+1 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (2,525 puan) tarafından
Hanımlar sünnet olduk çok şükür 4 saat oldu olalı colpal verdik çok huysuz fucidin ve anestol krem verdi doktor bandaji var yarın kontrole gidicez napmam lazım başka tavsiyeleriniz nelerdir 

Çok endişeliyim

10 Cevaplar

0 oy
(1,655 puan) tarafından
Kaç aylık canım bizde oğlumu Nisan 15 inde yaptıracağız. Çok geçmiş olsun.
(2,525 puan) tarafından
Üç gün sonra 5 aylık olucak canım ♥️
(1,655 puan) tarafından
Benimki de 3 aylık olacak 2 gün sonra. Lokal mi yaptılar sizide yanina aldılar mi
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Olduda bitti maşallah,damat olur inşallah 

Geçmiş olsun canım bezin içinde çabucak iyileşir
(2,525 puan) tarafından
Ay inşallah ya çok ağlıyor normal mi ilk gün
(14,428 puan) tarafından
Oyyy kuzu, tabi bugün biraz sabret annesi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bugünü atlatsın yarın birşeyi kalmaz annesi bizde 5 aylıkken yaptırdık 5 saatte bir calpol veriyorduk pasumanlarini yaptık çok ağrısı olmadı geçmiş olsun
(2,525 puan) tarafından
Ben ve babasida kanı görünce çok kötü oluyoruz alt değiştiriyoruz benim tansiyonum yükseliyor eşimin düşüyor o kadar zorlu oluyor bizim için
0 oy
(119,066 puan) tarafından
ilk 3 gun huysuz olmasi cok normal ama en zoru bu gece  allah yardimcin olsub
(2,525 puan) tarafından
Ay inşallah biran önce atlatırız canim benim çok sağolun arkadaşlar
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İlk günü atlattinmi gerisi kolay canım huysuzlugu normal
(2,525 puan) tarafından
İnslalah cnaim biran önce atlatalim
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Benim de oğlum 8 aylık oldu. Bize bandaj falan takmadilar. Batikon ile krem verdiler hergün pansuman yaptık. İlk gün huysuzdu sonra iiyiydi çok şükür. 
(2,525 puan) tarafından
Çok etkilendim ben inşallah bizdede hemen geçer
(1,361 puan) tarafından
Etkilenecek bişey yok cnm oldu bitti çok şükür
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Canım hayırlı olsun minik adam nasıl simdi 

O kremleri sür kesinlikle bardak kullan bir beden büyük bez al rahat eder günde bir kre calpol ver ben öyle yapmıstım ilk çiş yaparken agladı sadece benim oglum sonra iyiydi
(2,525 puan) tarafından
Bardak işini sordum yapma dedi bilmiyorum ki
(1,722 puan) tarafından
Biz işk gün koymadık doktorun koyduğu gazlıbez üstündeydi ertesi gün gittik doktorumuz izinliydi acildeki doktor kızdı böyle olurmu bez yapışır canı yanar koyun kesinlikle bardak diye
(2,525 puan) tarafından
Nasıl yaptınız peki bandaj var şuan ellemedim onu
(1,722 puan) tarafından
Kontrolde onu çıkarıyorlar zaten karton bardağın dibini az kesip koyduk kremlerini sürdük bir numara büyük bez bağladık kıyafette sıkmasın iyileşir hemen
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Karton bardak kes koy çok faydası oluyor 
(2,525 puan) tarafından
Ne tarafini
(1,028 puan) tarafından
Karton bardağınkapalı olan altkısmını kes üstteki içilen yer düzgün ya orayı kapat bezini üstünebağla idrarını yaparken orayı çok yakmaz kaka yaparsa da pisliği oraya değmez
(1,028 puan) tarafından
Beze de değmemiş olacak canı acımıycak doktor söyledi banada öylelikle cok rahat atlattık her alt değiştirmede yeni bardak kes koybeze değmeyecek şekilde kesmen yeterli
(2,525 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim öyle yapicam
(1,028 puan) tarafından
Yap canm
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Bende gebe iken hemen yaptırırım diyordum sünnet düğünü falan istemem diyordum ne gerek diyorum. Anam bu Bi doğdu kıyamıyorum.. Hele 6 yasına gelsin. Sünnet düğünü de yapacagım çocukluğunda hatırlasın diye. 
(2,525 puan) tarafından
Aay hatirlamasin diye ben erken yaptırdım zaten hem lokal yapmıyorlar o yaşta o yüzden gerek yok ben kendime düğün yapmadım ben pek de sevmiyorum açıkçası ama eşim abim babam hep hatirliyorlar yazık kabus gibi akıllarında en iyisi hatirlamasin
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Gecmis olsun rabbim damatliginida göstersin inşallah 

45 günlükken yaptirdik hic birsey hissetmedi cok şükür    2 güne gecer fazla kalmaz
(2,525 puan) tarafından
İnşallah keşke maddi imkan olsaydı bende o zaman yaptırırdim geç bile kaldık

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 59 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 760 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3370 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 352 göst.
6 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bzzr.123 (68 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,745 kullanıcı

...