0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından
Hiç kimse sevmesin dokunmasin istiyorum yanlış bişi yaparlar tutamazlar incitirler korkuyorum  kiskancilkta fazlasıyla var tabi nasıl asicam ben bunu bilmiyorum

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kizzz simdi linc edileceksin ben yazdim bebegi cok öpuyorlar herkes demedigini birakmadi 
tarafından
Feyzaaaa dun sen miydin o postu acan jjejshehe
(522 puan) tarafından
Anneme bile veremiyorum bebeğimi ettafimizda kimse kalmicak
tarafından
Nee postu açtim ki şerifee hatirlamiyom
tarafından
Kizz ben esime bile veremiyorum sjsjsj bebiste benden baskasina gulmuyor durmuyor bile sjsjsj
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
İlk zamanlar oluyor da daha sonra alışıyorsun
(522 puan) tarafından
Hiç sanmiyorum alisacagima aşırı derecede kıskançlık var
0 oy
tarafından
Kuzum ya bilmiyorum ki bende tam tersiydi sevsinler istiyodum ☺️
(522 puan) tarafından
Ne güzel keşke öyle olsam
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Öpmeye cok karşıyım ama kucagina alsalarda oğlum istemiyor cok fazla ama Öpmeye tahammülum yok söylüyorum cevreme netim o konuda mayis sonu Kayinvaldeme gidicez igdira telefonda peşin dedim esime de dedim Öpme yok yanakdan elden asla gördüğüm an bozucam kim olursa dedim tukuruk kokuyor hassas cilsi  sevmiyorum  kulaklarına alsalarda fazla durmuyor zaten sevsinler torunlaridir  kıskanmam evladımı sevilmesi güzeldir canım 
(522 puan) tarafından
Asamiyorum bunu ben
(1,076 puan) tarafından
Kız Allah seni evet haklısın tükürük kokuyor başkası öpüp durunca hiç sevmiyorum hemen çocuğun yüzünü yıkıyorum
(5,953 puan) tarafından
Ben esim öper uzun yoldan gelir 10 gun olmaz özlüyor 1 gun izin veririm 2 ci gun kafasindan boynundan oper sevmiyorum gunah bebege de baskasina asla öptürmwm dan diye basinda bebegi alinca yanakdan eldenn opmek yasak diyorum vallaha
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Baskasının öpmesine tahammülüm yok ama sevmelerini kıskanmıyorum bilemedm kuzum 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende böyleydim başlarda:D 
(522 puan) tarafından
Ne zaman düzeldiniz
(22,070 puan) tarafından
Yeni yeni duzeldim canim :D halen sevmedigim insanlar opsun istemiyom mesela
0 oy
(119,345 puan) tarafından
lohusamisin        
aay bi sapigim var surekli yazip kaldiriyo delimi nedir hatta deli degil zir deli timarane kackini
(522 puan) tarafından
Taniyomusin kim
yok ama her kimse belliki psikolojisi bozuk birisi takintili ve tedaviye ihtiyaci var zavallinin teki
(522 puan) tarafından
İlginç biri yalancı yazıp kaldirio sürekli Dddd..
aynen hem yaziyo hem kaldiriyo resmen sapik ve takintili ruhsal problemi olan biri tedavi sart
0 oy
tarafından
Fazla üstüne düşme bu konuda. Etrafındakıları kıra bilirsin. Benim küzenim hep huysuz, uyku vakiti, yinibuyandı, yemek saatı, tanımadığında durmaz, benden başkasına gitmez, fotorafın paylaşmayın nazar deyer diye diye kendinden soğuttu.
(522 puan) tarafından
Aynı oyleyim bende
tarafından
Çoçuğunla bi yere gitme öyleyse
0 oy
(242 puan) tarafından
Bebeğin kac aylik :)
(522 puan) tarafından
3 aylik
(242 puan) tarafından
Bu aylarda normal bunu düşünmen 7. Aya kadar sürdü benimde sonra diyosun ki keşke biraz baksa biri ben kafamı dinlesem birazcık:))) annem ek gida yediriyordu az mı verdi cok mu verecek takip etmekten kendimi yürüyordum simdi gelsene baksa ben biraz dışarı çıksam işlerimi yapsam diyorum
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Sevsinler bişey demem ama optulermi gidip yıkıyorum yüzünü :D 
0 oy
tarafından
Öpmeye karşıyım bende en az 3 ay olana kadar kimse kucağına almasın öpmesin sonrasında sorun olmaz 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben ilk doğduğunda anneme verdim düşürdü bida da babasından ayrı kimseye vermedim 8 aylık olduk 
0 oy
tarafından
Niye bacim tek bebek sendemi var 

Yanlış anlama ama törpüle kendini 
0 oy
tarafından
Opulmesini bende kesinlikle istemiyorum. Onun harici sevebilirler.
0 oy
tarafından

Kürdandan kolları var tutamaz o kırılırim:D

0 oy
tarafından
Öpmesinler de sevebilirler. Ama gözümün önünde. Hemen müdahale ederim. 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım bende öyleydim biri kucağına aldığında korku sarıyordu birşey olucak felan diye ama bence kıskançlık değil çocuğunu koruma duygusu oluyor insanın kimsedenn de zarar geleceğinden değil benim o duygum oğlum büyüdükçe geçti 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 138 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
5 cevap 97 göst.

380,229 soru

11,383,803 cevap

34,882 kullanıcı

...