından
Bizden geçti artık napalım. Bebeler sevinsin.
(1,048 puan) tarafından
Bu gidişle bende alamam heralde hersey cok pahali ogluma alirim ancak daha kucuk ama zaten anlamiyo belkide almam
0 oy
(14,491 puan) tarafından
Varsa alırız yoksa ev dolu kıyafet hiç öyle illa bişey Alican kafasinda olmadım
tarafından
Ay yemin ederim bende böyle düşünüyorum  ama hani çocuklar heves ediyorlar ya
(14,491 puan) tarafından
O gün mutlaka sabah erkenden kalkarım hazırlarım kendimi,çocukları eşimi falan ama  evdeki kıyafetlerle de yapabilirim bunun için ekstra alışveriş yapmayabikirim
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Hayır hepimizin kıyafeti var yepyeni 
(25,223 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
tarafından
Sagol Allah razı olsun
(1,048 puan) tarafından
Simdi mi almak daha iyi bayramda mi sizce fiyat icin diyorum maalesef bayramda giycek hic yeni biseyim yok ya ne oglumun ne benim fiyatlar ucmus resmen o yuzden simdi mi almak mantıklı bayrama yakin mi
tarafından
Şimdi al canım bayramda fırsatçılık yapıyorlar
(1,048 puan) tarafından
Tamam oyle yapim teşekkür ederim
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Ben almayı düşünüyorum eski bayramlar olmasa bile kızımı hazırlayıp kendimde hazirlanip aramızda bayramlaşcaz bence bu geleneğin unutulmaması gerek
tarafından
Bende öyle düşünüyorum  hani imkanlar el vermiyorum ama oğlum şimdiden konuyu açıyor bizde çocukken geç elbiselerimjzi giyer yatardık çok heyecanlı  olurduk
(3,881 puan) tarafından
Aynen öyle valla eğer kendime alamasam bile kızıma alacağım
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bayram da kızıma da kendime de alacam kızıma zaten yaz kıyafeti alışverişi yapacam
tarafından
Güle güle kullanın
0 oy
(2,584 puan) tarafından

İnşallah alıcaz canım hele bi o güne çıkalım da :) kendimize olmasada oğluma alırız :)

tarafından
Yani aslında biz giymesekte olur ama çocuk oldumu farklı oluyor
(2,584 puan) tarafından
Evet canım  onun olsunda bizim olmasada olur
0 oy
(1,276 puan) tarafından

Var ama yine de alırım ilk bayrami oglumun sonucta:)

tarafından
Al canım bebişe
(1,276 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Alıcam tabiki canm kızlarıma.  Kendimede 
tarafından
Allah güle  güle  kullanmayı nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Yeni giyinmek sünnet ama maalesef bu bayram alamayiz galiba. Bir daha kine inşallah diyelim :)
tarafından
Aynen Vala artık kurban bayramında alırız ya
0 oy
(2,401 puan) tarafından
Matmazelim daha beş aylık o zamana kadar altı buçuk olacak nasip olursa bissürü hediye geldi zaten kıyafet olarak ama yinede birlikte ilk bayramımız olacak nasip olursa almak istiyorum kızıma hamilelik doğum derken kıyafetlerim olma oldu bana kendime de almayı düşünüyorum bakalım
0 oy
tarafından
Evet alacağım önceden almadım ama artık alcam
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kendimede alırmıyım bilmiyorum ama kızım almak bana kalmaz sanırım dayısı ve ananesi varken allaha şükür:) daha şöyle ihtiyaç dışında bez falan hiçbirşey almadım bebek odasını bile içinin nevresimine kadar alıp kurdu kendi taşıdı yengemizle dayımız 
0 oy
(2,924 puan) tarafından
Bir sürü yeni şeyler aldım geçen gün onları paketliyecem verecem ellerine kendileri açsın yani o güne özel kıyafet almak için uğraşmam
0 oy
(6,378 puan) tarafından
Yax için alacagm için alırım büyük ihtimal olmazsa olmaz bence sjsjdj
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Oğluma almayı düşünüyorum benim var da belki eşime de bi pantolon gömlek alırım 
0 oy
tarafından
Küçükken her bayram alınırdı ama artık eski bayramlar olmadığı için hiç heves edip almiyorum. Zaten ihtiyacım oldugunda aliyorum sırf bayram diye almaya gerek yok bence  . Bebeğime de hediye birkaç takım gelmişti bayramlık onları giyer ins . Yani illa alınacak diye bir kural yok bana göre 
0 oy
(16,712 puan) tarafından
Çocuklara alırım da kendime almam. 

İlgili bir soru bulunamadı

397,430 soru

11,886,633 cevap

36,006 kullanıcı

...