0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (192 puan) tarafından
Merhaba kızlar makat çatlağı olan var mı nasıl iyileştiniz 

6 Cevaplar

0 oy
(1,169 puan) tarafından
Kantaron yağı çok iyi geliyor canım.
(192 puan) tarafından
Sarı olan mı canm
(192 puan) tarafından
Bende kırmızı kantaron yağı var olur mu acaba
(1,169 puan) tarafından
Evet pamuk yardımıyla sür hemen iyilestiriyor. Bebegimdede vardi hemen geçirdi
(1,169 puan) tarafından
Bende olanın rengi kırmızı
(192 puan) tarafından
Kızlar cok teşekkür ederim walla akşam sürdüm ağrısını aldı inşallah geçer hemem
-Reklam-
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Kantaronda iyi gelir hametanda kabız olmamaya calısın 
(192 puan) tarafından
Bugün sıcak su uygulaması yaptım az rahatladı kantaron yağı başlıycm geçmezse Dr mecbur
0 oy
(561 puan) tarafından

Anal fissur iyileşemedim  :) arada bi kan geliyodu genel cerraha gittim babada ca+ hikayesinden dolayı endoskopi istedi hamilelik girdi araya da 

(192 puan) tarafından
Geçmiş olsun :(
0 oy
tarafından
Travazol krem iyi geldi bana canım.
(192 puan) tarafından
Doktor a gitmedim korkuyorum doktor mu yazıyo kremleri :(
tarafından
Canım ben doktor a gittin bana 2 tane krem verdi iyi gelmedi tekrar gittim film istedi hamileyim diye cektirmedim. .
İdrar yolu enfeksiyonu oldum kendi doktorum travazol yazdı ben makata da kullandim tamamen geçti kaşıntı
(192 puan) tarafından
Geçmiş olsun bende pazartesi gideceğim cok acı var yeni başladı sayılır benim inşallah geçer :(
0 oy
(324 puan) tarafından
Benim vardı canım hele bi gün afedersin adet gibi kan geldi kantoron yağını sürekli sürdüm günde 3 4 belki t defa onu sürdükten yarım saat sonra vazalin sürdüm bunu 10 gün boyunca düzenli devam ettim hep sıvı beslendim duphalac şurup varya onu kullandım kabız olmayı engelledim çok şükür kayboldu kendiliğinden 
(192 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm bende kantaron yağı alıp deniycem cok kötü acı oluyo
(324 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun vala çok zor insan tuvalate çıkmaya korkuyo o zamanlar o yağın çok faydası var düzenli kullan ben gibi kaybolur hayırlısıyla
0 oy
(80 puan) tarafından
Doğum yaptım 9 aydır devam ediyor , 1 ay önce 1 hafta felan sıkıntı çekmedim sonra yine başladı çok kötü
(192 puan) tarafından
Benim de yeni başladı sayılır 9 ay önce dogum yaptım o mu etkiledi acaba cok acı oluyor Dr gitmeye korkuyorum sıcak su yaptım bugün
(80 puan) tarafından
Bende doğumdan sonra oldu, doktor çok zorlanmışsın dedi makat çatlağı oluştu duphalac şurup verdi ama bağırsaklar tembelleşiyormuş o ilaca alıştığın zaman o yüzden kullanmadım hiç bol su ve hwrgğn tuvalete gitmeye çalışın düzeliyor gibi benim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 159 göst.
28 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ahmetmetenin annesi (65 puan) tarafından soruldu

380,036 soru

11,376,039 cevap

34,862 kullanıcı

...