0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (1,094 puan) tarafından

Meraba kizlar  17 aylık oglum var ve inciye hamileyim 5 haftalık gurbetteyim kimseniz yok komsu bile yok tüm gün oglumla birlikteyim oda bende sıkılıyoruz tüm gün camda milleti izliyor onla oyun oynuyorum en fazla bir saat oynayalım ondan sonra aynı esimle düşündük ikinci olsun beraber büyürler canlari sıkılmaz arkadaş olurlar ama kim duysa ne acelen vardı,neden yaptın herkese bir açıklama derdine düstüm insan yalandan sevinir dogru degilmi artık kimseye demek istemiyorum vala ben hamile kaldım ben bakacam size ne oluyor :angry:

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya kime ne ayrica acele etmemissiniz ki cocuk dogana kadar 2 yasini geciyo bile bence gayet ideal yaş aralığı. Daha kucukken yapan bile var bakacak olan sensin elalemi ne ilgilendiriyo
-Reklam-
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Kimene yahu bakan sensin doyuran sensin uykusuz gecelerinde yalniz basina olan sensin kimse yardima geliyormu yok biseye ihtiyacin varmi demezler niye yaptin derler. Bana sorsalar oyle derimki canim istedi yaptim kimene derim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Amna takma canım söyleyen olursada size ne ben bakacam de 
0 oy
tarafından
Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin canjm yüzlerine karşı sizene de sanki millet kendi bakacak :(
0 oy
(13,662 puan) tarafından
Benm ufaklk 8 aylık ve gebeym dilek yemin ederim herkes gibi bn de şaşırdım ben de düşünüyorum acaba kızın hakkına mi giriyoum falan diye ama AY SACMALAMA DOGURMAYİ DUSUNMUYORSUN DİMİ NASİL BOYLE BO HATA YAPRSİN dedi bir arkadadim.

Dedim sanane ya? Sanane dedim..

Sinirlerim bozuldu sanane yani.
(1,972 puan) tarafından
Doğurmayı düşünmüyorsun ne ya  ? Aldır demek bu. Ay şaka gibiler. Ha aldırmışsin ha evdeki çocuğu öldürmüşsün bu kadar mı vicdansız bu kişi.
(13,662 puan) tarafından
Bicok kişi şaşırdı burda da paylaştığım da.
Ben de şaşırdım,
Annem yengem .
Bilen bikac kış ailemden onlarda şaşırdılar evet
Ama sanki çok afedersiniz ama nikahsız çocuk yapmışım gibi OHAAAA DOGURMAYİ DÜŞÜNMÜYOSUN DİMİİİİ
NASİL BÖYLE Bİ HATA YAPARSİNNNN

Deli midir nedir.. dedim sanane.
Sanane sanane.
İnsansın diye biseyimi paylaştım  senle bu ne tepki dedim
(1,094 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin yeminle sinir etmekten başka birsey yapmiyorlar
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Maddi olarak yetecegiki biksem ben de yapardim ikinciyi gercekten tek olunxa sıkılıyor cocuk. Kimsekizcde yok burda
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Boşver canım ya millete kalırsan her şeyi söyler benin kızım 12 yaşında çocuk yap yap dediler yaptım hamileliğim zor geçiyor daha doğmadan bidaha yapma diyolar erken yapsaydım sana dediklerini derlerdi en yakınlarım bile kimseyi ilgilendirmez çocuk senin çocuğun kime ne hem Allah vermiş canınımı alcan
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Sen bakabilicegine inanıyorsan eşinde istiyosa üçüncüye ne düştüğünü konuşmayalım..simdi
0 oy
tarafından
Benim kızım 3 yaşinda ve şuan 27 haftalık hamileyim ailem ve eşimin ailesi haricinde kimse bilmiyor. İnsanların konuşma tarzlarına çok sinir oluyorum mesela benim kızımla şuan ki bebeğim arasında bayağıda yaş farkı olacak ama istemiyorum kimse bilsin. Kizimda beni sinir krizine soktular resmen yok neden kilo almadın yok bebeğinin gelişimi geridedir yok bilmem sen normal doğum yapamazsın kesin bebeğin ölür diyenler bile oldu bu yüzden nefret ettim sevincimide içimde tutuyorum artık
tarafından
Sen de kimseye söylemeseydin keşke
0 oy
tarafından
Benimde çocuk sayısını duyan Suriyeli misin sen diyor .supriz mi diyor oysa benim ikinci evliliğim 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ay kime ne boş ver neden açıklama yapmak zorundasın ki. 
0 oy
tarafından
Kimene boşver benimle abimin arasında 1,5 yaş var annem zorluklara rağmen büyütmüş ikizi olanlara maşallah demesini biliyorlar aynı şey bence takma kafana hamileliğin tadını çıkar:) 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kendin bakıyorsan baskalarina ne düşer demeye gerek yok

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 726 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ceylannn (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.