0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar yeni doğan bebek için ne aldınız yani bebegi taşımak için hasta sağlık ocağı oluyor yaa  arkadaşlar ben şimdi ne alcam bilmiyorum

14 Cevaplar

0 oy
(195 puan) tarafından
Ben puset aldım canım ama kullanışlı mı bilemedim tek başına bile ağır çünkü bebeği koyunca nasıl olur bilmem):) 
(446 puan) tarafından
Araba yoksa çok zor olur ben ana kucağı kullandım bebek arabasına köy kutu gibi zatenn heryerr onla gittim
tarafından
Bizim aramamiz var ozman onumu alsam acbaa
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

bunu kullandım cnm şimdi bebek arabası aldım kullanmıyorum 
tarafından
Canm bende şaşırdım bide doğumun kışın olcak   bilemedimki
tarafından
Yani hemen bebek arabası almayı düşünüyorsan bncr ucuz bişey al bunlara para verme şimdi oğlumu koyuyorum rahatsız oluyor mesela yatmıyor
tarafından
Arabayı almiyacam cnm bizim arabamız var zaten bebek arabasına gerek yok senin aldığın poset fiyatı neydi
tarafından
200 Dü cnm bu puset
0 oy
tarafından
Görümcem ana kucagi ördü cnm çok rahat ettim pusete ona çok büyük kaliyor Du kullanamadim ozmnlar 
tarafından
Ana kucağı onları intenett gördüm baya benimde aklim karisti
tarafından
Kucak da rahat olur bnce biraz büyüdükten sonra puset mantikli 1 ayı geçtikten snra mesela  ama Gine siz bilirsiniz
0 oy
tarafından
benim puset var ama kullanmadikkk cok agir oluo arabayla neyse nede elinde goturmek.zulummm
tarafından
Aynen canm doğru tskr ederim bizim arabamız var ozamn puset alıyım
0 oy
tarafından

Kalın battaniyeye sardım goturdum kucağımda ;)

tarafından
Tabi en güzeli o işte pusetmi alcam acaba
0 oy
(214 puan) tarafından

Alın kucagınıza sarın battaniyeye tamam eskiden puset mi varmış :D hem puset ağır okur tasıması

tarafından
Bizim arabamiz var hastaneye gideriz sağlık ocağına da kışın olur doğumun işte bilmedimki
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Ben puset düşünüyorum canım ama hani o internette satilanlar varya örgü olanlar 
tarafından
Evet gördüm caok var öyle ama bakalım yaaa pusetmi alsam kışın olcak yaa bebek sıcak olur diye
(1,983 puan) tarafından
Valla canım ben ikisinide alicam bebek arabasiyla beraber puset daha rahat bana göre çok güzel pusetler var hafif olanlarida var tabiki
tarafından
Tabi sizin aramanz yoksa bebek araması gerekiyor
(1,983 puan) tarafından
Arabada var aslında ama pusetliler daha kullanışlı diye biliyorum
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Puset aldık biz de canim
tarafından
Rahatmiydi canm
(6,724 puan) tarafından
Evet kuzum sağlık ocağına hastaneye giderken onunla götürdük bebeğim de rahattı uyuyordu öyle ☺☺
tarafından
Bende en iyisi puset aliyim
0 oy
(2,484 puan) tarafından
En rahati bebek arabasi valla
tarafından
Sızım arabamız olduğu icin eşim bebek aramasini almiyalim diyor
(2,484 puan) tarafından
O zaman puset en rahati koyarsin arkaya bebegi sende yanina oturursun
Ama her yere esin mi goturucek en ufak ornek bi markete falab
tarafından
Kaynanmla yaşıyorun canm merketlere onlar gider ozamn ama başka yer olsa eşim gelir istambulu tam bilmiyorum tek çıkmıyorum çünkü
0 oy
tarafından
Puset kuzum ama zor gerçi ilk etapda evden pek çıkılmıyor sonra puset arabasına takıyordum 
tarafından
Bizimde aramamız var
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Pusetli olan bebek arabası almanı tavsiye ederim puset gerçekten çok gerekli oluyor sadece arabada ve dışarıda kullanmıyorsun evde de en büyük ihtiyaç duş alırken pusetle banyonun önüne koyuyorum mutfak da hep puset de yanımda oldu şimdi oturmaya başladı arkasında ki destek yastığını kaldırdım o şekilde kullanıyorum port bebeyi maksimum 2 ay kullanırsın çok çabuk büyüyorlar canım 
tarafından
Ben puset alcam arabayi almiycam bize gerek yok araba var zeten
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ana kucağı diyorlar sanırım takım halinde çantasıyla beraber 
tarafından
Evet öyle oluyor
0 oy
tarafından
Araba en güzeli....

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 248 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 306 göst.
13 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk (10,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 52 göst.
0 oy
5 cevap 70 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...