0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (1,015 puan) tarafından

Lekelenmem var yarin ultrasona gidecem diye lekelenmelerime ragmen bebeyin buyormus ben son gitdiyimde 4 haftalikti simdi 5 haftalik gecen seferki ultrasona gore 5.2 olmasi gerekiyirdi.10 gun sonra gel kalp atislarina bakalim dedi sizce nolucak cok fena agrilarim var ilacda kullaniyorum ama nolucak bilmiyorum pisikolojim cok fena dusucekmi dusmezse saglikli bebek olucakmi diye dusunmekten uyuyamiyirum artik nolur bana fikir verin basina gelen oldumu dusuk tehlikesini adet agrilarini geride birakib saglikli bebek doguran varmi aramizda cevaplayan her kese cok cok tesekkur ederim iyi ki siz varsiniz<3

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım üzülme ilaçlarını kullan ve allahin izniyle sag salim sağlıkla kucağına alırsın 
(1,015 puan) tarafından
Amin ama uzulmemek elde deyil arada dusunuyorum dusecekse dussun buyudukten sonra kaybetmek istemiyorum bu dusunceler beni mahv etdi
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hic bilgim yok cok gecmis olsun insallah sag salim kucaginiza almak nasıp olsun 
(1,015 puan) tarafından
Cok sukur csnim bilgin olmasin da cok zor bir donem Allah hic bir kadina yasatmasin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah bilir kuzu,sğlıkla kucağına al inşallah
(1,015 puan) tarafından
Tesekkurler
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Canım arada bı iki gün oynama olabilir. Moralini bozma canını sıkma. Bebişin de sana sıkı sıkı tutanabilsin. Benim kuzenimde hamile onun hep kanaması lekelenmesi oldu başlarda bide kan uyuşmazlığı vardı. Şimdi 5 aylık hamile. Sende moralini yüksek tut öyle bişey olsa doktor söylerdi. İnşallah herşey gönlünce olur. Kalp atışını duyarsın inşallah❤️
(1,015 puan) tarafından
Amin cok sagolun Rabbim gonlunuze gore versin
(1,707 puan) tarafından
Ne demek canım. Sen yeter ki böyle düşünüp de moralini düşürme. İyi düşün iyi olsun☺️
0 oy
tarafından
Benimde vardı 4 aya kadar yattım ilaçlarımı düzenli kullandım 34 haftada erken doğum yaptım 32 gün yoğun bakımda kaldık şuan çok şükür Rabbime Bir buçuk yaşında 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 384 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 560 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Merve03 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 646 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 726 göst.