0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya benim tezgahım çok büyük değil ideal ocağın yanında da bı küçük yer var orda şeker ve baharatlık var ora tamam diğer tarafta çay makinası tost ve ekmeklik vardı tost makinasını kaldırdım yeni bı ürün aldım el blendiri onu koyucam ama çok kalabalık görünüyor sizinkiler nasıl acaba birde ekmekligi nereye koyabilirim ya tezgah harici 

31 Cevaplar

0 oy
(14,896 puan) tarafından
Tezgahta sadece bıçaklığım var. Ben hiç sevmiyorum dolu tezgahi. 
-Reklam-
0 oy
(1,415 puan) tarafından
Bulaşık var :D  sjsjsj
0 oy
(15,279 puan) tarafından
Benimki kalabalıktı her temizlemede bir şey kaldırıyorum baharatliklar ve yağlıklar dışında bir şey olmasa daha iyi 
0 oy
(494 puan) tarafından
Tezgahın üzerinde eşyadan nefret ediyorm elimden gdigince bisey koymam köşede küçük bi çöp kutum var değer bi  köşedeki baharatligim onun dışında bisey yok tezgahim çok büyük zaten muffagimda büyük göz yormasın istemiyorm
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Benmki küçük sadece çay şeker ve kahve kavanoz u var başka şey bulundurmuyorm
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Tezgah üstünde birşey sevmem . Sadece baharatlik var oda kenarda göze çarpmıyor diye duruyor . Vazoda güzel ayçiçek falan koymuştum o bile gözüme çarptı kaldırdım . Boş güzel direk cifle sil :))
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Hiçbirşey yok sadece 2 tane biri küçük biri orta boy cay ve sekerlik var onlarda çok tatlı olduğu için koydum oda senin dediğin gibi ocağın yanında küçük bir tezgah daha var onlarda orda 
0 oy
tarafından
yağdanlık çöp kovası Deterjan başka bişi yok 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Tezgah üzerinde hiç bisi yok benim sevmem kalabalık görünmesini hepsini dolaba ayrı yer ayırdım oraya koydum ekmeklik de bilemedim canım duvara monte etsen nasıl olur duzejini bilmiyorum ki
0 oy
(120,799 puan) tarafından
tost makinasi haric hic bisi yok
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Tezgah da sadece baharatlık ve fincan takımı takılı sey var bişey yok başka kalabalık duruşu oluyor kötü oluyor masada ekmeklk vs robotu kaldırıyorm sürekli

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,069 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 257 göst.
2 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 246 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.